24 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

24 Aralık Pazartesi Günlük Burç Yorumları 24 Aralık 2012 Pazartesi Burç Yorumları


24 Aralık 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 24 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 24 Aralık 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 24 Aralık Burç Yorumları

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık) Kendinize güvenme özelliğinizi çevrenize de, aksettireceğiniz bir gün. İş yaşamınızda yeni kararlar almanızın zamanı geldi. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Bugün ailenizden baskı görmek istemeyebilir ve onlara bunu açıkça belirtebilirsiniz.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak) Cazibeniz dikkat çekiyor ve karşılıklı ilişkilerinizde fiziksel anlamda ilgi çekmenize rağmen, söz konusu duygular olduğu zaman, karmaşalar yaşıyorsunuz. Kendiniz ifade etmekte zorlandığınız için ilişkileriniz çıkmaza giriyor. Bugün takıntılı davranabilirsiniz. Hesaplarınızı doğru yapmalısınız. Kemiklerinizi için vitaminlerinizi almalısınız.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat) Bugün sınırlarınızı aşan hedefleriniz yüzünden, oldukça hareketli saatler geçireceksiniz. Girdiğiniz topluluklarda fikirlerinizi dikkat çekici bir şekilde sunmanız, çevrenizden olumlu tepkiler almanıza neden olacak. Planlarınızı yaparken, partnerinizin fikirlerini de almalısınız fakat sizin düşünceniz çok daha baskın ve belirgin.

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart) Duygu ve akıl karmaşası yaşayabilirsiniz. Bugün, sizden beklentileri olan kişiler olacaktır. Onlara kendinizi ispat etmek için, ikna kabiliyetinizi kullanmalısınız. Değişik fırsatlardan yararlanmanız ve pirim yapmanız için, uygun bir gün. Metabolizmanızın çalışmasını engelleyecek yiyeceklerden uzak kalmalısınız. Sağlığınızla ilgili özverili davranın.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan) Bugün sosyal yaşamınızda oldukça romantik davranacaksınız. Bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekecek ve katıldığınız toplantılarda öncelikle, sağduyulu davranışlarınızla karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Hatta eski bir projeyi canlandırma sohbetleri yapabilirsiniz. Düşünce mekanizmanız daha da, hız kazanabilir.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs) Yakın ilişkiler, komşular ve iletişim konuları gündeme gelirken aile ve yuva ile ilgili konularda daha fazla ilgili olacaksınız. Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar içinde kullanacaksınız. Bugün evinizi kapsayan konular üzerinde yoğunlaşacaksınız. Bazılarınız kardeşlerinize borç para vereceksiniz.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran) Bugün, arkadaşlık ilişkilerinize yargılayıcı bakmamalı, olayları olduğu gibi kabul etmelisiniz. Güven duymaya ihtiyacınız var. Olaylar karşısında yaratacağınız etki, her zamankinden çok daha etkili olacaktır. Gözlemciliğinizin size sağladığı yararı inkar etmiyor ve dengelerinizi korumaya özen gösteriyorsunuz.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz) Bugün Ay’ın konumu, çocuksu heyecanlarınızı körükleyebilir. Uzun süredir şartlandığınız kurallarınızı bir kenara iterek, daha özgürce konuşabilir ve davranabilirsiniz. Ani değişimler size iyi gelecektir. Düşüncelerinizi gizleme gereği duymadan duygularınızı ortaya dökebileceğinizi gösteriyor ve çevreniz de, örnek olmak istiyorsunuz.

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos) Maddi kısıtlamalar tarzınıza uygun değil. Bugün harcamalarınızı dikkatli yapmak zorundasınız. Bunun için, kırdığınız en yakın dostunuzun gönlünü almanın bir çare olduğunu unutmayın. Birlikte iyi işlere imza atabileceğinizi siz de biliyorsunuz. Günlük iş ilişkileri içinde karşılaştığınız insanlarda üstün nitelikler ararken, hiç beklemediğiniz yerlerden iş kaçırıyorsunuz.

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül) Bugün, kendinizi olumsuz ruhsal bir gevşeme içinde hissedebilirsiniz. Seçim yapmanız gereken bir konuda kararsızlık gösterebilirsiniz. Bu nedenle inatçı bireyselliklerde dolaşmadan, yakın arkadaşlarınızdan yardım almayı denemelisiniz. Daha sonradan pişman olabileceğiniz adımlar atmayabilirsiniz.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim) Üzüldüğünüz kişisel sorunların kaynaklarını daha iyi analiz edebileceğiniz bir gündesiniz. Bu konuda ne kadar barışçıl düşünürseniz; ortak paydalarda birleşemediğiniz ilgili tüm kişiler için daha nazik kararlar alabileceksiniz. Bu sizin taviz vermeniz anlamına gelmiyor, aksine kişiliğiniz yüceliyor. Böbreklerinizle ilgili problemlere dikkat edin.

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım) Bugün mantığınızı bir kenara bırakacak, sezgilerinizin peşinden gideceksiniz. İş bitirici davranışlarınız yüzünden çevrenizin talebi hiç bitmiyor. Merkür’ün geri hareketi, yatırımlar konusunda temkinli olmanızı gerektiriyor.Bugün, güçlü hafızanız sizi yanıltmayacak..Uzun süredir önemini kaybetmiş olaylar yeniden ortaya çıkabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.