23 Temmuz 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 23 Temmuz 2012 Pazartesi Burç Yorumları

23 Temmuz 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 23 Temmuz 2012 günlük burç yorumları ve 23 Temmuz 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Aslan,
Sizden yaşça büyük arkadaşlarınızla bazı anlaşmazlıklar, para konularına dayalı sürtüşmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla özel yaşantınıza odaklanmak isteyeceksiniz. Yapacağınız planlarda haftanın yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız.

Sevgili Başak,
İş alanlarında bazı işleriniz planladığınız gibi yürümeyebilir. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklardan kaçınmak yararınıza olacak. Tehlikeli durumlara davetiye çıkarmayın. Onun dışında yapmanız gerekenlere ve günlük rutin koşuşturmalara odaklanın.

Sevgili Terazi,
Enerjiniz, yabancı ortamlarda sizi sabırsızlığa itebilir. Özellikle araba kullanırken ya da yolculuk esnasında kazalara davetiye çıkaracak etkilerden uzak durun. Bu dönem daha çok aşk hayatınıza veya yaratıcılığa dayalı işlerinize eğilebilirsiniz.

Sevgili Akrep,
Sosyal ortamlarda ortaya çıkacak sürtüşmelere dikkat edin. Evinizde olmak ya da ailenize daha fazla vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Hiç tahmin etmeyeceğiniz kişi ve yerlerden önemli bir destek göreceksiniz. Bu durum sizi fazlasıyla mutlu edecek.

Sevgili Yay,
Ortaklaşa iş yaptığınız insanlarla ego sürtüşmelerine dikkat etmeniz gerekecek. Sevgilinizle, toplum önünde olan ilişkinize özen göstermeniz yerinde olabilir. Bugün yakın çevrenizle bir araya gelebilir ve bazı önemli bilgileri onlarla paylaşabilirsiniz.

Sevgili Oğlak,
Bugün iş ortamlarında üstlerinizle olan ilişkilerinize dikkat edin. Egosal istekler ön planda olabilir ve bu durum sizi biraz zorlayabilir. Bu dönem parasal konularda güzel şanslara sahip olabilirsiniz. İş alanlarında parasal anlaşmalar gündeme gelebilir.

Sevgili Kova,
Çocuklarınızla olan ilişkinizde ya da aşk hayatınızda, enerjiniz yüksek olacak. Bu da zaman zaman kazalara açık davranışlar sergilemenize neden olabilir. Kişisel istekleriniz ve yapacaklarınız konusunda oldukça şanslı bir gün geçireceksiniz.

Sevgili Balık,
Aile büyüklerinizden biriyle otorite sorunu yaşayabilirsiniz. Kavga etmenin size bir şey kazandırmayacağını bilmelisiniz. Hayata karşı isteksizlik hissedebilirsiniz. Bu isteksizliğinizi ailevi ortamlarda geçirilecek güzel anlarla üzerinizden atabilirsiniz.

Sevgili Koç,
İletişimde olduğunuz ve iş yaptığınız insanlara karşı sabırsızlık etkilerine hazırlıklı olun. Akraba veya kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde de dikkatli olmalısınız. Sosyal çevre alanlarınız aktif olurken arkadaşlarınızla keyfinizi artırıyorsunuz.

Sevgili Boğa
Paraya dayalı işlerde, harcamalarda ya da borsa alanlarında aceleci ve riskli adımlardan kaçınmalısınız. İş ortamlarınızda şanslı bir gün geçirebilirsiniz. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini gayet iyi bilecek, işlerinize kolay kanalize olacaksınız.

Sevgili İkizler,
Uzaktaki akrabalarınızdan haber alabilir ya da onlarla bir araya gelebilirsiniz. Hayata bakış açınız geniş ve iyimser olacak. Seyahat etme isteğiniz yüksek olabilir. Aile hayatınızda bazı sürtüşmelere açık olabilirsiniz. Anlayışı elden bırakmayın.

Sevgili Yengeç
İletişime dayalı işlerinizde bazı sürtüşmeler ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Bugün ortaklaşa para konularınız devrede olacak. Banka işlemlerinizi halletmek için erken saatlerde yol almaya bakın. Hisleriniz gün içinde sizi doğru yönlendirebilir.

Reklamlar

"23 Temmuz 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları" için yapılan yorumlar

  1. ahmet nazım   08 Ekim 2012 at 13:37

    benim burcum yay ikizim

Leave a Reply

Your email address will not be published.