23 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

23 Mart 2016 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

Bugün iş hayatınızda sizi hedeflerinize taşıyacak destekler bulabilir, çalıştığınız projelerin sorumluluğunu alarak başarılı girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat sabah saatlerinde görüşlerinizden dolayı yanılgıya düşebilir, kararsızlık yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızdan gelişecek ani fırsatları değerlendirerek kazançlarınızı artırabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Sabah saatlerinde yaşadığınız krizlere anlam vermekte zorlanabilir, finansal belirsizliklerden dolayı kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gün boyunca sevdiklerinizin de desteğiyle görüşlerinizi cesaretle açıklayabilir, yurtdışı, yüksek eğitim, yayıncılık gibi konularda sağlam adımlar atabilirsiniz. Düşüncelerinizi paylaşarak, inanç ve fikirlerinizi ifade edebileceksiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Güne kafanız karışmış ve kararsız başlayabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin sizi yanılttığını düşünebilirsiniz. Ama günün ilerleyen saatlerinde iş ve sosyal ortamınızda yaşanan gelişmeler; karşınıza fırsatlar çıkmasına ve seçimler yapmanıza neden olabilir. Alacağınız finansal desteklerle gayrimenkul alım satımında bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bugün gündelik işlerinizi yapmakta zorlanabilir, belirsizliklerden dolayı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Fakat sonrasında yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteklemesiyle ani farkındalıklar geliştirerek görüş ve planlarınızı gözden geçirebilir, geleceğe dair daha akılcı ve sağduyulu hedefler koyabilirsiniz.Üstünde çalıştığınız anlaşmaları başarılı bir şekilde sonuçlandırabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Sabah saatlerinde yaşadığınız kararsızlıklar ertelemelere ve hayal kırıklıklarına yol açabilir. Öğleden sonra ise akılcı kararlarla seçimlerini yapabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda sizi destekleyecek ve farkındalık oluşturacak gelişmeler yaşanabilir. Bugün ekonomik sorumluluklarınızın bilincinde olarak uzun vadede size kazanç sağlayacak cesur adımlar atabilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Dün yaşanan karmaşa ve engellerden sonra kafanız iyice karışmış olabilir, karşınızdakilerin koşullarına uymak zorunda olduğunuzdan plan yapamayabilirsiniz. Fakat sonrasında yakın ilişkide olduğunuz kişilerle görüş birliği içinde harekete ederek, kararlar alabilirsiniz, fırsatları değerlendirebilirsiniz. Aşk hayatınızda size keyif veren kalıcı gelişmeler yaşanabilir.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Duyduklarınıza inanmakta zorlanacak, yalan yanlış bilgilerden dolayı işlerinizi ertelemek zorunda kalabileceksiniz. Bu durum uzun sürmeyecek öğleden sonra beraber çalıştığınız kişilerin desteğiyle eksiklerinizi fark edebilir, ortak kaynakların paylaşımında herkesi mutlu edecek akılcı ve adil çözümlere yönelebilirsiniz. Kariyer hedeflerinize varacak adımlar atmanızı sağlayabilir.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Ticari faaliyetlerinizle ilgili belirsizlikler kafanızı karıştırabilir ya da hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz fakat sonrasında aldığınız sürpriz haberler sizi bir anda harekete geçirebilir, kendinizi yolculuk planları içinde bulabilirsiniz. Entelektüel çalışmalar içinde iletişim trafiğiniz hızlanabilir. Gelecek hedeflerinize dair kalıcı ve uzun vadeli girişimlerde bulunacağız anlaşmalar imzalayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Gün içinde çok yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilir, gayrimenkul alım satımıyla ilgili kararlar alabilirsiniz. Fakat özellikle sabah saatlerinde yaşadığınız ikilemler kafanızın karışmasına yol açabilir. Aile ve eve dair sizi huzursuz eden sorunları çözmek için fırsatlar bulabilir, ekonomik konularda ki ani gelişmeler girişimlerinizin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilir.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Sabah saatlerinde alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir, verilen sözlerin tutulmaması hayal kırıklığına yol açabilir. Fakat sonrasında sevdiklerinizden alacağınız destekle çözümler üretebilir, yaşamınızı ilgilendiren konularda net ve ani kararlar alabilirsiniz. Bugün aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların onayıyla uzun vadeli girişimlerde bulunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Bugün yapacağınız ticari faaliyetlerde ertelemeler yaşanabilir, hedeflerinize varmakta zorlanabilirsiniz. Aileden veya geçmişten gelen fırsatları kullanmanız halinde bir türlü çözülmeyen sorunlara çareler üretebilir, yeteneklerinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Finansal sorumluluklarınızı yerine getirmek için riskler alabilir, ve uzun vadede gerçekleşebilir.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Kendinizi ifade etmeye çalışırken yanlış anlaşılabilir özellikle sabah saatlerinde iş görüşmelerinizi veya toplantılarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Sosyal ortamınızdan gelişen ani fırsatları kullanarak, sorunlara çözüm üretebilir, akılcı kararlar alabilirsiniz. Ortağınız ya da işbirliği yaptığınız kişilerin destekle geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı