23 Kasım 2017 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 06.09.2020 23:14

23 Kasım 2017 Perşembe Günlük Burçlar

günlük burç yorumları23 KASIM YAY BURCU YORUMU
Yeni projelere her zaman açıksınız ve size önerilen konuları sıkı bir disiplinle yerine getiriyorsunuz. Geçmişten kaçmayı çok iyi biliyorsunuz. Yaşadığınız olumsuz olayların sizi etkilemesine izin vermiyorsunuz. Elleriniz, kollarınız ve bacaklarınız hassas olan organlarınız. Özellikle, çıplak elle soğuk suyla fazla haşır neşir olmayın.

23 KASIM OĞLAK BURCU YORUMU
Bugün karamsar ve endişeli bir tablo çizerek sizi sevenleri oldukça üzüyorsunuz. Biraz toparlanmalısınız. Duygularınızı içinize hapsederek, kendinizi kasıyorsunuz. Bugün daha rahat hareket etmelisiniz. Her şey üzerinize geliyormuş gibi bir psikoloji içinde, kendinizi çok yorgun ve gergin hissediyorsunuz. Mevsim değişimine dikkat.

23 KASIM KOVA BURCU YORUMU
Sizi sürekli hareket halinde görenler, birçok işi başardığınızı gördükleri zaman oldukça şaşırıyorlar.. Algılama biçiminiz size özel ve aşkı kendi biçim şeklinize göre yaşamaktan yanasınız. Onu kızdırabilirsiniz. Ayaklarınızla ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Öyle çok ayakta kalıyorsunuz ki, yorulduğunuzun farkına bile varmıyorsunuz.

23 KASIM BALIK BURCU YORUMU
Çalıştığınız yerde, koşulların sizin lehinize göre düzenlenmesi her zaman mümkün olmayabiliyor. Değişen yaşam şartlarıyla beraber duygularınız da sürekli değişiyor. Yeniliklerle dolu günler sizi bekliyor.. Hassas bünyeniz bu günlerde dengesini yitirebilir. Değişen mevsim koşullarına karşı, önleminizi şimdiden almalısınız.

23 KASIM KOÇ BURCU YORUMU
İş yaşantınızda değişen şartlar sizi üzmesin. Özellikle, bugün iş arkadaşlarınız konusunda dikkatli olun. Onunla birlikteyken, duygusal sorunlarınız yüzünden, bulunduğunuz anın keyfini çıkaramıyorsunuz.. Öylesine enerjik günler geçiriyorsunuz ki, küçük dalgınlıklarınız nedeniyle üzüleceğiniz kazalar yapmayın.

23 KASIM BOĞA BURCU YORUMU
Ele aldığınız her konuyu en ince ayrıntısına kadar takip etmeniz yüzünden, çevrenizden tepki alabilirsiniz. Duygularınızı anlatma konusunda oldukça çekimser ve içine kapanık bir tablo çiziyor olmanız, onu üzüyor. Mevsim değişikliklerine dikkat etmelisiniz. Sonucunun ne olacağını bildiğiniz konular için evhama kapılmayın.

23 KASIM İKİZLER BURCU YORUMU
Çevrenize ters gelen davranış biçimleriniz, sizin için son derece doğal ve bu çelişkiden artık sıkıldınız.. İkili ilişkilerinizde duygusal yaşamınız oldukça çelişkili. Onu da haklı olabileceğini artık düşünmelisiniz. Bünyenizi fazla yoruyorsunuz. Kendinize daha fazla önem vermeyi öğrenmelisiniz. Bu konuda bencil olamıyorsunuz.

23 KASIM YENGEÇ BURCU YORUMU
İş başarılarınız sizi korkutuyor ve aynı performansı sürdürme konusunda bazı tereddütleriniz var. Aşkı yaşarken bile bazı takıntılarınız var. Hırslı yapınızı ona belli etseniz bile o her şeyin farkında. Aklınıza gelebilecek her işte o kadar tez canlısınız ki, birazcık gecikmede sanki dünya başınıza yıkılacak. Kan basıncınız her an yükselebilir.

23 KASIM ASLAN BURCU YORUMU
Hızlı düşünüp ve anında karar verdiğiniz bu günde, biraz daha temkinli davranmakta yarar var unutmayın. Suskun yapınızı onu görünce bozuyorsunuz. Aşkınızı, abartılı bir şekilde anlatmaktan vazgeçmelisiniz. Biraz oturup, sakinliği yaşayın. Çünkü, acele ile gidilen yol kısalacağı yerde uzayabilir. Kazalara uğrama şansınız her zaman çok yüksek.

23 KASIM BAŞAK BURCU YORUMU
Küçük fırsatları bile anında değerlendirmekten hoşlanıyorsunuz. Çevrenizdeki iş arkadaşlarınız da bunun farkında. Sevdiğiniz kişi ile bitmeyen problemler yaşamanız, biraz da sizin suçunuz. Ona kendinizi anlatmalısınız. Spor yaparken, riskli hareketlere girmemeli,. aktiviteniz bittikten sonra da hemen soğuk içeceklere saldırmamaya çalışın.

23 KASIM TERAZİ BURCU YORUMU
Sorumlu yapınızı bilenler, her konuda size güveniyorlar. Bazen kendinizi bile ihmal ettiğinizin farkındasınız. Duygusal konularda hiç kimsenin üstünüze geçmesine izin vermiyorsunuz. Ön planda olmak sizin tarzınız. ‘Yaşam boyu spor’; gündelik iş disiplinlerinizin yanında, değişmeyen hayat parametreniz olmalı ve yeterli zamanınız da var.

23 KASIM AKREP BURCU YORUMU
Değişin yaşam koşulları sizi de olumsuz etkiliyor. kendinize güvendiğiniz halde, bu sefer zorlanıyorsunuz. Bugün duygularınızla başınız dertte. Onu kaybetme endişenizi bir an önce kafanızdan atmaya çalışmalısınız.. Hava şartlarının değişkenliği boğazınızda rahatsızlıklara neden olabilir ve size ağrılı saatler geçirtebilir. yediklerinize dikkat etmelisiniz..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir