23 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

23 Kasım 2013 Cumartesi Günlük Burçlar23 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 23 Kasım 2013 Cumartesi
Size öyle gelmiyor sevgili Balıklar, insanlar bugün gerçekten çok aksi. Bu kadar yaygın bir inatçılık çok ender görülür ama görüldüğünde yapabileceğiniz tek şey köşenize çekilmek ve kimseden hiçbir şey istememektir. Herkes tetikte, savunmada, alıngan ve kendisini tehdit altında hissediyor, hem de bütün iyi niyetinize rağmen.

Kova 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün, özellikle de en yakınınızdaki insanlarla bir uzlaşmaya varmanız imkansız gibi bir şey. Her türlü iletişimde inanılmaz derecede acımasız ve inatçı bir etki var, bu da herhangi bir şey başarmayı neredeyse olanaksız hale getiriyor. Kimse esnemeye razı değil. Ne kadar zorlarsanız, o kadar dirençle karşılaşacaksınız.

Oğlak 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün iletişim ağır bir enerjinin etkisinde. Sanki bütün dünya birdenbire inatçılıktan oluşan bir duvara dönüşmüş durumda. Anlayacağınız, esneklik ve anlayış sıfır olduğu için bugün görüşme yapmaya uygun bir gün değil. Tek başınıza çalışın ve onay almak için yarını bekleyin.

Yay 23 Kasım 2013 Cumartesi
İnsanların neden bu kadar mutsuz ve ciddi göründüğünü merak edebilirsiniz. Herkesin mizah duygusu nereye kayboldu böyle? Ne söylerseniz söyleyin ve bunu nasıl ifade ederseniz edin birileri alınıyor ve durup dururken sizinle kavga etmeye çalışıyor. Sorun sizde değil, çılgın Ay etkisinde sevgili Yaylar.

Akrep 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün havada hatırı sayılır bir baskı var, bu da hoşgörü sınırınızı zorluyor. İstediğiniz zaman bir aziz kadar sabırlı olabilirsiniz ama geri dönülmez noktaya vardığınızda her şey bitmiş demektir. Bir Akrep böyle düşündüğünde, karşısındakilerin vay haline.

Terazi 23 Kasım 2013 Cumartesi
Özgüvenle kibir arasında ince bir çizgi vardır. Bugün arkadaşlarınızın bu sınırı kibir tarafına doğru aştığını düşünebilirsiniz. Barışçı ve ölçülü doğanız nedeniyle bu türden azametli davranışlardan nasıl kaçınacağınızı elbette biliyorsunuz ama çizgiyi nerede çekeceklerini bilemeyen arkadaşlarınız yüzünden utanabilirsiniz.

Başak 23 Kasım 2013 Cumartesi
Şu anda hepsine tutkuyla bağlı olduğunuz bir sürü yaratıcı fikriniz var sevgili Başaklar. Tek sorun, bu fikirlerden birisini seçip sonuna kadar götürmekte. Bugünkü yıldız konumları, derinlere dalmanıza yardımcı olacak. Bu defa yapabilirsiniz, yapacaksınız da.

Aslan 23 Kasım 2013 Cumartesi
İçinizde birikmiş çok şey var ama bunları nasıl dile getirmeniz gerektiğini söylemeye çalışanlara karşı pek sabırlı davranamayabilirsiniz. Bugün kendinizi inanılmaz derecede koruyorsunuz, cüretkarsınız ve savunmaya geçmiş durumdasınız sevgili Aslanlar. Bunun gururunuzdan kaynaklandığını düşünebilirsiniz ama diğerleri asil niyetlerinizi kibir olarak algılayabilir.

Yengeç 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün herkes bütün savunma kalkanlarını tuğla bir duvar gibi etrafına sarmış durumda, o nedenle iletişimde inanılmaz bir gerginlik var. Normalde de ne kadar hassas olduğunuz düşünülürse bu etkiyi özellikle zorlayıcı bulabilirsiniz. İşin sırrı, hiçbir şeyi kişisel almamanız ve ateş hattından uzak durmak için ne gerekiyorsa yapmanız.

İkizler 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün canınız sırf tartışmış olmak için tartışmak isteyebilir. Tek sorun, sözcüklerinizin her zamanki kadar esnek ve oyuncu olmaması. Havada inanılmaz inatçı bir enerji var, bu da bazı şeylerin peşini bırakmakta güçlük çekmenize yol açabilir. Biraz mizahın size faydası dokunacaktır.

Boğa 23 Kasım 2013 Cumartesi
İnançlarınız güçlü, kelimeleriniz dobra. Eleştirilerinizde gereksiz iğnelemeler yapmaktan kaçının sevgili Boğalar. Bugün bazı şeyleri ne kadar sert ifade ettiğinizi fark edemeyebilirsiniz. Kendinizi hararetle savunmanız gerektiği hissine kapılabilirsiniz ama fazla saldırgan davranmamaya çalışın, yoksa yarın pişman olabilirsiniz.

Koç 23 Kasım 2013 Cumartesi
Bugün gururunuzun bütün konuşmalarınıza hakim olması çok kolay sevgili Koçlar. Kelimelerinizin ne kadar güçlü olduğunu ve diplomatik davranmak için elinizden geleni yapmanıza karşın ne kadar saldırganca konuştuğunuzu fark ederek şaşıracaksınız. Her zamankinden fazla savunmadasınız, bunu dikkatle idare etmediğiniz takdirde öfkeniz açığa çıkabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.