23 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 17.09.2020 03:02

23 Eylül 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumlarıKOÇ BURCU (21 Mart – 20 Nisan)
Koç Burcu Günlük Aşk Falı yorumu
Her konuda esnek yaklaşımlara sahip olabileceğiniz bir gün. Ay ın yaptığı rahat etkiler aşkta hoş ve sürpriz sayılabilecek gelişmeler getiriyor. Yalnız, içinizde duyacağınız heyecanla aşırıya kaçabilir, enerjinizi dengelemede güçlük çekebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük İş Falı yorumu
Meslek yaşamınızda karşılaştığınız gecikmelerden ve iletişim problemlerinden kurtulabileceğiniz bir gün denilebilir. Organize faaliyetlerden büyük zevk alabileceğiniz bu devrede, iş amaçlı bir gezi düzenleyebilirsiniz.

Koç Burcu Günlük Para Falı yorumu
Maddi ataklarınızda dikkatli olmanız gereken bir gün. Yakın çevrenizle olan iletişimin boyutları beklenmedik bir şekilde değişime uğrayabilir. İletişimde yoğunluk yaşayabilirsiniz. Size değişik alternatifler getiren bir gündesiniz. Eğer dikkatli davranır ve dağınıklıktan kurtulursanız yapıcı sonuçlar elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU (21 Nisan – 21 Mayıs)
Boğa Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Aile desteği, sadece onaylama anlamında da olsa, süreç içinde sizde yönlendirildiğiniz duygusu yaratabilir. İlişkinizin heyecanı dolu, dolu yaşayabilmeniz, tüm etkilenmelerin dışında olduğunuz şeklinde vereceğiniz izlenime çok bağlı.

Boğa Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Bir tür ortaklık içinde olduğunuz arkadaşınız, yeni fikirleriyle sizi düşündürecek. İş hayatınızda küçük bir taşınma var. Bugünlerde ön hazırlığına girişeceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Para alışverişlerindeki temkinliliğiniz, her çeşit olumsuz koşula hazırlıklı olarak yakalanmanızı sağlıyor. İş yaşamınızdaki hareketlilik, bugünlerde size yeni kazanımlar getirebilir. İş ortamınızda bazı ilişkileri yumuşatmada dinamo görevi yapabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (22 Mayıs – 21 Haziran)
İkizler Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Bu akşamki buluşmanızda onun kendini ifade etmesini sağlamalısınız. Kendiliğinden bir şeylerin gelişmesine izin verirseniz daha doğal bir başlangıç yapabilirsiniz. Önemsediğiniz biriyle ilgili alacağınız olumsuz haberler sizi hareketlendirebilir

İkizler Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Özel yaşamınızda gösteremediğiniz sabrı, iş yaşamınızda gösteriyor ve karşılığını fazlasıyla alıyorsunuz. Epeydir süregelen olumsuzlukları bir, bir ortadan kaldıracaksınız.

İkizler Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Paranın önemini biliyorsunuz. Birkaç yerde küçük yatırımlarınız var. Aile içinde bu anlamda bir disiplin oluşturmaya çalışıyorsunuz. Sıkıntılı dönem geride kalıyor.

YENGEÇ BURCU (22 Haziran – 22 Temmuz)
Yengeç Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Sevgilinizin gizlemeye çalıştığı uzun beraberlik niyetleri evlilik sizi üzüyor. Bir takvime bağlamadan ilişki sürdürme eğiliminizi ona bir kararlılık içinde belirtememiş olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Günlük İş Falı Yorumu
İş hayatınızda geçici bir bunalımdan başka bir şey görünmüyor. Yaratıcısınız, nedenlerini saptayıp kolayca aşabilirsiniz. İş görüşmeleri, bu sıralar her zamankinden daha önemli olabilir.

Yengeç Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Çok alçak gönüllü beklentileriniz sizi sürekli bir para krizi içinde olmaktan kurtarıyor. Bugünlerde elinize geçecek önemli bir para, sizi çok çeşitli değerlendirme seçenekleri içine sokacak.

ASLAN BURCU (2 Temmuz – 2 Ağustos)
Aslan Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Onun kişisel yaşamının gereği olan ayrılıklara alışmaya çalışmalısınız. Sevgilinizin bu anlayışa ihtiyacı var. Önümüzdeki günlerde kısa da olsa, yeni bir özlem daha yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Bu günlerde iş ortamınızda topluca yaşadığınız bazı endişeler tadınızı kaçırıyor. Ama bu anlamda kötü bir sürprizleriniz yok. Günlük sorunları biraz daha umursamaya çalışın.

Aslan Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Önümüzdeki günlerde sıkıcı bir para tartışmanız olabilir. Küçük yatırımınız size uzun zamandır bir şey kazandırmıyor. Bu parayı daha hareketli bir alana kaydırmayı düşüneceksiniz.

BAŞAK BURCU (2 Ağustos – 22 Eylül)
Başak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Sık tartışmalar belli bir sürecin sonunda, şimdiki kadar sevimli gelmeyebilir. Kendinizi aşmanız gereken düşünceler içindesiniz. Karşı taraftan beklediklerinizi sınırlamanızda fayda var.

Başak Burcu Günlük İş Falı Yorumu
İşlerinizdeki verimsizlik kısa ömürlü. Ama sıkıntılarınızı bir süre daha sürdüreceksiniz. Değişik bir alandaki küçük ortaklığınızı bozma niyetiniz çok akılcı görünüyor.

Başak Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Birikiminiz, işlerin problemli olduğu dönemlerde sizi ayakta tutabilecek durumda. Planladığınız standardı yakalayamıyorsunuz. Ama umutlu olmanız için çok nedeniniz var.

TERAZİ BURCU (2 Eylül – 2 Ekim)
Terazi Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Onun bugün sinir bozucu bulduğunuz güvenli, rahat tavırlarını, yakın gelecekte sevgisizlik nedeni olarak görebilirsiniz. Kıskançlık duymayan bir sevgilinizin olması size bir talihsizlik gibi gelmemeli.

Terazi Burcu Günlük İş Falı Yorumu
İş yaşamındaki ilişkileri işle sınırlama gereğine inanıyorsunuz. Bazı diyaloglar sizi yeniden düşündürecek. Kolay ikna olacağınız kuşkusuyla ertelediğiniz görüşmelerde çıkarlarınız var.

Terazi Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Para konulu birtakım güvensizliklerinizi kendiniz geliştiriyorsunuz. Yorucu ve yıpratıcı olarak ele aldığınız ilişkiler, sizi sandığınız kadar aşındırmayabilir. Biraz daha gerçekçi olabilirsiniz.

AKREP BURCU (2 Ekim – 22 Mart)
Akrep Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Yeni bir etkilenme içinde olmasından korkuyor ve bu korkuyu kendinizden bile gizlemeye çalışıyorsunuz. Ondaki değişikler sizin düşündüğünüzden çok başka nedenlere bağlı olabilir.

Akrep Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Bir iş bağlantınızdan şu günlerde birtakım şikayetler alacaksınız. İş ve aşk sorunlarınızı birbirinden ayırmanız gerekiyor. Pek sorunlu olmayan iş hayatınız özel ilişkinizdeki sorunlardan etkileniyor.

Akrep Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Bir satış işiniz var, uzun zamandır sürüncemede görünüyor. Ondan şu günlerde bir haber alabilirsiniz. Evinize bu sıralar iyi para girmesi, daha sıkı bir oto kontrolü gereksindirebilir.

YAY BURCU (2 Mart – 21 Aralık)
Yay Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Sevgilinizin ilgi odağı olduğu durumlarda duyduğunuz rahatsızlığın, gitgide kıskançlık nöbetlerine dönüşmesini engellemelisiniz. İrdelerseniz, onun da benzer sıkıntılar yaşadığını öğreneceksiniz.

Yay Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Bazı işleri dışarıda gördürecek ya da dışardan destek alacaksınız. İşleriniz bugünlerdeki karmaşıklığı bazı yeni düzenlemeler gerektirecek. Güvendiğiniz bazı ilişkilerinizde hazırlıklı olmadığınız tıkanmalar yaşayabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Kötü günler için kenara bir şeyler koyma düşünceniz, bu sıralar bazı koşulların değişmesiyle pratiğe geçmeyebilir. Zaaflı para ilişkilerinde, riskli girişimlerle birtakım iradi tavırlar içine gireceksiniz. Kötü bir niyet görünmese de, para katılımı gerektiren bir öneriye soğuk bakmanız yararlı olacak

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)
Oğlak Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Güzel davranışınız, kötü yorumlara yol açabiliyor. İlişkinizle ilgili olmayan bazı sorunlarınızı partnerinizden saklıyorsunuz. Ama davranışlarınız, küçük sıkıntılarınızı çok belli ediyor.

Oğlak Burcu Günlük İş Falı Yorumu
Birkaç gün içinde alacağınız sevindirici bilgilerle, yeniden düzlüğe çıkacağınıza inancınız artacak. Son sarsıntınızda korumuş olduğunuz soğukkanlılığınızı, şu günlerdeki daha küçük problemlerde de sergileyeceksiniz.

Oğlak Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Beklenmedik oluşumlarla koruyamadığınız birikiminizi yeniden yerine koyma çabalarınız olacak. Uzun süreli ek kazanç çabalarınız, önümüzdeki günlerde sevinçler getirebilir.

KOVA BURCU (21 Ocak – 18 Mart)
Eski bir tanıdığınız her an size sürpriz bir ziyaret yapabilir. Bu ziyaret sizi pek hoşnut etmeyeceği için hazırlıklı olmaya bakın.

Kova Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Sevdiğinizin sizinle olmaktan başka bir düşüncesi yok. Ona karşı biraz daha anlayışlı ve sakin davranmaya çalışın. Yoksa başka birisini her an size tercih edebilir.

Kova Burcu Günlük İş Falı Yorumu
İş hayatınızda grup çalışmalarında pek belli etmeseniz de lider rolünü kimseye kaptırmıyorsunuz. Ağır ve sakin tavırlarınızla, tane tane konuşmanızla onları etkiliyorsunuz. Üstelik oldukça adil bir yanınız da var.

Kova Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Ortaklık konularında kazanç sağlayabilirsiniz. Bu da size maddi olduğu kadar manevi bir mutluluk verecektir. Para piyasasını iyi takip etmelisiniz. Ailenize maddi olarak katkıda bulunmak zorunda kalabilirsiniz.

BALIK BURCU (19 Mart – 20 Mart)
Balık Burcu Günlük Aşk Falı Yorumu
Size yönelen ilgileri fark ediyor, tepki vermeyi belki de geleceğe bırakıyorsunuz. Bugünlerde kendinizi rahat hissettiğiniz ilişkilerin dışına çıkmanız, kendinizi daha özgür ve hazır hissetmenizi sağlayabilir.

Balık Burcu Günlük İş Falı Yorumu
İki arkadaşınızla çok başka bir alanda bazı araştırmalarınız var. Umut verici bilgiler alacak, potansiyel işinizin hazırlığını hızlandıracaksınız. Bugünlerde hırslı karakterlerle, ilişkilere dikkat !

Balık Burcu Günlük Para Falı Yorumu
Yeni iş projeniz sizi kalkındıracağa benziyor. İyi kazancın çalışmaya olduğu kadar, çevre ve şans faktörlerine de bağlı olduğu şeklindeki düşünceniz var. Koşullarınız sizi değişik ilişkilere zorlayabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir