23 Eylül 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Eylül 2014 Salı Günlük Burç Yorumları

Yay 23 Kasım – 22 Aralık
İkili ilişkiler ve ortaklıkları içine alan gelişmelerde olumlu ilerleme kaydedebilirsiniz. Karşınızdaki kişilerle uyum ve dengeyi sağlamak adına adımlar atılabilir. Ancak karşınızdaki kişilerin sizi bazen yanıltabileceğini de unutmamalı; hayallerinizin peşinden giderken temkini elden bırakmamalısınız. Arkadaşlardan ve bağlı olduğunuz gruplardan aradığınız desteği bulabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak
İş hayatınız bugünlerde oldukça hareketlenebilir. Yolculuklar, anlaşmalar ve görüşmeler sizi meşgul edebilir. Kariyerinize olumlu olacak girişimlerde bulunabilir; ortaklıklar ve işbirlikleri içine girebilirsiniz. Sizden daha üst konumdaki kişiler hedeflerinize ulaşmanızda etken olabilirler. Kararsızlık yaşamamak için bilgi alış verişinde size söylenenlerin doğruluğundan emin olmalısınız.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat
Aşk ilişkileri, çocuklarla ilgili dialoglar ve yaratıcı alanda oldukça aktif olacağınız bir sürecin içindesiniz. Gelecekte yapacaklarınızla ilgili hedef saptamak isteyebilir; bu bağlamda hareket edebilirsiniz. Yurtdışı, eğitim ve medya alanında size www.nazlim.net destek olacak kişilerle irtibata geçebilir; destekleriniz alabilirsiniz. Ancak maddi konulardan kaynaklı durumlar yanılgılara sebep olabilir.

Balık 20 Şubat – 20 Mart
Evde, ailevi konularda bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Yerleşim değişikliği yapmanın yanı sıra zihninizi kurcalayan ailesel konularda ikilemlerde kalabilirsiniz. Finansal konularda ortaklarınızla uyum ve dengeyi sağlamak için işbirlikçi davranmanız gerekebilir. Duygusal paylaşımlarda ise sizi zorlayacak gelişmeler yaşanabilir. Hayal kırıklığı yaşamamak için beklentilerinizde gerçekçi olmalısınız.

Koç 21 Mart – 20 Nisan
Günün ilk saatlerinde istediğiniz ilerlemeyi kaydedemeyebilirsiniz. Ancak öğlene doğru değişen enerjilerle birlikte birdenbire kendinizi daha yoğun bir tempo içinde bulabilirsiniz. Gerek iletişim gerek zihinsel konularda yaşayacağınız hareketlilik güne damgasını vurabilir. Düşüncelerinizi başkalarıyla paylaşabilir; bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs
Bugün finansal konularda oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. İşle ilgili girişimlerinizde işbirlikleri ve ortaklıklardan yarar görebilir; üzerinde çalıştığınız anlaşmalarla ilgili olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Sözel yeteneklerinizi kullanarak kendinizi gösterebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise bazı yanılgılara veya yanlış bilgilendirilmeye açıksınız.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran
Burcunuza geçen Ay gün ortasından itibaren sizi oldukça hareketli kılacaktır. Kendinizi daha rahat ifade edebilir; gerek düşünceleriniz gerek bilgilinizle kendinizi gösterebilirsiniz. Aşkta, çocuklarla alakalı durumlar ve yetenek gerektiren uğraşlarla ilgilenmek için olumlu etkiler altındasınız. Ancak beklentilerinizi yüksek tutmamalı; duygulara kapılmadan ilerlemelisiniz.

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz
Bilinçaltı düşünceler karmaşaya neden olabilir. Düşüncelerinizi duygularınızla örtüştürmeniz gerekebilir. Geçmişe ilgili anılardan, kardeşlerden veya arkadaşlardan kaynaklı bazı durumlarla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Zihninizde tasarladığınız projeleri henüz açığa çıkarmayabilir ancak planlamasını yapabilirsiniz. Hayallerinizin sizi yanlış yönlendirmesine karşı temkinli olmalısınız.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos
Bugün hedeflerinizle ilgili yeni girişimlerde bulunabilir veya başlatmış olduğunuz projelerle ilgili otorite konumundaki kişi ve kurumlardan destekler bulabilirsiniz. Etkileyici konuşmanız, işbirlikçi tavrınızla arkadaş çevreniz veya gruplar içinde kendinizi öne çıkarabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde finansal konularda yanılma riskiniz var.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül
Bugün iş hayatınızla ilgili gelişmeler oldukça hızlı ilerleyebilir. Gerek eğitim, gerek anlaşmalar gerekse de yolculuklarla alakalı uğraşılar yoğun geçebilir. Kimi zaman odaklanmayla ilgili sorunlar yaşamanıza rağmen verimli olabilecek çalışmalar yapabilirsiniz. Maddi kazançlarınızı arttırabileceğiniz iş ortaklıkları gündeminize gelebilir.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim
Burcunuzdaki Güneş kendinizi daha rahat ifade etmenize; hedeflerinizin peşinden gidebileceğiniz enerjiyi size sağlamakta. Yurtdışı, eğitim,medya ve yolculuklarla alakalı işeriniz bugün akıcı bir biçimde ilerleyebilir; ufkunuzu açacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Alacağınız kararlarda başkalarının da fikirlerinden yararlanınız.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım
Finansal konular, ortaklıklar ve işbirliklerinin duygusal yönü bugün sizi oldukça meşgul etmekte. Kontrol edemediğiniz veya bilinçaltınızı kurcalayan ilişkilerden kaynaklı durumlarla uğraşabilirsiniz. Belirsizliklerin getirdiği ikilemleri ve kararsızlıkları yaşayabilirsiniz. Kredi, alacak ve borçlarla ilgili sizi yanıltabilecek durumlara karşı dikkatli olmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.