23 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

23 Ekim 2013 Çarşamba Günlük Burçlar23 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 23 Ekim 2013 Çarşamba
Güneş bugün önümüzdeki ay boyunca kalmak üzere kardeş bir su grubu burcuna giriyor. Yıldız haritanızın aynı bölgesinde 10 Kasım’a kadar Merkür gerilemesi de olmasına rağmen rahat bir dönemdesiniz sevgili Balıklar. Önümüzdeki ay macera ve uzak mesafe gezileri vurgulanıyor. Dünyayı görmeye ve anlamaya özlem duyabilirsiniz.

Kova 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Güneş burç değiştiriyor ve uzak mesafe seyahat kuşağınızdan çıkarak kariyer kuşağınıza giriyor. Son zamanlarda kendinizi biraz uçarı hissettiyseniz, bir süre, daha doğrusu önümüzdeki bir ay boyunca belli bir yerde kalmak istemenizi sağlayacak bir şeyle bağlantı kurabilirsiniz. Profesyonel hedeflerinize odaklanırsanız ciddi ilerlemeler kaydedeceksiniz.

Oğlak 23 Ekim 2013 Çarşamba
Güneş bugün sosyal ağ kuşağınıza giriyor. Merkür gerilemesi de aynı kuşakta, yani epey bir hareketlilik söz konusu. Önümüzdeki dört hafta boyunca arkadaşlarınız konusunda biraz arada kalabilirsiniz. Onlara zaman ayırmanızı isteyen çok kişi var ve büyük ihtimalle bir sürü partiye davet edileceksiniz. 10 Kasım’dan sonra kimlerle birlikte vakit geçireceğiniz konusunda kafa karışıklığınız azalacak.

Yay 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün bilinçaltı kuşağınıza giren Güneş, rüyalarınızdaki diyara çok büyük bir enerji getiriyor sevgili Yaylar. Önümüzdeki dört hafta boyunca zihninizin en derinlerinde olup bitenleri anlamaya çalışırken biraz uykusuzluk çekebilirsiniz. Rüyalarınızı dikkatle değerlendirin ve uyandığınızda hepsini kağıda geçirin. Pek çok önemli mesaj bulacaksınız.

Akrep 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Güneş burcunuzun yıldızlarına giriyor sevgili Akrepler. Doğum günü ayınızın başlangıcı. Ancak Merkür gerilemesi de 10 Kasım’a kadar burcunuzda. Gerilemenin doğası gereği ortaya çıkan hayal kırıklıkları, kutlama havasına girmenizi engelleyebilir. Bütün ayrıntılara özel dikkat gösterirseniz sorun çıkmayacak.

Terazi 23 Ekim 2013 Çarşamba
Güneş bugün ikinci gelir evinize giriyor. Önümüzdeki otuz gün boyunca mali konular ön planda olacak. Merkür de finansal kuşağınızda geriye doğru gittiğinden etki iki katına çıkarak çok güçleniyor ama biraz da kafa karıştırıcı hale geliyor. Ayrıntılara dikkat edin.

Başak 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Güneş iletişim kuşağınıza giriyor sevgili Başaklar. Önümüzdeki yaklaşık otuz gün boyunca hayatınızın bu yönü şiddetle vurgulanacak. Yöneticiniz Merkür de yıldız haritanızın aynı kuşağında gerileme sürecinde, bu nedenle şu anda konuşmak, düşünmek ve yazmak biraz yorucu olabilir. Her şeyin iki kere kontrol edilmesi gerekiyor.

Aslan 23 Ekim 2013 Çarşamba
Yönetici gezegeniniz olan kudretli Güneş, bugün bir ay boyunca kalmak üzere ev ve aile kuşağınıza giriyor. Sonbaharın neredeyse ortasına geldik, yani yuvanızı güzelleştirmenizin ve duygusal isteklerinizi doyurmanızın tam zamanı. aşırı çalışıyorsanız, kendinize biraz vakit ayırın.

Yengeç 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün elementiniz atmosferin hakimi sevgili Yengeçler. Güneş, önümüzdeki otuz gün boyunca hayatınızı aydınlatmak üzere zevk ve yaratıcılık kuşağınıza giriyor. Burcunuzun yıldızlarındaki yönetici gezegeniniz Ay da duygusal yaşamınızın gücünü artırıyor. Şu anda sezgilerinizle dağları yerinden oynatabilirsiniz.

İkizler 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Güneş, burçlar kuşağının en yoğun burçlarından biri olan Akrep’e giriyor. Önümüzdeki bir ay boyunca iş kuşağınız Güneş enerjisiyle aydınlanacak, bu da işinizdeki koşulları iyileştirmeniz ya da yeni projeler bulmanız için büyük bir fırsat. Tek engel, 10 Kasım’a kadar sürecek Merkür gerilemesinin de aynı kuşakta olması.

Boğa 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün zıt burcunuza giren Güneş, önümüzdeki yaklaşık otuz gün boyunca ortaklık kuşağınızı aydınlatacak. Bu süreçte, bir sonraki şifa aşamasına geçebilmek için ilişkilerinizi derinlemesine inceleyeceksiniz. Her şey kendinizi daha iyi tanımanızla ilgili sevgili Boğalar.

Koç 23 Ekim 2013 Çarşamba
Bugün Güneş Akrep burcunun bulanık sularına, Ay da Yengeç burcunun karamsar sularına girdiği için atmosfere duygusallık hakim. Bir başka deyişle, bu kadar suyun arasında yüzmeye gitmeniz kaçınılmaz sevgili Koçlar. Ateşiniz birkaç gün için sönebilir. Öte yandan, önümüzdeki ay sizin için daha yoğun ve güzel bir seks hayatı söz konusu olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı