23 Ekim 2012 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Ekim Salı Günlük Burç Yorumları 23 Ekim 2012 Salı Burç Yorumları

23 Ekim 2012 Salı Günlük Burçlar – 23 Ekim 2012 günlük burç yorumları ve 23 Ekim 2012 Salı günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.


BAŞAK burcu 23 Ekim 2012 yorumu

İş hayatınızda abartıdan kaçının zira alacağınız tekliflerle ayaklarınız yerden kesilebilir. Kendinizi birçok konuda oldukça şanslı hissedeceksiniz. İletişim gerektiren alanlarınız açısından hızlı bir gün olacak.

TERAZİ burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Seyahat halindeyseniz bugün harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen gösterin. Başkalarına yardım etme konusunda cömert olabilirsiniz. Parasal konulara yaklaşımınız çözümcü ve pratik olacak.

AKREP burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Sosyal ortamlarınız için kesenin ağzını çok açmamalısınız. Katılacağınız www.nazlim.net davetlerde veya organizasyonlarda çevrenizden göreceğiniz desteklerle kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Hayatınız değişiyor.

YAY burcu 23 Ekim 2012 yorumu

İş alanlarınızda ve toplum içinde ortaklaşa hareket edeceğiniz konularda şanslı etkileriniz devam edecek. Bu aşırı iyimserliğin gerek iş alanlarınızda gerekse özel hayatınızda çok öne çıkmasına izin vermeyin.

OĞLAK burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Kariyeriniz açısından karşınıza çıkacak fırsatları gözünüzde çok büyütmeden adımlar atmaya çalışın. Oldukça şanslı etkiler altındasınız ama hâlâ mızmızlanacak bir şeyler bulmayı başarıyorsunuz.

KOVA burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Bugün, sevdikleriniz ve eğlence hayatınız için yapacağınız harcamalar devrede olabilir. Kendinizi birçok konuda çok iyi hissedeceksiniz. Kariyer hayatınızda önemli sorumluluklar üstleneceksiniz.

BALIK burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Özel hayatınızda abartılı davranışlardan uzak durun. Geleceğinize yönelik adımlarınız hızlanıyor. Yabancı insanlar için sorumluluklar üstleniyorsunuz. Aile ortamlarınızda kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

KOÇ burcu 23 Ekim 2012 yorumu

İletişime ve yazıma dayalı işlerinizde abartılı davranışlar içinde olacaksınız. Keyfiniz size büyük adımlar attırabilir. Büyümeden ve genişlemeden önce koşullarınızı gözden geçirmeyi unutmayın.

BOĞA burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Özel ilişkilerinizin detayları www.nazlim.net hayatınızda daha fazla yer edinecek. Hayattan alacağınız keyif size düşüncesizce para harcattırabilir. Sevdiğiniz insana çeşitli sürprizler yapıp onu mutlu etmek isteyebilirsiniz.

İKİZLER burcu 23 Ekim 2012 yorumu

İş ve ev hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağı bir gün olabilir. Aşırı abartılı davranışlardan özellikle aile hayatınızda kaçınmanız gerekecek. Bolluk ve bereketin arttığı bir hafta yaşayacaksınız.

YENGEÇ burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Yakın çevreniz için yapacağınız harcamaları ve olumlu ilişkilerinizi özellikle bugün abartmamaya çalışın. Kendinizden çok başkalarını düşünüyorsunuz. Hayata yaklaşımınız mantıklı ve çözümcü olacak.

ASLAN burcu 23 Ekim 2012 yorumu

Bugün, sosyal çevreniz için kesenin ağzını açacaksınız. Harcamalarınız artabilir. Arkadaş ortamlarınızdan fayda sağlayacağınız bir dönemdesiniz. Kendi hayatınız için alacağınız sorumluluklar artıyor.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.