23 Aralık 2012 Pazar Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

23 Aralık Pazar Günlük Burç Yorumları 23 Aralık 2012 Pazar Burç Yorumları


23 Aralık 2012 Pazar Günlük Burçlar – 23 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 23 Aralık 2012 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 23 Aralık Burç Yorumları

AKREP

Gökyüzü bugün özel hayatınızda rahatlamalara işaret etmekte. Bekarsanız hayatınıza heyecan katacak biri girebilir ancak birden duygularınızın seline kapılmamanızda fayda var. Anın keyfini sürün ve ilişkinin seyrini zamana bırakın. Aceleci davranmamaya özen gösterin yüksek enerjinize eklenen telaş bir takım aksaklıklara sebep olabilir. Mantığınızı kullanın ve harekete geçmeden önce her şeyi ayrıntıları ile düşünün.

YAY

Çevrenizi genişletmek için yılın en iyi günlerinden biri sizler için. Önemli insanlarla tanışabilir; onlardan gelecek beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşamınıza biraz daha zaman ayırmalısınız. Bugün arkadaş ya da yakınlardan kaynaklanan bazı gizli faktörler olabilir ya da biri sizi yanlış yönlendirmeye çalışabilir. Parayla ilgili konularda acele karar vermemeli; fırsat gibi görünen olayları da iyice incelemelisiniz.

OĞLAK

Bugün iletişim konularında parlak zekanızla göz kamaştıracaksınız adeta. Hayatınızda yapmak istedikleriniz üzerinde düşünün ayrıntılara takılmadan sadece yapmak istediklerinize giden yolda nelere öncelik vermeniz gerektiğini belirleyin. Bugün kendinize güvenin ve olmanız gereken yere gelmeniz için kesin kararlar alın ve uygulamaya geçin. Bu etki aynı zamanda yakın ilişkide olduğunuz insanlarla da uyumunuzu kuvvetlendirecek.

KOVA

Gökyüzünün olumlu etkileri bugün sizlere pozitif ilişkiler bir zam ya da beklenmedik bir para olarak yansıyabilir. Bugün mutlaka şans oyunlarında talihinizi deneyin. Genel anlamda ilişkileriniz ve iletişim konusunda hiçbir zorlukla karşılaşmayacaksınız. Arkadaşlıklarınız ve kariyer bağlantılarınız önem kazanacak. Size yeni fikirler kazandıracak insanlarla iletişim kuracaksınız. Bu dönemde arkadaşlarınız size önemli tavsiyelerde bulunacaklar mutlaka dikkate alın.

BALIK

Gökler bugün ruhunuzu rahatlatacak enerjiler sunuyor sizlere. İçsel dünyanızı rahatlatıp yenilenme için sizlere fırsat sunacak. Ruhunuzdaki yenilenen değişimin enerjisini tüm benliğinizle yaşamaya başlayın. Bu fırsatı çok iyi değerlendirin. Gezegenler bugün sizlere özel hayatınızda yeni bir dönemin kapıları da aralanmaya başlıyor. Enerjinizi doğru kullanırsanız harika fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Sosyalleşin ve doğru zamanda, doğru yerde olmanın şanslarını yakalayın.

KOÇ

Gökyüzü beklediğiniz maddi gelişmelerle ilgili gelecek olumlu haberlerle moral bulacağınıza işaret etmekte. Bugün işinizle ilgili konularda fikirleriniz kabul görecek ve planlarınızla ilgili destek alarak kendinizi geliştirme fırsatını sunacak sizlere. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın ailesinden kaynaklanabilecek sorunların ilişkiniz üzerinde olumsuz bir etki yaratmasına izin vermemelisiniz.

BOĞA

Gökyüzü bugün ruhsal ve fiziksel olarak oldukça enerjik ve verimli bir günde olduğunuzu müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili konularda yoğun görüşmeler planlarınızı uygulamaya geçmeniz için fırsatlar sizleri bekliyor. Bugün enerjiniz öylesine yüksektir ki birlikte çalıştığınız insanlar sizin olumlu enerjinizle aydınlanacaktır adeta. Yurt dışı bağlantılı eğitim ve iş görüşmeleriniz için cesur davranmalısınız. Bir başlangıç yapmayı düşünüyorsanız bugün oldukça uygundur. Özel yaşamınız da ise beraberliği olmayan Boğa’lar işiniz dolayısı ile birlikte olduğunuz insanla aranızda duygusal bir bağ oluşabilir.

İKİZLER

Gökyüzü bugün geçmişte kalan bir iş arkadaşınızdan dolayı yaşanabilecek maddi bir probleme işaret etmekte. Zamanında bildirilmediği için adınıza gelecek bir ödeme emriyle şaşırabilirsiniz. Sorumluluğu tek başınıza yüklenmektense bir başkasının sebep olduğu bu durumda yasal haklarınızı arayarak hareket etmeniz daha uygun olacaktır. Aile bireylerinizle sizi yakınlaştıran olaylar bağlarınızı her zamankinden daha kuvvetli bir hale getirdi. Bu olumlu etki hem iş hem de özel yaşamınızda daha sağlıklı ve doğru kararlar almanıza yardımcı olacak.

YENGEÇ

Bugün iş hayatınızla ilgili harika bir haber alabilirsiniz. Arzularınız bugün çok yüksektir ve özellikle karsı cinsle ilişkileriniz önem kazanacaktır. Kendinizi çok tutkulu ifade edeceğiniz için başka insanlar tarafından dikkat çeker ve itibar görürsünüz. Gökyüzü ilişkilerinizde de sizi desteklemeye devam ediyor. Çekiciliğinizin çok yüksek olduğu bu süreçte yıldız gibi parlıyorsunuz Yaratıcı enerjilerinizi işinizle ilgili alanlarında etkili olarak kullanmaya çalışın. Bugün aşırı savurgan ve müsrif olabilirsiniz.

ASLAN

Gökler bugün sizleri hemen her alanda destekliyor; iş ve özel yaşamınızda isteklerinize kavuşma zamanı inanın ve ilerleyin. Şu anki işinizden memnunsanız maaşınızda artış ya da terfi etmeniz söz konusu olabilir. Fakat dikkatli olmanız gereken nokta tüm gezegensel enerjilerin sizi harcamaya yöneltecek olması. Pozitif düşünün ve enerjinizi çevrenize yayın. Size fazlasıyla geri dönecektir.

BAŞAK

Gökyüzü bugün enerjinizi yoğun bir şekilde yükseltecek. Hesap kitap yapmadan risklere atılabilir; buna bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Zihniniz sürekli bir şeylerle dolu olacağından, uyku düzeniniz bozulabilir ve hemen her şeyi yanlış değerlendirebilirsiniz. Enerjinizi dengelemeli ve kontrollü davranmalısınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız, Kişisel girişimler ile hedeflerinize dair planlamalar için harika bir gündesiniz. Ben merkezli düşünmeyi bir kenara bırakın. .

TERAZİ

Bugün iş ve özel yaşamınızda hemen her şeyden rahatsızlık duyabilir anlam vermekte zorlandığınız bir huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Hayal gücünüzün zayıflamasından ve kendinizi ruhsal olarak yorgun hissetmenizden kaygılanmayın. Fikirlerinize başka insanların meydan okumasına alışın. Sinirlerinize hâkim olun. Siz değerlisiniz. Hiç kimseyi değiştiremezsiniz. Kendiniz dışında bilinçaltınızda yer eden, yüreğinizi acıtan olayları affedin ve evrene bu mesajı gönderin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.