23 Ağustos 2019 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 10.09.2020 18:30

23 Ağustos 2019 Cuma KOVA Burcu Yorumu:

Kritik bir gündesiniz. İş yerinizdeki gelişmeler sinirlerinizi zorlayabilir. Tarafsız ve soğukkanlı olmaya bakın. Bu gerginlikler aile yaşamına da yansıyabilir. İletişimin hızlı aktığı ve sözlerinizin dikkat çekeceği bir gündesiniz. İhmal ettiğiniz resmi işler ayağınıza dolanabilir. Hafta son ermeden resmi bir daireyi ziyaret etmeniz gerekecek.

Günlük Burç Yorumları

23 Ağustos 2019 Cuma BALIK Burcu Yorumu:

Grup çalışmalarında arkadaşlarınızla birlikte hoş bir gün geçirebilir, birlikte eğlenceli çalışmalar yapabilirsiniz. İş hayatınızdaki olumlu gelişmeler kariyeriniz açısından etkisini gösterebilir. Her konuda kontrollüsünüz. Bu sıralar düşüncelerinizi ve hayallerinizi sınırlama eğilimi içindesiniz. Daha engin bir bakışla, çekingen kaldığınız birçok şeyin kolaylık derecesini görebileceksiniz.

23 Ağustos 2019 Cuma AKREP Burcu Yorumu:

Pratik düşünmek ve hareket etmek gereken bir günde olduğunuz söylenebilir. Çalışma gücünüzü somut hale getirmek için uğraşırken sabah saatlerinde çıkan fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Duygusal reaksiyonlarınızı törpülemeniz gerekebilir. Evle ilgili konular dikkat uyandırırken, işe odaklanmakta güçlük çekebilirsiniz.

23 Ağustos 2019 Cuma YAY Burcu Yorumu:

Bir iş arkadaşınızla suç ortaklığı yapacaksınız. Suç sizin değil onun. Bu sefer tamam ama her defasında onun açığını kapatamazsınız. Dayanışma kadar uyarıların da önemlidir. Onu uyarmaktan kaçınmayın. Onun da bu uyarılara ihtiyacı var. Kırılmasından korkmanız gereksiz, sizi anlayacaktır. İşbirliklerinde ani ve duygusal kararların etkisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz. Sakin tavırlar takınmaya çalışın.

23 Ağustos 2019 Cuma İKİZLER Burcu Yorumu:

İş yaşamınızın başında aldığınız bir karar sizin bütün hayatınızı yönlendirebilir. Katı tavırların içine girmeniz sizi hep zorlayabilir. İş konusunda daha esnek davranmak isiz rahatlatacaktır. Sosyal aktiviteleri hiç bir zaman boşlamayın, sosyal yönünüzü kıskananları da dikkate almayın. Abartılı bilgilerle gergin saatler yaşayabilirsiniz. Gerçeği öğrenip sakinleşeceğiniz dakikaya kadar bir, iki ilişkinizde tehlike arz edeceksiniz.

23 Ağustos 2019 Cuma YENGEÇ Burcu Yorumu:

İş ile ilgili bir konuda ortaklarınız ya da görüşme yaptığınız bazı kimseler uzun zamandır sizden haber bekliyorlar. Bugün onlarla haberleşme fırsatı yakalayacaksınız. Yeni bir iş teklifi aile gündeminize gelecek ve yaşamınızda yeni bir sayfa açılacak. Yakın akraba ilişkilerinizdeki son gelişmeler, sizi herkes kadar ilgilendiriyor.Çevrenizde olup bitenlerle biraz daha yakından ilgilenmeniz gerekiyor.

23 Ağustos 2019 Cuma ASLAN Burcu Yorumu:

Bir isteksizlik içindesiniz. İşyerinizde başınızı ağrıtacak elle tutulur bir şey yok. İş hayatınız dışındaki ilgisiz kalamadığınız kronik ve gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil hayatın her alanında sizi isteksizleştiriyor. Etrafınızda başarılarınızı kıskanan insanlar var. Özellikle arkadaş çevrenize karşı dikkatli olun.

23 Ağustos 2019 Cuma BAŞAK Burcu Yorumu:

Bütün kendinizden emin havanıza rağmen, yine de son kararınızı biraz daha düşünüp vermeliydiniz. Gününüz kararınıza gelecek tepkiyi beklemekle geçecek. Ve birtakım tepkiler alacaksınız. Bir musibet bin nasihatten iyidir, deyişini yabana atmamalısınız. Bazı küçük hataların işlenmesine bilinçli olarak göz yumabilirsiniz. Karşı tarafın ödeyeceği bedel, sizin öğütlerinizden daha yararlı olacaktır.

23 Ağustos 2019 Cuma KOÇ Burcu Yorumu:

Çalışmanız beğeniliyor. Yakında sevineceğiniz bir ödülünüz olabilir.Problemli bir ilişkinizin, bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz. Son zamanlarda alkolü içeceklere karşı zaaf duyuyorsunuz ve zaman zaman kontrolü kaybediyorsunuz. Bu duruma sağlığınız açısından dikkat etmeniz gerekiyor.

23 Ağustos 2019 Cuma BOĞA Burcu Yorumu:

Son günlerde verdiğiniz bazı kararlardan geri adım atmanız gerekecek. Bugünlerde almanız olası kimi teklifler, kesmiş olduğunuz bazı umutları yeniden yeşertebilir. Bugün yine burnunuzun dikine gidecek, sizi sevenleri düşünmeden hareket edeceksiniz. Özgürlüğünüze çok düşkünsünüz ama sevmenin fedakarlık olduğunu da unutmamanız gerekir

23 Ağustos 2019 Cuma OĞLAK Burcu Yorumu:

Günlük işlerinizi yoluna koyarken aşırı kuruntulu ve enerjik davranabileceğiniz bir gündesiniz. Çalışma arkadaşlarınızla düzen ve servis konularında tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kaza ve yaralanma olasılığına karşı dikkatli olmalısınız. Kendinizi şartlandırıp katıldığınız tartışmalar verimsiz olduğu kadar da tehlikeli. Bugünlerde bazı konulara daha serinkanlı yaklaşmalısınız.

23 Ağustos 2019 Cuma TERAZİ Burcu Yorumu:

Sizinle alakalı düşüncelerin çok azından haberdarsınız. Geleceğinizin aydınlığı gözleri kamaştırıyor. Kendinizi yeterince değerlendiremiyorsunuz. Vasıflarınızın bir kısmına gözleriniz kapalı. Dünden gelen parasal konulara ilişkin temalar bugün de devam etmekte.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir