22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Nisan Pazartesi Günlük Burç Yorumları 22 Nisan 2013 Pazartesi Burç Yorumları


22 Nisan 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 22 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 22 Nisan 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 22 Nisan Burç Yorumları

AKREP
Sorumluluk hissedip üstlendiğiniz konularda birtakım hayal kırıklıkları yaşamanız sizi incitebiliyor. Ama deneyim çıkartmayı biliyorsunuz. Bu aralar tek sorunsuz alanınız iş yaşamınız. Çok doyumlu ilişkiler içinde, çok sevdiğiniz bir işi yapıyorsunuz. Kimse sizden takdirini esirgemiyor. Üstelik ekonomik olarak da memnunsunuz.

YAY
Bugünlerde alacağınız kararlarda cesur olun. Uzun bir erteleme dönemi, en azından kalıcı dostluğu sağlayabileceği gibi, her şeyi sil baştan da yapabilir. Her tür duygusallıktan arınıp mantıklı kararlar gerekiyor. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.

OĞLAK
Duygusal hayatınızda karşınızdaki insanın sizden beklediği fedakarlıkları göstermelisiniz. Zararsız bulduğunuz bazı açılımlar, onun kafasında sorulara yol açabilir. Ona duyduğunuz sevgi sizi daha dikkatli olmaya yöneltecek. Aile çevresinden maddi konularda destek alabilir ve bazı sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz.

KOVA
Aşk konusunda yaşadığınız deneyimler endişeler duymanıza neden oluyor gibi. Çekimser kalışınız, karşı tarafta haklı sorulara neden oluyor. Oysa ki, gelişen duygularınızı tanıyorsunuz ve bazı kararlar vermelisiniz artık. Vazgeçişleriniz Ya da olumlu kararlarınız ne olursa olsun bu sürecin iyiye gitmesini sağlayacak.

BALIK
Bugün sevdiklerinizle ilgili sorumluluklar gündeme gelebilir. İçe dönük olmanız, konulara sabırsızlıkla yaklaşmanıza yol açıyor. Ailenizin ve dostlarınızın güven isteğinize cevap vermeleri sizi mutlu edebilir duygusal acıdan artık hayatınızda bazı şeylerin oturması gerektiğini düşünmek üzerinizdeki baskıyı arttırıyor.

KOÇ
Bugün uzun zamandır görmediğiniz bir kişi ile uzun bir sohbete girebilir ve kariyer hayatınızla ilgili yeni fikirler edinebilirsiniz. Bu durum yeni atılımlar için fırsat yaratırken diğer taraftan risk alıp almama konusunda karar vermeniz gerektiğini ortaya çıkartacak.

BOĞA
Duygusal yaşamınızda ise çok hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve gelecek adına önemli konuşmalar yapabilrisiniz. Bugün işlerinizi rahatlıkla yoluna koyabileceksiniz. Kişisel işlerinize vakit ayırmak konusunda daha dikkatli olmalısınız.

İKİZLER
Değişken ruh haliniz çevrenizdeki insanların tepkisine yol açsa da bildiğinizden şaşmıyorsunuz. Bu da sizi sabit biri yapıyor. Çoğunlukla tepki toplasanız da bugün iç sesinizi dinlemeniz en doğrusu olacak. Fırsatlar kapınızı çalmak üzere.

YENGEÇ
Sevgilinizle sakin ve huzurlu bir gün geçirme fırsatı bulabilirsiniz. Gerginliklerden uzak bir gündesiniz, bunun keyfini çıkartın. Parasal konularda dikkatli gidiyorsunuz fakat zaman zaman yaptığınız harcamalardan dolayı kendinize çok kızıyorsunuz. Kendinize güvenmeyi öğrenin.

ASLAN
Sıcak ilişkiler kurmaya çalıştığınız insanlar, kendi kişisel sorunları nedeniyle size biraz uzak duruyor. Zamana bırakacağınız gelişmeler, lehinize dönecek. Çok umut bağladığınız bazı projeleriniz şu günlerde kısmen de olsa yüzünüzü güldürecek.

BAŞAK
Bugün hem duygusal hem de çok hassassınız. Sevdiğiniz insanlarla bir süredir yaşadığınız gel-gitler yüzünden epey kırılıp üzüldünüz. Artık bu yaşananlara dur demenizin zamanı geldi geçiyor bile. Belki de kendinizle yüzleşmeniz için en doğru zamandasınızdır.

TERAZİ
Duygusal acıdan yaşayacağınız ikilemi çok güvendiğiniz insanlar dışında kimse ile paylaşmamalısınız. Önümüzdeki günler, yeni bilgiler için yatırım yapacağınız görüşmeleriniz var. Mesleki eğitiminiz için bir yeni fırsatlar yaratabilirsiniz. Kısa zamanlı gelişmeler sonrasında büyük maddi değişimler olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.