22 Mart 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

22 Mart Cuma Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2013 Cuma Burç Yorumları


22 Mart 2013 Cuma Günlük Burçlar – 22 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 22 Mart 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 22 Mart Burç Yorumları

Yay burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
İç sesinize yeterince kulak verdiniz, artık daha disiplinli olmalı ve planlarınızı uygulamaya koymalısınız. Önümüzdeki birkaç haftayı fikirlerinizi gerçekleştirmeye ayırabilirsiniz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk hayatınız ve karşı cinsle ilişkiler ön planda olabilir. Ya da yaratıcı işler ve planlar ya da yaşça sizden küçük kişilerle bağlantılar ve çocuklarla ilgili konular söz konusu olabilir. Popülariteniz artıyor.

Oğlak burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Bugünlerde, hayatınızı daha iyi hale getirmenin yolları üzerine daha fazla düşünebilirsiniz ve iyi haber: Yaratıcı yollar bulabilirsiniz! Evinizle ve ailenizle ilgili konuların ön plana çıkacağı birkaç haftalık süreçtesiniz. Evden yapılabilecek çalışmalar da söz konusu olabilir.

Kova burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Belli kararlar almadan önce, net bir kararınız olduğundan emin olmalısınız. İniş çıkışlı düşüncelerinizin farkına varmamanız durumunda, herşey bittikten sonra yeniden değerlendirme yapmanız için size baskı kuran kişilerle karşılaşabilirsiniz! Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, yakın çevre ilişkileriniz, bilişim ve yaratıcı projeler, medya bağlantılı işler ön planda olabilir. Komşu, akraba veya diğer yakınlarınızla anlaşmazlıklardan kaçınmanız gerekiyor.

Balık burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Bazı konuların sonuçlanmak üzere olduğunu düşünüyor ya da umuyor olabilirsiniz, ama yine de bir B planınız olmasında fayda var. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, artistik çalışmalar kanalıyla para kazanabilir, giydikleriniz ve dış görünüşünüzle ön plana çıkabilirsiniz.

Koç burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Beklenmedik haberlerin veya bilgilerin günün rutin akışında ya da planlarda değişikliklere neden olabileceği günler. Dış görünüşünüze daha fazla önem vereceğiniz, toplum içinde daha görünür hale geleceğiniz haftalara giriş yapıyorsunuz.

Boğa burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Ne kadar uygulanabilir olduğuna bakılmaksızın, herkesin olaylara bakışı veya yapmayı taahüt ettiği şeyler kendi hayalgüçlerine ya da anlayışlarına göre farklılık gösteriyor. Eğer bir konuda kontrolü ya da liderliği ele geçirmek niyetindeyseniz söylediklerime kulak vermenizde fayda var. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca arkadaşlarınız samimiyetinizin ve nezaketinizin farkına varabilirler ya da daha fazla sosyalleşebilirsiniz.

İkizler burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Herkesin hassasiyetlerine uygun davranabilmek için ter dökmeniz gerekebilir. Belki de olayları ya da konuları akışa bırakmanız daha iyi olabilir. Önümüzdeki haftalarda iş arkadaşlarınız veya iş bağlantılı kişilerle aranızda romantik ilişkiler söz konusu olabilir.

Yengeç burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Önyargılarınızdan kurtulmalı ve daha geniş olmalısınız. Önümüzdeki iki ay boyunca daha esnek olmanız ve çok yönlü düşünmeniz gerekebilir. İş hayatınızın ön plana çıkacağı haftalardasınız. İşle bağlantılı flörtöz ilişkiler daha ciddi hale dönüşebilir üç hafta içinde.

Aslan burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Bazı konularda en iyisinin olmasını dilemek yerine, araştırmacı olmanızda fayda var. Çalışmalarınızı ya da aklınızı potansiyeli olan işler üzerine yoğunlaştırmalısınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca daha fazla seyahat edebilir, yeni eğitimler almaya başlayabilirsiniz veya yurtdışı bağlantılı işler ya da yabancılarla ilişkiler ön plana çıkabilir.

Başak burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Yeni fırsatlarla karşılaşmak üzeresiniz ya da şanslı olanaklar kapıda. Çevrenize dikkatle bakmanızda fayda var! Önümüzdeki birkaç hafta boyunca siz ve bir partneriniz ortak kaynak kullanımına gidebilir, bu konularda yoğunlaşabilir veya metafizik konulara(astroloji, geçmiş yaşamlar, ölüm sonrası yaşam v.b) eğilim duyabilirsiniz.

Terazi burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Kaçınılmaz değişiklikleri olumsuz karşılamamalısınız. Artık hiçbir yararı olmayan plan, uğraş ya da ilişkileri (eskiden faydalı olduğunu düşünüyor olsanız da) hayatınızdan çıkartmak isteyebilirsiniz. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk hayatınız, ikili ilişkileriniz ve iş birlikleriniz ön plana çıkıyor. Her zamankinden daha çekici olabilir, yeni ilişkilere başlayabilir veya mevcut ilişkinizi yenileyebilirsiniz.

Akrep burcu, 22 Mart 2013 için burç yorumu
Bazı konularda ilerlemek ya da bu alanda gayret göstermek sandığınızdan daha kolay olabilir veya giderek kolaylaşabilir. Dikkat! ?? Kolay demiyorum, daha kolay diyorum??. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca, işinizle bağlantılı romantik ilişkiler söz konusu olabilir veya iş de uyumu ya da eğlenceli atmosferi deneyimleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı