22 Kasım 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Kasım 2013 Cuma Günlük Burçlar22 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 22 Kasım 2013 Cuma
Bugün yaratıcı ve oyuncu Aslan burcunda olan Ay, gündelik programınıza ve iş rutininize tazeleyici bir ateş getiriyor. Bazen her şeyi o kadar ciddiye alıyorsunuz ki, saçmalamaktan ne kadar hoşlandığınızı unutuyorsunuz. Neşelenin sevgili Balıklar. İdareyi içinizdeki çocuğa bırakın.

Kova 22 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay ilişki kuşağınıza giriyor sevgili Kovalar. Sizden “farklı” ve “dışarıda” hissettiğiniz her şeye özel bir dikkat göstererek zıt yönlerinizi dengelemek için mükemmel bir fırsatınız var. Sevgilinizin ya da arkadaşlarınızın nasıl damarınıza bastıklarını izleyin ve hangi yönlerinizi reddettiğinizi anlamaya çalışın.

Oğlak 22 Kasım 2013 Cuma
Bugün gücünüz ve yaratıcılığınız bir sınavdan geçebilir sevgili Oğlaklar. Bir üst seviyeye çıkmak için çok şiddetli bir arzuyla dolusunuz ve sizi engelleyen her türlü korkuyu geride bırakmaya kararlısınız. İnkar edilemez cesaretiniz sayesinde istediğiniz her yere gidebilirsiniz canlarım.

Yay 22 Kasım 2013 Cuma
Bugün Ay seyahat kuşağınıza giriyor sevgili Yaylar. Bir sonraki yolculuğunuzu planlamak için her zamakinden şiddetli bir arzu duyarsanız, bunun suçunu yıldızlarda arayabilirsiniz. Gezmeyi her zaman çok seviyorsunuz ama böyle günlerde başka hiçbir şey düşünemiyorsunuz.

Akrep 22 Kasım 2013 Cuma
Bugün dünyanın en yüksek yerindesiniz sevgili Akrepler. Ay bütün güzelliğiyle yıldız haritanızın zirvesinde oturuyor ve yeteneklerinizle güçlerinizi dünyayla paylaşmanızı istiyor. Kendinizi dizginlemeyin canlarım. Gölgelerde fazla uzun saklanamayacak kadar cazibelisiniz.

Terazi 22 Kasım 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi sosyal hayatınız açısından mükemmel sevgili Teraziler. Şu anda özgüveniniz doruk noktasında. Spotların altına çıkmaktan ve doğruca kalbinizden geçenleri söylemekten çekinmiyorsunuz. Aynı zamanda daha oyuncu ve spontane davranışlar içindesiniz, arkadaşlarınız da bunu kesinlikle görüyorlar. Size karşı koymak olanaksız.

Başak 22 Kasım 2013 Cuma
Yıldızlar sizi yaratıcı ve sanatsal sezgilerinizle temasa geçmeye çağırıyor. Kendinizi belki kendinize bile ifade etmekten kaçınıyorsanız, bütün duygu ve düşüncelerinizin sel gibi akmasına izin vermenizin vakti geldi. Bunu aklınızda ya da günlük tutarak yapsanız bile yeterli olur. İç sesinizi dinleyin.

Aslan 22 Kasım 2013 Cuma
Güzel Ay bugün burcunuzun oyuncu ve cömert yıldızlarına giriyor sevgili Aslanlar. Kendinizi yaptığınız her şeye yüzde yüz yirmi vermek istemenize şaşmamalı. Şu anda sevgi dolu, sıcak kalpli elementiniz tam formunda, bu da size sevdiklerinizi her zamankinden bile daha çok şımartmanız için ilham veriyor.

Yengeç 22 Kasım 2013 Cuma
Ay burcunuzun yıldızlarından çıkarak özgüvenli ve kararlı benliğinize dönmenize izin veriyor. Şşu andaki parasal durumunuzu daha yaratıcı ve eğlenceli yollarla nasıl geliştireceğinizi düşüneceksiniz. Sırf çalışmış olmak için çalışmaktan bıktınız. Yaptığınız şeyin her dakikasından keyif almak istiyorsunuz.

İkizler 22 Kasım 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi, fikirlerinizi kendinize güvenerek dile getirmeniz ve fark edilmenizi sağlayacak konuşmalar yapmanız için mükemmel. Söylemek istediklerinizi ifade etmekten kesinlikle şekinmeyeceksiniz sevgili İkizler. İçinizde birikmiş çok şey var, bugün onları dökme günü.

Boğa 22 Kasım 2013 Cuma
Sanatsal yönünüzle bağlantı kuracaksınız. Varlığınızın özü neşe ve güzellik yaratmak ama bazen sevdiklerinizin ve çeşitli sorumluluklarınızın baskısı ve talepleri dolayısıyla bununla temasınızı kaybediyorsunuz.Bugün içinizdeki yaratıcı tarafı açığa çıkarmak için muhteşem bir fırsatınız var.

Koç 22 Kasım 2013 Cuma
Bugünkü Ay etkisi, şiddetle özlemini çektiğiniz eğlenceyi ve oyuncu havayı geri getiriyor. Çocuksu doğanıza göre davranabilir ve en başarılı olduğunuz şeyleri yaratabilirsiniz. Ay aşk kuşağınızı aydınlattığından söz konusu etki aynı zamanda müthiş bir romantiklik de taşıyor, o nedenle dışarı çıkın ve çılgınca flört edin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.