22 Haziran 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

22 Haziran 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun. Buyurun arkadaşlar 22 Haziran Burç Yorumları


Balık 22 Haziran 2013 Cumartesi
Sevgili Balıklar, bugün aklınız fikriniz kariyerinizde, hem de hafta sonu olmasına rağmen. Şu anda insanlar genellikle arkadaşlarıyla ve sevgilileriyle ilgileniyor ama size profesyonel sorumluluklarınız ve keyifli dakikalarınız arasında kusursuz bir denge kurmaya çalışıyorsunuz. Yarınki yoğun duygusal Dolunay’ın sizi yolunuzdan saptırmasına izin vermeyin.

Kova 22 Haziran 2013 Cumartesi
Bugünden itibaren çıkacağınız seyahatler size uzun zamandır ihtiyacınız olan neşe ve enerjiyi sağlayacaktır. Katılacağınız bir arkadaş toplantısında çok eğlenecek ve uzun zamandır birlikte olmadığınız arkadaşlarınızla birlikte olma fırsatı bulacaksınız. Çalışma ve gayretleriniz takdir ediliyorbeğeniliyor. Sevdiğinizle birlikteliğiniz uyumlu devam edecek. Yakın çevrenizden birinden alacağınız bir hediyeye çok sevineceksiniz. Moralinizi yüksek tutun. Sinirlerinizin yıpranmasına izin vermeyin.

Oğlak 22 Haziran 2013 Cumartesi
Ay yarın burcunuza girecek ve kısa süre sonra da Dolunay haline gelerek, hem özlem, hem de başka yoğun duygular uyandıracak. Bu yüksek potansiyelli enerjiyi muhtemelen şimdiden hissediyorsunuz, o nedenle kendinizi şımartın ve karmaşık durumlardan mümkün olduğunca kaçının. İlişkiler çok kırılgan olabilir, tartışmaya girerken bunu aklınızdan çıkarmayın.

Yay 22 Haziran 2013 Cumartesi
Bu muhteşem Cumartesi gününde, Ay hala burcunuzda, sevgili Yaylar. Enerji coşkun, ateşli ve ışıl ışılken ondan faydalanın, çünkü yarın erken saatlerde duygusal açıdan tüketici bir Dolunay geliyor. Nerede olusanız olun, yaşadığınız anı partiye çevirin. Bunu kimse sizin kadar iyi başaramaz, canlarım.

Akrep 22 Haziran 2013 Cumartesi
Yarın gerçekleşecek duygusal Dolunay’ın etkisi altında, ilişkilerinizi güç dengeleri yönetmeye başladı bile. Ay enerjisi hızla yükselse de, çok canlı bir Cumartesi günü (gündüzü veya gecesi) geçirebilirsiniz. Her şey neye niyet ettiğinize bağlı, sevgili Akrepler, o nedenle pozitif düşünün.

Terazi 22 Haziran 2013 Cumartesi
Dolunay yaklaştıkça, duygularınızın sizi ele geçirdiğini hissediyor olabilirsiniz. Neyse ki bugün iletişim kuşağınızdan geçen eğlenceli ve havai bir enerji var. Konuşmalarınıza uygun miktarda mizah katmayı başarırsanız, çok fazla kargaşa olmaksızın bugünü atlatabilirsiniz.

Başak 22 Haziran 2013 Cumartesi
Yarınki yoğun Dolunay muhtemelen duygusal olarak şimdiden sizi etkilemeye başladı ama bugün Cumartesi, o nedenle melankolik duygulara kapılarak vaktinizi ziyan etmeyin. Ay’ın şu andaki konumu yüzünden büyük ihtimalle işlerinizi ofiste bırakıp çıkamadınız ama aklınızda ne olursa olsun, ciddi olmayan en az bir aktiviteye vakit ayırın.

Aslan 22 Haziran 2013 Cumartesi
Duygusal bir Dolunay yaklaşıyor, neyse ki bugün hala kullanabileceğiniz eğlenceli ve coşkulu bir enerji söz konusu. Yaratıcılık kuşağınız hoş bir şekilde uyarılıyor ve size yalnızca fikir değil, çeşitli romantik kavramlar da sunuyor. Doğru planlama yaparsanız, yaz mevsiminin en güzel Cumartesi akşamlarından birini geçirebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran 2013 Cumartesi
Hem Ay’ın yönetici gezegeniniz olması, hem de gerçekten çok hassas bir ruha sahip olmanız nedeniyle, yarınki Dolunay sizi şimdiden etkiliyor olabilir, sevgili Yengeçler. Önümüzdeki birkaç gün boyunca ilişkileriniz odak noktasında. Bundan da önemlisi, kendinizle olan ilişkinizi düşünmenizin vakti geldi.

İkizler 22 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay zıt burcunuzu aydınlatarak ilişki meselelerinizi vurguluyor. Bu iyi de olabilir, kötü de. Şu anda sevgiliniz olup olmamasına bağlı olarak, bire bir ilişki içinde olmanın derin etkilerine kafa yorabilirsiniz. Halinizden gerçekten memnun musunuz, sevgili İkizler? Bugün bu konuda bazı kararlar verebilirsiniz.

Boğa 22 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün Ay libido kuşağınızda, o nedenle kendinizi epey şehvetli hissederseniz şaşırmayın. İster yalnız, ister bir ilişki içinde olun, bu durumla karşılaşabilirsiniz. İlişki durumunuz ne olursa olsun, şansınız var çünkü bugün Cumartesi. Seksi hissetmek için daha güzel bir gün olabilir mi?

Koç 22 Haziran 2013 Cumartesi
Bugün kozmik enerji macera kuşağınıza kayarak sizi heyecan verici bir Cumartesi gününe hazırlıyor. Dünkü Yaz Gündönümü’nün gücü de hala etkinken, kendinizi her türlü dertten uzak ve canlı hissedeceksiniz. Herhangi bir plana kendinizi bağlamamanız en iyisi olur. Bırakın gün istediği gibi açılsın, siz de hoşunuza giden kimse onunla vakit geçirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.