22 Ekim 2013 Salı Günlük Burç Yorumları

22 Ekim 2013 Salı Günlük Burçlar22 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 22 Ekim 2013 Salı
Zeka burcu İkizler’deki Ay, yıldız haritanızın tabanında. Dikkatli olmadığınız takdirde bu etki kafanızı epey karıştırabilir. Gereğinden fazla düşünmeniz, işler bittikten sonra her şeyi baştan yapmaya kalkışmanız ve her şeyi kafanıza takmanız mümkün, o nedenle zihninizi sakinleştirmeye çalışın. Ayrıca Merkür gerilemesi de düşüncelerinizi bulutlandırıyor. Birkaç gün içinde daha berrak düşünebileceksiniz.

Kova 22 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay romantizm ve zevk kuşağınıza giriyor sevgili Kovalar. Oyuncu tarafınızı açığa çıkarmaya ve hiç kimseyi, hiçbir şeyi aşırı ciddiye almamaya davet ediliyorsunuz. Her şeyi gerçek anlamıyla algılamamanız ve sevgilinizin niyetinizi yanlış anlamasına izin vermemeniz koşuluyla, kelime oyunları şu anda çok seksi.

Oğlak 22 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay iş kuşağınızı aydınlatıyor ve sizi ayrıntılarla ilgilenip mümkün olduğunca çok şeyi aradan çıkarmaya teşvik ediyor sevgili Oğlaklar. Tek sorun, Merkür gerilemesinin bu ayrıntılar üzerinde güçlü bir etki yaratması ve mesajları karıştırması. Bu da size biraz daha iş çıkarabilir.

Yay 22 Ekim 2013 Salı
Bugünkü Ay etkisi ilişki kuşağınızı aydınlatıyor sevgili Yaylar. Sevdiğiniz kişilerle iletişim kurmayı şiddetle arzulayacaksınız ama Merkür gerilemesi etkisi dolayısıyla hatlar biraz karışabilir. Düşünmeden sert bir tepki vermek yerine bir adım geri çekilin ve duyduklarınızı yeniden değerlendirin.

Akrep 22 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay seks ve dönüşüm kuşağınızı aydınlatarak sizi tutkularınızı etraflıca dile getirmeye çağırıyor. Ne yazık ki şu anda devam eden Merkür gerilemesi tam anlamıyla duyulmanıza ya da anlaşılmanıza engel olabilir, o nedenle yüksek sesle konuşmak yerine günlüğünüze ya da blogunuza yazmanız daha iyi bir fikir olabilir.

Terazi 22 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay, konuşkan ve sosyal İkizler burcunda. Bu da fikir ve bilgi alışverişine açık olacağınız anlamına geliyor. Devam eden Merkür gerilemesinin iletmeye niyetlendiğiniz mesajı etkilemesine izin vermeyin. Bu gerileme etkisi altında niyetlerinizin yanlış anlaşılması neredeyse kaçınılmaz.

Başak 22 Ekim 2013 Salı
Ay, Merkür gerilemesi etkisi altında yıldız haritanızın en üst noktasında hararetli bir çalışma içinde. Bu değişken etkiyi kullanarak kariyer hedeflerinizi elden geçirin. Nelerin değiştirilmeye ve geliştirilmeye ihtiyacı olduğunu belirlemek açısından önemli bir dönemdesiniz. Geçmişte görmezden geldiğiniz ama şu anda önem kazanan ne var?

Aslan 22 Ekim 2013 Salı
Ay bugün sosyal kuşağınıza giriyor sevgili Aslanlar. Sevgili arkadaşlarınızla sohbet havanızdasınız ama bu, iletişimin çok kolay olacağı anlamına gelmiyor. Merkür gerilemesi bütün hızıyla sürüyor. Birkaç hafta boyunca yanlış anlaşılmalar hayatın bir parçası olacak.

Yengeç 22 Ekim 2013 Salı
Bugünkü değişken ve oyuncu İkizler Ay’ı, kelimelere duyduğunuz aşkı canlandırmanız için ideal. Tabii Merkür gerilemesi dolayısıyla iletişimde hala biraz karmaşa var ama karışık mesajların arasında yaratıcılığı yakalamanız mümkün. Kalıpların dışında düşünmeye çalışın yeter.

İkizler 22 Ekim 2013 Salı
Bugün Ay burcunuzun yıldızlarında sevgili İkizler. Merkür’ün gerilemesinin yarattığı karışıklığa rağmen tam formunuzdasınız. Kaosu hafif adımlarla kolayca geçip bütün iletişim kazalarını eğlenerek atlatacaksınız. Bu durumu çok komik buluyorsunuz ve lehinize çevirmeyi de başarıyorsunuz.

Boğa 22 Ekim 2013 Salı
Bugün daha esnek ve uyumlu olmanız bekleniyor, hala tutunduğunuz bazı inatçı eğilimlerden vazgeçmelisiniz. Her şey ne kadar ciddi görünürse görünsün işin içindeki mizahı yakalayabilirseniz, sabit düşünce kalıplarını kırabilirsiniz. Atmosfer dünkü kadar ağır değil.

Koç 22 Ekim 2013 Salı
Ay bugün iletişim kuşağına giriyor ama vurguladığı unsurlar dedikodu ve söylenti. Duyduğunuz her şeye inanmayın sevgili Koçlar. Merkür gerileme döneminde olduğundan mesajlar tam anlamıyla karmakarışık durumda, işittiğiniz her şeyin satır aralarını okumak zorundasınız. Hemen sonuca varmadan önce şifreyi çözme oyunu oynayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı