22 Aralık 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 05.09.2020 22:20

22 Aralık 2017 Cuma Günlük Burç Yorumları

ASLAN

Aslan burcunun da, İkizler burcu gibi gündemi ikili ilişkiler. Her türlü ikili ilişkiler, romantik ilişkiler, ortaklıklar ve düşmanlıklar. Bu konularda kandırılmaya, aldatılmaya, yanlış anlamalara, kararsızlıklara oldukça müsait bir gündesiniz. Özellikle ayrılma veya ilişkiye başlama aşamasında olan Aslan burçlarının, kararlarını biraz daha ertelemelerini öneririm.

BAŞAK

Başak burçları haftayı sessiz ve sakin bir şekilde kapatıyorlar. Günlük hayatınızın temposu giderek düşüyor. Havanın da etkisi ile hayatınızı biraz daha kapalı yaşamaya başladınız. Sağlıkla ilgili oluşabilecek problemlere dikkat etmeniz gerekiyor. Başak burçları bu dönem zehirlenmelere, su ile bulaşan hastalıklara oldukça açık durumdalar.

günlük burç yorumlarıTERAZİ

Duygusal anlamda hem yoğun bir gün, hem de kendinizi tam ve dengede hissediyorsunuz. İletişim konusunda hala bazı sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Bozulan bilgisayarınız hala eskisi gibi çalışmıyor olabilir. Aşk için adım atma vaktinizin geldiğini söylüyor gökyüzü. Oturduğunuz yerden beyaz atlı prensinizi bulmanız mümkün değil.

AKREP

Akrep burcu haftayı yorgun kapatıyorsunuz. Bu yorgunluk fiziksel değil. Kafanızın karışıklığı yordu sizi. Duygusal anlamda bilinçaltınız sürekli dolu. Ailevi konularda sıkıntılar, bulanıklıklar, kandırılmalar yaşanabilir. Kariyer hayatınızda geçmişte tanıdığınız biri veya birileri, aksayan konuları düzeltmenize yardım edecek.

YAY

Arkadaşlıklarınız konusunda öğrenmeniz gereken şeyler var. Onlarla fazlaca zaman geçirmelisiniz. Duygusal anlamda arkadaşlarınızın desteğine ve hayatınızdaki karışıklıkları düzenlemelerine ihtiyacınız var. Güneş ve Satürn’ün bir arada birinci evinizde olmasının gücünü hissediyor olmalısınız. Artık hayatınız ve kendinizle ilgili konularda çok daha kararlısınız.

OĞLAK

2018 yılına kariyerinizin zirvesinde girecek gibi gözüküyorsunuz. Oğlak burçları için gökyüzü, kariyer anlamında yükselmeye, toplum önündeki imajlarını parlatmaya müsait bir zaman diyor. Siz de kendinizi güçlü ve yaratıcı güce sahip hissediyor olmalısınız. Sanki ne isteseniz yapabilecek gibisiniz.

KOVA

Kova burçları genel olarak yorgun hissediyorlar. Fiziksel ya da duygusal diye bir ayrım bile yapamıyorsunuz. Kendinize zaman ayıramaz oldunuz. Bütün gün nasıl geçiyor anlamıyorsunuz. Hayat akıyor ve siz de kendinizi akışa bıraktınız. Ancak su ile akmak, serbest bırakmak ve kuralsızlık doğanıza aykırı olduğu için, akarken oraya buraya çarpmaktan yoruldunuz.

BALIK

Yer değiştiriyorsunuz. Belki taşınıyorsunuz. Belki yurt dışına gidiyorsunuz. Belki şirket değiştiriyorsunuz. Belki pozisyon değiştiriyorsunuz. Belki de şirketteki masanız değişiyor. Özetle bir değişim geçiriyorsunuz. Kafanız çok karışık. Ne yapacağınızı bilemediğiniz gibi, doğru düzgün bir yapılacaklar listesi bile oluşturamıyorsunuz. Toparlanmanız gerekiyor.

KOÇ

Değiştiğinizi farkediyor musunuz? Ele avuca sığmayan bir insanken sakinleştiniz. Çok fazla şey düşünüyorsunuz. Hedefe kitlendiğiniz için hayatı kaçırmaya başladınız. Kötücül düşünceler ve negatiflik size hiç yakışmıyor. Bence bir tatile çıkmalısınız. Mümkünse değişik bir insanla. Hayatınıza yeni giren veya size iyi gelen ama çok iyi tanımadığınız biri ile. Yeni bir enerjiye ihtiyacınız var.

BOĞA

Son zamanlarda yorumlarını yazmakta zorlandığım bir-iki Zodyaklıdan biri de Boğa burçları. Maalesef hayat sizi zorluyor. Kendinizi negatif ve yorgun hissediyorsunuz. Düşünceleriniz hem çok sık değişiyor, hem de çok fazlalar. Bedeniniz artık kafanızdakileri taşıyamaz hale geldi. Anda kalmanızı sağlayacak aktiviteler yapmalısınız.

İKİZLER

İkizler burcu gökyüzü sizin için neredeyse sadece ilişkilerden bahsediyor. İkili ilişkiler, romantik anlamdaki ilişkiler, ortaklıklar ve en önemlisi düşmanlarınız. Hem enerjik anlamda ilişki kurduğunuzda kendinizi iyi hissediyorsunuz, hem de bu temalardan sert bir şekilde dönüşüyorsunuz. Bir çok İkizler burcu bu dönemde boşanabilir veya evlenebilirler.

YENGEÇ

Yengeç burçları doğum ve ölüm temalarında gündemler yaşayabilirler. Bir çok Yengeç burcu hayatında annelik duygusunu tatmaya başladı. Aileniz büyüyor veya azalıyor. 21 Aralık Cuma günü hayatınız zorlayıcı ve yorucu olacaktır. Neyse ki hafta sonu kapıda. Bugün alacağınız haberlere itibar etmemelisiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir