22 Aralık 2012 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

22 Aralık Cumartesi Günlük Burç Yorumları 22 Aralık 2012 Cumartesi Burç Yorumları


22 Aralık 2012 Cumartesi Günlük Burçlar – 22 Aralık 2012 günlük burç yorumları ve 22 Aralık 2012 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 22 Aralık Burç Yorumları

Başak Burcu – (22 Ağustos – 23 Eylül) Arkadaşlarınız arasında gözünüze farklı gelen kişilerle duygusal bağlarınızı güçlendirme adına, başarılı çalışmalar içindesiniz.. Bugün, hareketli ve neşeli bir gün sizi bekliyor. Duygusal sezgilerinizde artış var. Bazılarınız yollarla ilgili planlar yapacaksınız. Ortak dostlarınızı aramak için, fırsatları değerlendirmelisiniz.

Terazi Burcu – (24 Eylül – 23 Ekim) Enerji yoğunluğunuz nedeniyle ataklığınız üzerinizde. Ay, karşıt burcunuz Koç ‘ta ilerlerken, kişisel ilişkilerinizde idealist yapınız başarılı bir kompozisyon çizerek, duygularınızla mantığınız aynı noktada buluşuyor. Bugün değişik ortamlarda bulunacak ve çevrenizdeki bazı kişilerin etkisi altında kalmak istemeyeceksiniz..

Akrep Burcu – (24 Ekim – 23 Kasım) Bugün çevre iletişiminiz mükemmel sergileyeceksiniz. Enerjinizin gücünü duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. Siz güçten yanasınız fakat bu özelliğinizi sergilerken, çevrenize yardım etmeyi de seviyorsunuz. Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda gelişen iyi niyetli duygusal bağlarınız daha da, önem kazanacak.

Yay Burcu – (24 Kasım – 22 Aralık) Bugün, uğraş verdiğiniz alanda kendi kendinize sabrı empoze edin. ya da; yakın çalışma arkadaşınızın yardımını isteyin veya kısa süreli olarak faaliyet konunuzu ona devredin. Farkında olmadan bilinçaltınızın etkisi altına giriyor ve anlamı olmayan çırpınışlarda bulunuyorsunuz. Kendinizi dinlendirmelisiniz.

Oğlak Burcu – (23 Aralık – 20 Ocak) Siz kalıcı başarılardan yanasınız ve birlikte çalıştığınız kişilerin, belli bir potansiyeli olsun istiyorsunuz. İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. İnanmadığınız şartları değiştirmek adına, olumlu çabalar harcamanız kolay bir olay değil. Stresten kaynaklanan baş ağrılarınız olabilir.

Kova Burcu – (21 Ocak – 19 Şubat) Duygusal coşkularınız tavan yapabilir.Bugün bulunduğunuz ortamlarda, kendinizle ilgili konuşmalar hoşunuza gidecektir.. Çalışmalarınıza daha hız vermek istiyorsunuz. Başlattığınız hiçbir işi yarım bırakmayı düşünmediğiniz ve olayları gurur haline getirdiğiniz için, başarı her geçen gün size yaklaşıyor. Keskin mantığınız, mesafeleri kısa sürede almanızı sağlayacak..

Balık Burcu – (20 Şubat – 20 Mart) Bugün önemsiz şeylerin üzerinde fazla durmaya başladınız. Düşüncelerinizi toparlama konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Bulunduğunuz şartları zorlamayı seviyor fakat bunu yaparken hiç kimseye hesap vermek istemediğiniz için, çevreniz tarafından yargılanmayı da göze almalısınız. . Düşüncelerinizi saklayarak, bazı şeyleri sessizce ispat etmek istiyorsunuz.

Koç Burcu – (21 Mart – 20 Nisan) Ay burcunuzda ilerlerken, duygusal ilişkilerinizde istediğiniz mantık köprüsünü kurabiliyorsunuz. Maddi konularda dikkatli bir harcama tablosu ortaya çıkarmalı ve yapacağınız değişiklikleri yaşama geçirme konusunda istediğiniz hayal gücünüzü kullanmalısınız. Bugün, şansınıza güvenmeli hiç kimseye taviz vermemelisiniz.

Boğa Burcu – (21 Nisan – 21 Mayıs) Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede; beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. İşinizle ilgili sizin isteğinizin dışında gelişen durumlardan hoşlanmıyorsunuz. Bugün, organizasyon çalışmalarına ağırlık vermek isteyebilirsiniz. Fakat yaklaşımlarınızın detay üzerine kurulu olması, istenmeyen pürüzleri de beraberinde getiriyor.

İkizler Burcu – (22 Mayıs – 21 Haziran) Yolculuklarla ilgili bazı projeler gündeme gelecektir. İçsel sıkıntılarınızın tek nedeni, çevrenizin problemlerine çözüm üretmekten yorulmanızdır. Bugün sadece kendi arzularınızın ön planda olacağı işler yapmak isteyeceksiniz. Kendinizi çevrenize kapatmak isteyeceksiniz. Duygusal yaşantınızda bazı eksilmeler söz konusu olabilir.

Yengeç Burcu – (22 Haziran – 23 Temmuz) Düşündüğünüz konuların kabul görmesi sizin için bir mutluluk kaynağı olacak. Hırslarınız konusunda kendinize söz geçiremiyorsunuz. Aşırıya kaçmadan yaşamınızı yönlendirmek sizi çok şey kazandıracaktır. İşlek zekanızı istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Bugün, her türlü olumlu şartlar sizden yana gelişiyor.

Aslan Burcu – (24 Temmuz – 21 Ağustos) Çevrenizin vazgeçemediği bir kişilik haline geldiniz.Çevrenizdeki kişileri şaşırtma konusunda üzerinize yok.. Ay Koç burcunda ilerlerken, duygusal konularda kafanız her an karışabilir. İstekleriniz ve hayalleriniz arasında istediğiniz köprüleri kurmakta zorlanabilirsiniz. Olaylara geniş bir şekilde bakmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.