21 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

21 Temmuz Pazar Günlük Burç Yorumları 21 Temmuz 2013 Pazar Burç Yorumları


21 Temmuz 2013 Pazar Günlük Burçlar – 21 Temmuz 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 21 Temmuz Burç Yorumları

Balık 21 Temmuz 2013 Pazar
Kozmos belirli açılardan sakinleşmeye başlıyor ama başka açılardan enerji daha da yoğunlaşmak üzere. Pratik meseleler ve duygusal ihtiyaçlar arasında sağlıklı bir denge kurmalısınız. Yarınki Dolunay sizi alıp götürebilir, o nedenle liste hazırlamak gibi daha gündelik işleri bugün aradan çıkartmaya ne dersiniz?

Kova 21 Temmuz 2013 Pazar
Yarın inanılmaz derecede güçlü bir Dolunay burcunuzun yıldızlarında olacak. Bu yaz yıldız haritanıza girecek iki Dolunay’ın ilki. Ender bulunan, sıradışı bir durum söz konusu sevgili Kovalar, o nedenle son altı aydır üstünde çalıştığınız şeylere odaklanmaya hazırlanın. Geçen doğum gününüz civarında başladığınız bir şey kayda değer bir biçimde olgunlaşmaya başlıyor.

Oğlak 21 Temmuz 2013 Pazar
Ay bu sabah burcunuzun yıldızlarında olmayı sürdürecek, o nedenle erken bir saatte yataktan kalkabilirseniz, süper enerjik ve üretken olabilirsiniz. Kalkamazsanız da üzülmeyin, yarınki yoğun Dolunay’ın gücüne odaklanın. Bu enerji inanılmaz derecede zihin açıcı olabilir

Yay 21 Temmuz 2013 Pazar
Sizin için gerçekten düşüncelerle dolu bir zamandayız, sevgili Yaylar. Yarınki Dolunay’ın enerji penceresine şimdiden girdik, o nedenle muhtemelen yoğun duygular içindesiniz. Neyse ki şu anda kendinizi kapıp koyvermek ve alt üst olmak yerine, bu duyguları pratik bir biçimde ele alabilirsiniz.

Akrep 21 Temmuz 2013 Pazar
Aklınızdan neler geçtiğini ne kadar çok ifade ederseniz, siz de, etrafınızdakiler de kendinizi o kadar iyi hissedeceksiniz. İlişkilerinizdeki engelleri aşmanın yolu tutkulu sohbetlerden geçiyor. Suçlama oyunu oynamak yerine, meselenin özüne inin.

Terazi 21 Temmuz 2013 Pazar
Hayat yavaş yavaş normale dönüyor, bugün bunu gerçekten hissedeceksiniz. Karşınıza çıkan bir zorluğu önemli bir yaratıcılık fırsatına çevirebileceğiniz günlerden birindeyiz. Önümüzdeki çalışma haftası dolayısıyla stresliyseniz, meditasyon ya da yoga yapın veya keyifli bir yürüyüşe çıkın.

Başak 21 Temmuz 2013 Pazar
Bugün uyandığınızda Ay hala romantizm evinizde olacak, o nedenle birkaç saat daha yatakta kalmak isteyebilirsiniz. Yöneticiniz Merkür ileriye gitmeye başladığı için, birkaç gün boyunca her şey biraz istikrarsız ve kafa karıştırıcı gelebilir, bu da işleri ağırdan almak için bir başka sebep.

Aslan 21 Temmuz 2013 Pazar
Hayatınız son günlerde muhtemelen alışılmadık bir büyü içindeydi ama artık işler hafifçe ciddileşmeye başlıyor, bu da gerekli bir şey. Bu sayede oyuna tekrar dahil olabilirsiniz, sevgili Aslanlar. Evet, günlerden Pazar ve havailik edip fantezilerin peşinde koşmakta sorun yok ama en azından kısa bir süre ayırıp önümüzdeki hafta için plan yapın.

Yengeç 21 Temmuz 2013 Pazar
Ay, öğleden sonranın geç saatlerine kadar zıt burcunuzda olacak ve potansiyel ilişki çatışmalarını açığa çıkartacak. Duygularınızın başkalarının duygularıyla çatışmasına izin vermek yerine onları doğrudan ele almanız önem taşıyor. Bir başka deyişle, bugün yansıtma yapmak mümkün, o nedenle birini bir konuda suçlamadan önce iyi düşünün.

İkizler 21 Temmuz 2013 Pazar
Sevgili İkizler, bugün yıldızlar sağduyulu olmanıza yardım ediyor, bu da önümüzdeki iş haftasına hazırlanabilmek için tam da ihtiyacınız olan şey. Yöneticiniz Merkür artık ileriye gitmeye başladı ama her şeyin sabit bir akışa kavuşması birkaç gün, hatta bir hafta sürebilir, o nedenle yoldaki engebeler sizi şaşırtmasın.

Boğa 21 Temmuz 2013 Pazar
Yöneticiniz Venüs yarın kardeş bir su grubu burcuna giriyor, bu da sizin için çok hoş bir gelişme, sevgili Boğalar. Hazırlanın, önümüzdeki birkaç hafta boyunca romantizm sizi ele geçirebilir. O arada, bugünün ciddi ve girişken Oğlak Ay’ının istikrarını kullanarak ayaklarınızı yere sıkıca basın. Kafanıza koyduğunuz her şeyi başarabilirsiniz.

Koç 21 Temmuz 2013 Pazar
Merkür artık ileriye doğru gidiyor ve havadaki gerçekdışılık hissi yavaş yavaş kayboluyor, sevgili Koçlar. Kafanızdaki film setinden çıkıp gerçek dünyada işin başına geçmeniz lazım. Ay profesyonel kuşağınızda, bu sayede kariyerinizde şaşırtıcı ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Yalnızca hayal kurmak yetmez, somut adımlar da atmak gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.