21 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

21 Ocak Pazartesi Günlük Burç Yorumları 21 Ocak 2013 Pazartesi Burç Yorumları


21 Ocak 2013 Pazartesi Günlük Burçlar – 21 Ocak 2013 günlük burç yorumları ve 21 Ocak 2013 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 21 Ocak Burç Yorumları

Yay
İçini sıkan şeyleri beraber olduğun insanla bir türlü paylaşamıyorsun. İçine atıyor, herşey yolundaymış gibi davranıyor, kendini başka şeylerle oyalıyorsun. Ama oyalıyorsun işte, aklın orada. Çözüm yolu da aramıyor, inceldiği yerden kopsun diyorsun. Arkadaşın gibi görünen birinin seninle ilgili söyledikleri canını sıkabilir. Yüzleşmeden kaçınacaksın, ama unutma ona hiçbir şey ıspatlamak zorunda değilsin. Kendi işine baksın.

Oğlak
Yoğun bir hafta başladı, ama senin sabah olan bir olaydan dolayı hiç keyfin yok. Şöyle şevkle işbaşı yapamadın. Ailevi bir meselenin ortasındasın. Bir çözüm yolu bulmak yerine herkes senden birşeyler bekliyor. Kime ve neye yetişeceğini bilemiyorsun. Ufacık konuların büyütülmesine ve huzurunun kaçırılmasına sadece seyirci kalmakla yetinme. Stres, uyku bozuklukları, migren olarak sana geri dönmeleri an meselesi.

Kova
Beraber olduğun insanın davranışlarını anlamakta zorlanıyorsun ve manipulatif hareketler içine giriyorsun. Düşüncelerini direk söylemek yerine kaçamak davranış şekillerine başvuruyorsun. Kapris yapmak ya da beraber zaman geçirmek yerine ortadan yok bunlardan bazıları. Yanlız Kova, sen biraz iş güçle oyalan, çünkü görünürde kimsecikler yok şimdilik.

Balık
Beklediğin bir ödemenin gelmemesi seni sıkıntıya sokabilir. Herkesi kendin gibi gördüğünden planını programını da ona göre yapıyorsun ve hayal kırıklığına uğrayabiliyorsun. Ve sonuç; allak bullak bir gün. Telefonlara çıkamaz hale gelmeden bu işi bir şekilde çözmelisin. Beraber olduğun kişi sana sık sık ukalalık yapmaya başladı. Ses çıkartmıyorsun, ama patlaman an meselesi.

Koç
İş hayatınla ile ilgili koyduğun hedefleri unutuyorsun ve kendini gündelik hayatın akışına, iş yerinde çıkan ufak tefek sorunlara kaptırıyorsun. Cesaretini kaybettiğin ya da başkalarını gözünde büyüttüğün anlar oluyor. Gerçekten başarılı olmak istiyorsan öncelikle bunu hak ettiğini bilmelisin ve kendini başkalarıyla kıyaslamayı bırakmalısın. Uzmanlık alanında kendini geliştirmeli ve işyerinde vazgeçilmez olmalısın.

Boğa
Kırgın olduğun birini affedemiyorsun bir türlü. Ne kadar denesen ve hissettiğin öfke ve kızgınlıktan kurtulmaya çalışsan da olmuyor. Seni ruhen yoruyor ve yeni sağlıklı ilişkilere zaman zaman kapatıyor. Bir yolunu bulup geçmişte kalan olayları kafanda bitirmelisin. O kişinin yaptıklarını yanına kar mı kalacaksın diyebilirsin. Ama önemli olan senin huzurunu ve kendinle olan bütünlüğü bozmaması.

İkizler
Eskiden beraber olduğun biriyle arkadaşca görüşmeye karar vermen güzel bir davranış olsa, eskiden ona hissettiklerin yavaş yavaş yine su yüzüne çıkabilir ve onlara hakim olmakta zorlanabilirsin. Onun duygularından ve ayrılma sebebinizin hala geçerliliğini korumadığından emin olmalı, ona göre hareket etmelisin. Aksi takdirde kalbin kırılabilir ve bu dostluk denemesinden zararlı sen çıkarsın.

Yengeç
Bazı huylarını ve davranış şekillerini beraber olduğun insana göstermemeye çalışıyorsun. Arkadaşlarının ve ailenin yanında çok rahat ve içtensin, onun yanındayken ise herşeyinle mükemmel görünmeye çalışıyorsun. En ufak bir hata sanki onu korkutacak ve kaçıracakmış gibi davranmana gerek yok. O da bir insan ve sana aşıksa zaten sen ne yaparsan yap, ona muhteşem gelecektir. Eğer aşık değilse, istediğin kadar mükemmel ol, hareketlerin batacaktır.

Aslan
Beğendiğin insanın senin üstüne fazla geldiğini düşünebilirsin. İlk tanıştığınız günlerde çekici ve cazibeliyken, birden fazla duygusallaşması ve gelecek planları yapması seni sıkabilir. Son noktayı koymadan önce bir şans daha ver. Kendini geri çektikçe onun senin peşine takılması çok normal bir davranış aslında. Çünkü kaçan kovalanır. Niye şaşırıyorsun ki? Zaten biraz hoşuna gitmiyor da değil.

Başak
Onu unuttuğuna o kadar eminken bir haber, bir resim seni alt üst etti. Hiç beklemediğin bir anda pat diye karşına çıkıverdi, değil mi? Böyledir. Kendinden o kadar eminken oluverdi işte. Beraberliği olan Başak, senin ilişkine biraz monotonluk hakim. Uzun süredir sadece başkaları hakkında konuştuğunuzu fark ettin mi bilmiyoruz. Birbirinizden ne bekliyorsunuz, mutlu musunuz, memnun musunuz bunlar hiç konuşulmuyor.

Terazi
Mutluluğuna seviniyormuş gibi yapan ama içten içe seninle kendini kıyaslayan birinden sakınmalısın. Ne kadar içten davransa da gizli bir rekabet içinde. Terfi mi alıyorsun, seninle kutluyor, ama zihninde kıskançlıktan çatır çatır çatlıyor. Ben niye yapamıyorum diye kendini yiyor. Kıskandığını kendi dahi kabul etmese de, bir gün gelir senin olan birşeyi hiç çekinmeden güzel bir kılıfa sokar, alır ve gider.

Akrep
Kişisel gelişimini ihmal ettiğin zamanları telafi ediyorsun. İlişkin olunca kendini yaka paça öyle bir kaptırıyorsun ki, www.nazlim.net kendini unutuyorsun. Ama yavaş yavaş bu klişeden sıyrılıyorsun. Kendi değerini ve önemini yeniden algılamaya başladığın bir döneme girmiştin zaten. Merdivenleri teker teker çıkıyorsun. Çok yakın zamanda istediklerin teker teker gerçekleşecek. Sabırlı ve istikrarlı olmaya devam et.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı