21 Nisan 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

21 Nisan Pazar Günlük Burç Yorumları 21 Nisan 2013 Pazar Burç Yorumları


21 Nisan 2013 Pazar Günlük Burçlar – 21 Nisan 2013 günlük burç yorumları ve 21 Nisan 2013 Pazar günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 21 Nisan Burç Yorumları

Balık Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Dikkat gerektiren işler yaparken tedbirli olmanız gerekiyor. Hayal gücünüzü uyandıran konular ile ilgilenirken pratik işlerinizi ihmal edebilirsiniz.
Dikkatinizi dağıtan konulardan uzaklaşın ve planlarınızı uygulamak için gayret gösterin. Eviniz, iş yeriniz ve çocuklar ile ilgilenmeniz gerekebilir. Alıştığınız sistemi değiştirmeniz gerekebilir ve şayet sisteminizi değiştirmeyi başarabilirseniz, isteklerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Sorunları büyütmeyin ve hayallerin sizi dağıtmasına izin vermeyin. Aslında hoş fırsatlar ile karşılaştığınız bir dönemdesiniz.

Kova Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Özellikle yabancılar ile iletişiminiz daha sıcak olacak ve farklı çevrelerde bulunmaktan keyif alacaksınız.
İsteğiniz yükseliyor ve harekete geçmek için kuvvetli arzular duyuyorsunuz. Yatırım yapmak ve yeni girişimlerde bulunmak için uygun fırsatlar çıkabilir. Kariyer yapmak için çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz veya iş ortaklığı yapabileceğiniz fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile görüşmeniz mümkün. İsteklerinizi gerçekleştirebilmek için bazı alışkanlıklarınızdan vaz geçmeniz mümkün.

Oğlak Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Hem muhafazakar, hem de çılgın olabilirsiniz. Ancak içinizden yükselen istekleri şimdilik denetlemeyi başaracaksınız.
Dikkatli ve düşünerek davranabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve komşularınız ile iletişiminiz güçlü. Bu arada hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçının. Aniden gelişen olaylara karşı hazırlıklı olursanız ve farklı çözümler üretmeye odaklanırsanız, başarılı olacaksınız. Bugün çeşitli davetler alabilirsiniz ve ilginç organizasyonlara katılabilirsiniz. Sevdiğinizin sıcak ilgisi ve desteği moralinizi yükseltecek.

Yay Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Otoritenin sizi yönlendirdiği ve desteklediği konuda kararlı çalışmalar yapabileceğiniz bir dönem. Fakat yaptıklarınıza kendi yorumunuzu ve bakış açınızı katacaksınız.
Sonuçtan ise hem büyükleriniz, hem de siz çok memnun kalacaksınız. Daha önceden düşünüp uygulayamadığınız bir planınız için sürpriz olanaklar bulabilirsiniz. Eski projenizi geliştirebilir, girişimlerinizde başarılı olabilirsiniz. Bunun için arkadaş çevrenizi değiştirebilirsiniz. Ayrıca uzun zamandır görmediğiniz eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Akrep Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Yapılması gereken işlerinizi büyük bir heves ve kararlılıkla sürdüreceksiniz. Tecrübelerinizi çevrenizde bulunan kişiler ile paylaşabilirsiniz ve arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.
Almış olduğunuz sorumlulukların baskısını hissedebilirsiniz fakat işlerinizi başarılı bir biçimde ortaya koyacaksınız. Bu arada çevrenizi kıskandıracak davranışlarda bulunmaktan kaçının. Sevdikleriniz sizi destekliyor fakat cemiyetinizde bulunan bazı kişiler aynı duygu içinde olmayabilir. Zaten meydana gelen olaylar tarzınızı değiştirmenize neden olacak. Hayal gücü ve yaratıcılık gerektiren işler yapabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Terazi Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Karşılaştığınız olayları haksızlık olarak görüyor olabilirsiniz. Özellikle beklemediğiniz davranışlar karşısında şaşkınlık ve öfke hissetmeniz mümkün.
Duygularınızı denetleyin ve olaylara farklı açılardan bakmayı deneyin. Aslında şimdiye kadar farkında olmadığınız bazı yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Beklentileriniz artıyor ve sabırsızlık hissedebilirsiniz. Ancak olayların gelişmesini bekleyin ve harcamalarınıza özen gösterin. Bütçenizi daha dikkatli yapmanız gerekiyor. Seyahatler keyfinizi yerine getirebilir.

Başak Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Sabahın erken saatlerinde uyanabilir ve yüksek bir enerjiyle güne başlayabilirsiniz. Önemsediğiniz kişilerle ilgili duygularınız değişecek ve dikkatinizi kendinize yönelteceksiniz.
İçinizden yükselen farklı duygulara ve gerilime rağmen isteklerinizi anlatabilir, ikna edici ve etkileyici olabilirsiniz. İlişkilerinizin farklı boyutlar kazandığı bir dönemdesiniz. Uzaklardan gelen ziyaretçilerinizle ilgilenecek, size ihtiyacı olan akrabalarınıza yardımcı olacaksınız. Bugün arkadaşlarınızla birlikte keyifli organizasyonlar yapabilir ve isteklerinizi kolay anlatabilirsiniz. Düşüncelerinizin değiştiği bir dönemdesiniz.

Aslan Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Kendinizi çok istekli hissetmeseniz de çalışkan ve kararlı olacaksınız. Üstünde çalıştığınız konuya inancınız zayıf olabilir.
Fakat mutlaka yapmam gerek düşüncesi ile hareket edecek ve sonuçlardan daha sonra memnuniyet duyacaksınız. Büyüklerinizin baskısı sonucu yapacağınız girişim bakış açınızı değiştirmenize de neden olabilir. Bu arada sorumluluklarınız artabilir fakat iyimser ve yapıcı davranabilirsiniz ve isteklerinizi gerçekleştirmek için bakış açınızı değiştirebilirsiniz.

Yengeç Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Yakınlarınız ile iletişiminiz giderek daha sıcak olacak. Yeni projeler yapabilirsiniz ve planlarınızı arkadaşlarınıza anlatabilirsiniz.
Ani değişiklikler ve ortaya çıkan sürprizler düşüncelerinizin farklı yönde gelişmesine neden olabilir. Eski düşüncelerinizden uzaklaşabilirsiniz ve yeniliklere ilgi duyabilirsiniz. Bu arada ilginç gelişmeler olacak. Bazı karışıklıklar olabilir fakat sezgilerinize güvenin ve arkadaşlarınıza danışın. Parasal ihtiyaçlarınız artabilir fakat bütçenizi iyi yönetebilirsiniz.

İkizler Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Yaşam enerjiniz yükseliyor ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Karamsar düşüncelerden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.
Bazı kararlarınız değişmiş olabilir ve isteklerinizi gerçekleştirmek için daha farklı yöntemler deneyebilirsiniz. Aslında sürpriz fırsatlar çıkabilir ve daha önce sorguladığınız durum ile ilgili bakış açınız değişebilir. Ayrıca kararsızlık hissettiğiniz konu ile ilgili daha yapıcı bir tavır içine giriyorsunuz. Haberleşmeler ile ilgili ortaya çıkan karışıklıklar ve unutulmuş evraklar ile ilgili sorunları çözmeye başlıyorsunuz.

Boğa Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Karşı cinsin ve sevdiklerinizin ilgisi hem moralinizi yükseltecek, hem de geçmişte oluşmuş ve şimdi yeniden ortaya çıkan sorunlarınızı çözülmenize yardımcı olacak.
Enerjinizi daha verimli kullanmak ve isteklerinizi gerçekleştirmek için alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Kendinize uygun bir sistem tasarlamalısınız. İşlerinizi ertelemeden büyük bir disiplin ile çalışabilirsiniz. Büyüklerinizin davranışlarından etkilenebilirsiniz fakat sabırlı ve kararlı tavırlarınız ile önemsediğiniz kişileri etkileyeceksiniz. Bazı gelişmeler moralinizi yükseltecek.

Koç Günlük Burç Yorumu 21 Nisan 2013
Karmaşa gibi gözüken olaylar aslında isteklerinizi gerçekleştirmeniz için gereken bütün koşulları sağlıyor.
Sizi zorlayan konulardan uzaklaşmayı başaracaksınız ve ilginç çözümler bulacaksınız. Kayıp duygusu yaşatan olaylar sizi sarsabilir fakat geleceğe yönelik radikal değişiklikler yapmak için bakış açınızı değiştirmenize yardımcı olacak. Çok büyük istekleriniz olabilir. Ancak hırslı bir tavır içinde bulunmaktan kaçınmalısınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretine gelebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.