21 Kasım 2017 Salı Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Kasım 2017 Salı Günlük Burçlar

günlük burç yorumları21 Kasım 2017 Salı TERAZİ Burç Yorumu:
Bugün, çevrenizin gözüne çarpan hareketler içinde olacaksınız. Duygusal ilişkilerinizde romantik gelişmeler mevcut. Arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz zaman, kendinizi çok daha enerjik ve bütünlenmiş hissediyorsunuz. Tanıştığınız kişilerin sonradan üzerinize düşmesi. sizi bazen bunaltabiliyor. Dikkatli olun.

21 Kasım 2017 Salı AKREP Burç Yorumu:
Hedefleriniz konusunda oldukça iddialısınız. Düşüncelerinizde sınır tanımayan tavırlarınız, yüzünden bazılarının tepkisini alabilirsiniz. Yeteneklerinizi kendi amaçlarınız doğrultusunda kullanmanız gereken bir gündesiniz. Güçlü dostlarınızdan alacağınız yardımlar söz konusu olurken, fikir çatışmalarına hazır olmalısınız.

21 Kasım 2017 Salı YAY Burç Yorumu:
Kendi kendinizle yarışacağınız bir gün içindesiniz. Bugün tavırlarınızda belli bir sınır yok. Aklınıza gelen her şey ilginizi çekiyor ve mesafeler konusunda engel tanımıyorsunuz. Ailenizin size olan tavırları tepkisel olabilir. Kendinizi savunmak yerine, olayları derinden düşünmenizde fayda var. Çok duygusal olmayın.

21 Kasım 2017 Salı OĞLAK Burç Yorumu:
Her şeyi gözünüzde çok fazla büyütüyor ve duygusal saplantılardan kurtulamıyorsunuz. Bugün, derin düşünmek hiç bir işe yaramayabilir. Yapacağınız işler konusunda fedakarlık yapmaktan kaçınıyorsunuz. Ay’ın konum, duygu ve mantık dengenizin bozulmasına neden oluyor. Partnerinizin duygularına çok fazla değer veriyorsunuz.

21 Kasım 2017 Salı KOVA Burç Yorumu:
Maddi konularda kendinize güveniniz artarken, yeni projelerinizi için gün sayıyorsunuz. Yapacağınız işleri şimdiden planlamaya başlayabilirsiniz. Özgüveniniz temelinde yükselen ve deneyimlerinizi harç olarak kullanacağınız başarılı bir gündesiniz Çevresel ilişkilerinizde hareketlenmelerin olduğu bir gün. Çocuklarınızla ilgili sorunlar gündeme gelecek.

21 Kasım 2017 Salı BALIK Burç Yorumu:
Bugün, kişisel yeteneklerinizi kullanmak için bir çok engeli aşmak zorundasınız. Maddi konulardaki duygusal harcamalarınız yüzünden sıkıntı çekmeniz mümkün. Bugün; sizin uygulamak istediğiniz halde bazı engellerle karşılaşabileceğiniz bir konuda küçük sorunlar yaşayabilirsiniz. Yapılması gereken çok fazla işiniz var.

21 Kasım 2017 Salı KOÇ Burç Yorumu:
Bugün; isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi enerjik hissedecek ve bu doğrultuda, iletişime gireceğiniz çevreler içerisinde bulunacaksınız. Fakat sizin kendinizle ilgili problemleriniz var. Çünkü yaşamın her kesitinde sadece kendi doğrularınıza inandığınız için, çevrenizi zorluyorsunuz. Güçlü mantığınız bazen iflas ediyor.

21 Kasım 2017 Salı BOĞA Burç Yorumu:
Çevre ilişkilerinde kendinize güveniyorsunuz. Sınırlarınızı, liderlik özellikleriyle birleştirerek kullanabileceksiniz. Ay’ın konumu, ailenizin isteklerine karşı duramayacağınızı gösteriyor. Fakat şunu unutmayın ki, yaşam sürekli değişiyor ve sizi doğrularınızla yaşamaya çalışıyor, olmanız son derece olumlu.

21 Kasım 2017 Salı İKİZLER Burç Yorumu:
Ay üçüncü evinize geçerken, ilişkilerinizin yön değişimine neden oluyor. Mantıklı davranışlar yerine duygusal olaylara eğilim göstereceksiniz. İletişim içinde olduğunuz kişilerle enerji alış verişi içinde olacaksınız. Çevresel faktörleri istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Mesleki çalışmalarınız kısa yollar üzerinde gelişebilir.

21 Kasım 2017 Salı YENGEÇ Burç Yorumu:
Ay para evinizde size olumlu etkiler veriyor. Kişisel harcamalarınız artmasına rağmen, Alış veriş yapma zevkinize bir türlü dur diyemiyorsunuz. Bugün gereksiz masraflarınız olabilir. Önce kafanızda alacağınız şeyleri belli bir listesiniz yapmalısınız. Üstelik borç para olaylarına kesinlikle girmemelisiniz. Satürn sizi sınıyor.

21 Kasım 2017 Salı ASLAN Burç Yorumu:
Ay, burcunuza geçerek içsel enerjinizin yükselmesine ve olaylara daha duygusal yaklaşmanıza neden oluyor. Çabuk gelişecek olayları kendinize hedef almanız, size zaman kaybettiriyor. Duygusal çekişmelerden uzak kalmalısınız. Siz geniş zamanların kişisiniz ve esnek yaşamaktan hoşlanıyorsunuz.

21 Kasım 2017 Salı BAŞAK Burç Yorumu:
Bugün, kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Kendinizle barışık olduğunuz zamanlar, istekleriniz doğrultusunda birçok olayın; kendiliğinden, olması gereken şekilde geliştiğini biliyorsunuz. Duygusal takıntıların sizi olumlu motive ettiği de bir gerçek. Bugün ani gelişebilecek olaylara karşısında gününüzün temposu hızlanabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.