21 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Kasım 2013 Perşembe Günlük Burçlar21 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 21 Kasım 2013 Perşembe
Karanlıktan çıkmaya hazır olun sevgili Balıklar. Güneş, Akrep burcunun yoğun sularından çıkarak Yay burcunun coşkulu dünyasına giriyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca kariyer kuşağınız aydınlanacak, bu ilham verici enerjiden faydalanın.

Kova 21 Kasım 2013 Perşembe
Yoğunluğun ve karanlığın bir kısmını geride bırakıyoruz. Yıldızlarda pozitif bir değişiklik söz konusu. Güneş önümüzdeki birkaç hafta boyunca kalmak üzere iyimser Yay burcuna giriyor ve sosyal hayatınızla uzun vadeli hedeflerinizi aydınlatıyor. Daha büyük ve daha güzel şeyler hayal edin sevgili Kovalar.

Oğlak 21 Kasım 2013 Perşembe
Yılın, sosyal taleplerden biraz uzak kalarak kendi kendinize olmayı tercih edeceğiniz bir dönemine giriyorsunuz. Güneş, arkadaşlık kuşağınızdan çıkarak inziva ve rüyalar kuşağınızı aydınlatmaya başlıyor. Güzel bir manzarada tek başınıza kalmanın hayalini kurabilirsiniz.

Yay 21 Kasım 2013 Perşembe
Güneş önümüzdeki birkaç hafta boyunca kalmak üzere burcunuzun yıldızlarına giriyor ve varlığınızın coşkulu yanını vurguluyor. Tam formunuzdasınız ve en iyi şeylere uzanmaya hazırsınız. Seyahat, macera, zevk ve her türlü eğlenceyle kutlama sizi bekliyor sevgili Yaylar. Parlama vaktiniz geldi.

Akrep 21 Kasım 2013 Perşembe
Enerji ciddi bir değişiklik geçiriyor. Akrep yoğunluğunun birazını geride bırakmaya hiçbir itirazınız olmayacak. Güneş, burcunuzun karanlık ve ciddi yıldızlarından çıkarak önümüzdeki birkaç haftayı geçirmek üzere bereketli ve coşkulu Yay burcuna giriyor. Artık gerçeklerinize güvenerek ayaklarınızı yere sıkıca basabilir ve bu birkaç haftayı para kazanma potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Terazi 21 Kasım 2013 Perşembe
Güneş önümüzdeki birkaç hafta boyunca kalmak üzere eğlenceyi seven ve bereketli Yay burcuna giriyor, bu da enerjide ateşli ve moral verici bir yükselişi beraberinde getiriyor. İletişim kuşağınız aydınlanıyor, bu nedenle kendinizi ifade etmeye ve sohbetlerinizde gerçekleri dile getirmeye her zamankinden fazla vakit ve emek harcayacaksınız.

Başak 21 Kasım 2013 Perşembe
Bugün hayat daha iyiye ve daha bereketli olmaya doğru ilerliyor sevgili Başaklar. Düşüncelerinizden sıyrılıp geçmişe yönelik takıntınızdan kurtularak ufkunuzu nasıl genişleteceğinizi düşünmeye başlayabilirsiniz. Güneş yıldız haritanızın tabanını aydınlattığına göre, siz de evinizi aydınlatma konusuna kafa yorabilirsiniz.

Aslan 21 Kasım 2013 Perşembe
Güneş nihayet yıldız haritanızın tabanından çıkıyor. Enerjideki ateşli değişikliğe bayılacaksınız. Saklandığınız yerden çıkın ve ait olduğunuz yaratıcılık sahnesine dönün canlarım. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca aşk ve zevk eviniz aydınlanıyor.

Yengeç 21 Kasım 2013 Perşembe
Bugün Güneş romantizm ve zevk kuşağınızdan çıkarak iş ve sağlık evinize giriyor, bu da odak noktanızın değişmesini beraberinde getiriyor. Birdenbire gündelik rutininizle daha fazla ilgilenmeye başlayacaksınız. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bütün kalbinizi ve yaşam enerjinizi işinizi geliştirmeye adayın.

İkizler 21 Kasım 2013 Perşembe
Bugün Güneş ilişki kuşağınıza giriyor sevgili İkizler. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor, yani her türlü ortağınızla iyi vakit geçirmenizin şu anda çok moral verici bir etkisi var. tek başınıza takılmayın ya da kendi kafanızın içine saklanmayın canlarım.

Boğa 21 Kasım 2013 Perşembe
Bugün, ilişki kuşağınızı neredeyse yasaklanması gerekecek derecede uzun bir süredir sarsıp sallayan Güneş yer değiştiriyor. Bu yeni dönem değişimi ve rahat ettiğiniz sınırların dışına çıkmanızı beraberinde getiriyor. Değişiklik konusunda yıllardır olmadığı kadar rahatsınız.

Koç 21 Kasım 2013 Perşembe
Güneş bugün uzak mesafe seyahat ve idealizm kuşağınıza giriyor. Önümüzdeki birkaç hafta, dünyanızı nasıl iyiye doğru geliştirebileceğinize dair bütün yönler vurgulanıyor. Büyük resmi düşünüyor ve parlak bir geleceğin senaryosunu yazıyorsunuz. Şu anda muhteşem bir iyimserlik söz konusu. Pozitifliğinizin ışıldamasına ve bir sürü muhteşem şeyi size çekmesine izin verin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.