21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

21 Haziran Cuma Günlük Burç Yorumları 21 Haziran 2013 Cuma Burç Yorumları


21 Haziran 2013 Cuma Günlük Burçlar – 21 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 21 Haziran 2013 Cuma günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 21 Haziran Burç Yorumları

Balık 21 Haziran 2013 Cuma
Sevgili Balıklar, Yaz Gündönümü pek çok muhteşem hediye getiriyor. Güneş, yaratıcılık ve zevk kuşağınıza giriyor ve önümüzdeki ay hayatınızı romantizmle dolu bir bahçe haline getiriyor. Muhteşem eğlencenin, yeni sevgililerin, sanatın ve bol bol sevginin vakti geldi.

Kova 21 Haziran 2013 Cuma
Yaz Gündönümü mevsimin başlangıcını duyuruyor. İstiyorsanız bunu üç günlük uzun bir hafta sonu kutlamasına dönüştürün, sevgili Kovalar. Önümüzdeki otuz gün boyunca iş kuşağınızda olan Güneş, projelerle işinizin başınızdan aşkın olmasını beraberinde getirecek, o nedenle önceden bir mola almak harika bir fikir.

Oğlak 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün Güneş, zıt burcunuza giriyor. Yaz Gündönümü vakti ve kuzey yarımkürede yılın en uzun günü. Ortaklık kuşağınızdaki gezegen hareketleri nedeniyle önümüzdeki otuz gün ilişkileriniz açısından büyük önem taşıyacak, sevgili Oğlaklar.

Yay 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün Yaz Gündönümü geliyor ve mevsim değişikliğini işaretliyor. Aynı zamanda Güneş de seksüalite ve dönüşüm kuşağınıza giriyor, yani önümüzdeki dört hafta boyunca hayatınızda önemli ve belirgin bir şeyi değiştirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Öte yandan yeni bir sevgili bulabilir ya da şimdiki sevgilinizle seks yaşantınızı derinleştirebilirsiniz.

Akrep 21 Haziran 2013 Cuma
Muhteşem Yaz Gündönümü, Güneş’in uzak mesafe seyahat ve macera kuşağınıza girişini işaretliyor. Harika bir yaz tatili için planlarınızı yaptınız mı? Vakit kaybetmeyin, sevgili Akrepler. Önümüzdeki otuz gün içinde çıkacağınız her yolculuk, özel bir önem taşıyacak.

Terazi 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün kuzey yarımkürenin Yaz Gündönümü, yani uzun günlerin, buzlu içeceklerin, sandaletlerin, yazlık elbiselerin ve edepsizliklerin zamanı. Günün anahtar kelimesi eğlence olsa da, Güneş kariyer kuşağınıza giriyor, o nedenle aynı anda profesyonel meselelerle de ilgilenmeniz şart.

Başak 21 Haziran 2013 Cuma
Yaz Gündönümü geldi ve evet, nihayet yaz mevsimi başladı. Güneş önümüzdeki birkaç haftayı sosyal kuşağınızda geçirecek, yani arkadaşlarınızla harika vakit geçirmeye hazır olun. Ajandanız muhtemelen tamamen doludur, o nedenle kendinize biraz zaman ayırmayı sakın unutmayın.

Aslan 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün, güçlü Yaz Gündönümü ve resmi olarak yaz mevsiminin ilk günü. Hayatın gerçekten çok kolay olacağı bir dönemdeyiz, hele de Aslanlar için, çünkü gezegenler geri çekilme ve rüyalar evinizde toplanmaya başlıyor. Mümkün olduğunca mola verin ve güzellik uykunuzdan sakın geri kalmayın.

Yengeç 21 Haziran 2013 Cuma
Güneş bugün su grubu yıldızlarınıza giriyor sevgili Yengeçler. Yazın başlangıcını belirleyen, gerçekten özel bir işaret bu. Yepyeni bir süreç başlamak üzere ve gezegenler önümüzdeki birkaç hafta boyunca sizin için çalışacaklar. Bu inanılmaz derecede şanslı dönemin tadını çıkarın. Gündönümü kutlama zamanıdır.

İkizler 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün, Yaz Gündönümü’nün işaretlediği gibi yaz resmi olarak başladı. Güneş’in burcunuzun yıldızlarını terk etmesi sizi biraz üzebilir ama bundan sonra para kuşağınızda muazzam bir güç hissedeceksiniz. En kurnazca pazarlama tekniklerinizi ve yaratıcılığınızı kullanın, önümüzdeki birkaç hafta boyunca mükemmel sonuçlar elde edeceksiniz.

Boğa 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün Yaz Gündönümü geliyor sevgili Boğalar ve yazın başlangıcını işaretlemenin yanı sıra güçlü bir enerji birikimini de beraberinde getiriyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca dikkatiniz para ve sağduyu konularından iletişim, aile ve kardeşler konularına kayacak. Size çocukluk günlerinizi hatırlatan insanlarla ve yerlerle yeniden bağlantı kurmak için mükemmel bir zaman.

Koç 21 Haziran 2013 Cuma
Bugün, güçlü Yaz Gündönümü’nün gelmesiyle parlak, ışıl ışıl bir gün. Güneş yıldız haritanızın tabanına hareket ediyor ve önümüzdeki birkaç hafta boyunca geçmişinizle, köklerinizle ve harika bir şekilde nostaljik her şeyle bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor. Şu anda aileniz inanılmaz derecede önemli.

Leave a Reply

Your email address will not be published.