21 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

21 Eylül 2013 Cumartesi Günlük Burçlar21 Eylül Günlük Burç Yorumları

Balık 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay enerjisi güzel bir kitap ve en sevdiğiniz şarkılarla bir köşeye kıvrılmak için mükemmel. Acele etmeden, dikkatinizi dağıtmadan beş duyunuzu da kullanarak yaşamaya davet ediliyorsunuz. Bu anın keyfini çıkarın ve diğer her şeyi, herkesi dışarıda bırakın sevgili Balıklar.

Kova 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay sizi kendi içinize dönmeye yöneltiyor sevgili Kovalar. Dışarı çıkmayıp yuvanızda oturmak isterseniz, bu isteğe hiç direnmeyin. Sosyalleşmek istemediğiniz durumlara pek ender rastlandığı için bundan faydalanın. Tek başınıza kalmak istemeniz suç değil.

Oğlak 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay etkisi, tatlı, zevk verici ve romantik her şey için ideal. Aşk kuşağınız vurgulanıyor, ve reçetenizde şehvetli zevkler var. İşler ve diğer angaryalar Pazartesi’ye kadar bekleyebilir. Bugün özel insanlarla, en çok sevdiğiniz yerlerle ve şeylerle ilgilenmesiniz. Bunu sakın ihmal etmeyin.

Yay 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay sağduyulu ve yumuşak Boğa burcunun yıldızlarına giriyor. Enerji de buna bağlı olarak hatırı sayılır derecede yumuşak. Hayatınızdaki sade ve güzel şeylerle ilgilenmenizin tam vakti. O kadar büyük düşünüyorsunuz ki, bazen bir fincan çayın keyfini sürmeyi unutuyorsunuz.

Akrep 21 Eylül 2013 Cumartesi
Ay bugün zıt burcunuza giriyor ve her alandaki enerji seviyenizi biraz kesintiye uğratıyor. Bu etkinin olumlu yanı, ağırdan alıp kendinizle ilgilenmeniz için mükemmel bir mazeret olması. Güzelce dinlenin, uzun uzun sofra keyfi yapın ve genel olarak gevşemeyi birinci önceliğiniz haline getirin sevgili Akrepler.

Terazi 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugünkü Ay etkisi daha sakin bir tondan devam etmenizi istiyor. Geçen haftadan beri peşinizi bırakmayan sorunlar ve stres varsa, hepsini bir kenara bırakın ve bu huzurlu günü güzellikle temasa geçmek için kullanın. Ruhunuzun sakinleştirici her şeye ihtiyacı var.

Başak 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün kendi kendinize güzel bir mola vermeniz için kusursuz bir gün. Her Cumartesi olduğu gibi angarya işlerin peşinde koşturmak yerine, keyifli bir şey yapın. Spa’da gevşeyin ya da mümkünse istediğiniz bir yerde uzun bir öğle yemeği yiyin.

Aslan 21 Eylül 2013 Cumartesi
Dikkatiniz büyük hedeflerinize, ufkunuzu genişletmeye ve genel olarak kariyerinize yönelik sevgili Aslanlar. Ay yıldız haritanızın tepesine çıkarken, spot ışıklarının altında ışıl ışıl parlamanızın vakti geldi. Bugün sesiniz çok önemli, o nedenle herkesin duyabileceği gibi kükremeye özen gösterin.

Yengeç 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay, arkadaşlık ve uzun vadeli hedefler evinize giriyor. Sosyal önceliklerinize odaklanmanız daha kolay olacak. Yengeç sığınağınızda tek başınıza kalmaktansa çetenizle eğlenceli vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bu tatlı ve duygulu Ay etkisini kullanın ve arkadaşlarınızla geçirdiğiniz her anın tadını çıkarın.

İkizler 21 Eylül 2013 Cumartesi
Son zamanlardaki çılgınca hızınızdan kurtulun sevgili İkizler. Bugünkü Ay etkisi, bir mola vermenizi istiyor. Aralıksız süren stres sinir sisteminize fazla yükleniyor. Bugünün sakin enerjisinden faydalanarak kendinizi daha yüksek bir iyilik seviyesine taşıyın canlarım.

Boğa 21 Eylül 2013 Cumartesi
Bugün Ay, burcunuzun sakin yıldızlarında sevgili Boğalar. Bu sayede daha uygar bir ortama kavuşmanız mümkün. Vücudunuzla yeniden bağlantı kurmak, ayaklarınızın altında toprağı hissetmek, çiçekleri koklamak için kusursuz bir fırsat bu. Koşturmayı hiç sevmiyorsunuz.

Koç 21 Eylül 2013 Cumartesi
Sakinleşerek ayaklarınızı sıkıca yere basmanızın vakti geldi. Yavaşlamanıza izin verecek şeyleri seçin ve sizi hızlanmaya zorlayan insanlardan, yerlerden kaçının. Bitirme tarihlerine yetişmek için ölesiye çalıştınız, çalıştınız. Duygusal bir kaçamağa ihtiyacınız var.

Leave a Reply

Your email address will not be published.