21 Ekim 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 11.09.2020 09:02

21 Ekim 2017 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları21 Ekim 2017 Cumartesi BOĞA Burç Yorumu:
Maddi konularda istediğinizi çizgiyi bir türlü tutturamadığınız için yaşadığınız karamsarlıktan kurtulamıyorsunuz. Bugün emin olmadığınız konular üzerinde konuşmak yerine bildiğiniz konuların detaylarını araştırmalısınız. Sezgilerinize çok fazla güvenmenize karşın, olayların iç yüzü farklı olabilir unutmayın.

21 Ekim 2017 Cumartesi İKİZLER Burç Yorumu:
İş arkadaşınıza başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz.Bugün, düşüncelerinizde bir çok kombinasyon mevcut. Seçimlerinizi yaparken alınızın karışmasına izin vermemeli ve ileriye dönük planlarınızı akıllıca yapmalısınız.

21 Ekim 2017 Cumartesi YENGEÇ Burç Yorumu:
Gireceğiniz sosyal ortamlarda kendinize özgü düşüncelerinizde dikkat çekeceksiniz. İsteklerinizin sınırı yok ama her şeyi kafanızda öyle güzel kombine ediyor ve her şeyi en ince noktasına kadar hesaplıyorsunuz ki sizi anlamak için yaptığınız işlere bakmak lazım. Konuşmaktansa çalışmayı tercih edenlerdensiniz.

21 Ekim 2017 Cumartesi ASLAN Burç Yorumu:
Kendinizi aşma konusunda cesur davranmaktan vazgeçmemelisiniz. Yaşadığınız olaylardan, ödün vermek istemiyorsunuz Bugün Ay’ın bulunduğu konum, ortak arkadaşlarınızla yeni bir fikir üretme çabası içinde olacağınızı gösteriyor. Onların ilginç fikirleri, sizin yapacağınız çalışmalar için farklı bir portvöy oluşturuyor.

21 Ekim 2017 Cumartesi BAŞAK Burç Yorumu:
Talepleriniz doğrultusunda yaptığınız görüşmede beklediğiniz konularda bazı gecikmeler olabilir. Ay’ın bulunduğu konum hedeflerinizi belirlemek istediğinizi gösteriyor. Yaşadığınız çelişkilerden bir an önce kurtulmalısınız. Kariyerinde beklenti içinde olanlar, amaca yönelik girişimlerden çekinmemelidirler.

21 Ekim 2017 Cumartesi TERAZİ Burç Yorumu:
Üst düzeyde olan görev bilinciniz ile başarılı olacaksınız. Küçük detaylar her zaman olabilecek ayrıntılardır. Bugün beklentilerinizle ilgili düşüncelerinizi yollarla ilgili detaylarda takılı olduğunu unutmamalısınız. Duygusal konularda derin düşünmenizi sağlayan olayların ortasında kalabilirsiniz.

21 Ekim 2017 Cumartesi AKREP Burç Yorumu:
Duygularınızda yanılma payınızın bile olması, sizi çileden çıkarmaya yetiyor. Bugün derin düşünceler içindesiniz. Yaşamınızı farklı yönlerden sorgulamanız sayesinde, detayların arkasındaki gerçek olayları görebiliyorsunuz. Bugün, bastırdığınız duygularınızın sizi yönlendirmesine izin vermek yerine olaylara müdahale etmelisiniz.

21 Ekim 2017 Cumartesi YAY Burç Yorumu:
Karşılıklı duygusal ilişkilerde, partnerinizin size karşı davranışlarınızdan çeşitli anlamlar çıkarmanız mümkün. Bugün karşı tarafın tepkileri karşısında tereddütler yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizin sınırları içinde kısıtlamaların olmadığını ona anlatmalısınız. Duygusal konularda ise partnerinizin düşüncelerinden ödün vermediğini biliyorsunuz.

21 Ekim 2017 Cumartesi OĞLAK Burç Yorumu:
Sistemli davrandığınız zaman daha başarılı olduğunuz kesin. Üretkenliğinizi vurgulayacak konular üzerinde daha fazla yoğunlaşmalısınız. Bugün, iletişimle ilgili problemler yaşayabilirsiniz. Ruhsal yapınızı zorlayacak işlerden hoşlanmanıza karşın, sizin için önemli olanı seçmelisiniz. Aslında, değişim size iyi gelecektir.

21 Ekim 2017 Cumartesi KOVA Burç Yorumu:
Yaşamınızla ilgili yeni değişimlere hazırsınız. Bazı konularda partnerinizle geliştirdiğiniz ortak gayretlerinizin ve özel yeteneğinizin ortaya çıkarmak isteyeceksiniz. Bugün katılacağınız davetlerde, fevri düşünceleriniz başlangıçta ilgi çekebilir fakat daha sonra size performans kaybettirebilir. Değişim konusunda dikkatli olmalısınız.

21 Ekim 2017 Cumartesi BALIK Burç Yorumu:
Sadece kendinizi ve motivasyonunuzu sorgulamayın. Meselelerinizin temelini incelerken, çevre ile yaşadığınızı unutmayın ve aceleci olmayın. Bugün ailenizin fikirler karşısında bocalamanız mümkün. İnsanlar sizin duygusallığınızla ilgili fazla müdahaleci olduklarında, kendinizi anında geri çekiyor, savunmaya geçiyorsunuz.

21 Ekim 2017 Cumartesi KOÇ Burç Yorumu:
Bugün çevresel ilişkilerinizin detaylarına takılabilirsiniz. Duygusal davranmak yerine akılcı düşünürseniz her şeyin hızlı ilerlediğini göreceksiniz. Görüşme içinde olduğunuz kişilerin size şaşırtıcı davranacaklarını unutmamalısınız.İkilem yaşamak yerine taviz vermeyecek bir yöntemle yaklaşırsanız olayların size döneceğini göreceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir