21 Ekim 2011 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Ekim 2011 Cuma Günlük Burç Yorumları – 21 Ekim Cuma günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Sevgili Koç,

Genelde baktığımızda bu dönem yaşamının değiştiği ve kendine yeni bir düzen kurulduğu ortamları yakalayabildiğiniz bir devre olacaktır. Hatta bu konuda önemli bir karar vermek zorunda kalabilirsiniz. İşiniz ve mesleğinizhakkında vereceğiniz karar düşündüğünüzden de önemli olacaktır.

Sevgili Boğa,

Bulunduğunuz mekandan hoşnut değilsiniz. Daha geniş ve yapıcı bir çevredüşlüyor ama harekete geçmek için yerinizden bile kıpırdamıyorsunuz. Yoğunilişkiler gündeme gelebilir. Üstelik bu durumun size verdiği sahte havalarkoyu tartışmalar içinde girdiğinizde sizi müşkül durumlarda bırakabilir.Kendi hatalarınızın yüzünden ne başkasını suçlayın ne de kendiniz zordurumlarda kalın.

Sevgili İkizler,

Bir an önce gerçeklere dönmenin zamanı geldi. Enerjinizi doğru bir şekildeyönlendirmelisiniz. Aksi takdirde meslektaşlarınızla ve eğer varsa işortaklarınızla gereksiz tartışmalara girebilirsiniz. Evliyseniz eşinizleolan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil. Ne varki yine de size olandesteğini yansıtmaktan çekinmiyor. Veya özellikle aşk konusunda hiçbiryenilik yapmamanız iyi olur.

Sevgili Yengeç,

Yeni tanışmaların ve birlikteliklerin yoğunluğu artıyor. Bu aylarda önemlibazı ev eşyalarını almak için kişisel isteklerinden vazgeçmeniz gerekebilir.Fazla borç altına girmemeye özen göstermelisiniz, yine bu dönem içinde sevgiihtiyacının artacağını ve bu konuda faal olacağınızı hatırlatırım. Yanlızbir birlikteliğiniz varsa bu dönem daha anlayışlı olmalısınız.

Sevgili Aslan,

Bu günleri daha çok gerçekten ihtiyaçlarınızı tesbit etmek ve beklentilerinitartmakla geçirebilirsiniz. Ufak tatsızlıklar canınızın sıkılmasına nedenolabilir. Ama genelde gelişmeler sizin lehinize ilerliyor. Ayrıca çeşitlitanışmalar da gözleniyor. İş hayatında bazı aksaklıklara neden olacaktutumlar gösterebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kimselerden bazıisteklerde bulunmanız sorunlara neden olacaktır.

Sevgili Başak,

Eğer arkadaşlarınızla aranızda sorun olan bir konu varsa çözümlemenin tamzamanı. Onların size olan sevgisi ve inancını bu durumu değiştirmek içinavantaj olarak kullanabilir ve aksaklıkları ortadan kaldırabilirsinizpekçok şey yapabilecekken karamsarlığa kapılmak size zarar verir. Sizdevarolduğunu bildiğiniz kararlığınızı ve yaptırım gücünüzü gelişmelerinolumlu yönde ilerlemesini sağlayacak biçimde kullanının.

Sevgili Terazi

Çekici bir kişiliğiniz olacak ama Satürn burcunuzun ilk on derecesinibitirdi, öyleyse yakında bir sınav var gibi. Bu aralar özellikle yakınçevreniz düşüncesiz davranışlarda bulunabilir. Bu gibi durumlarda dikkatliolmanız ve gereksiz çıkışlardan kaçınmanız sizin yararınıza olacaktır.Beraber çalıştığınız kişilerle sağlayacağınız uyum, yardımcı olabilir. İkiliilişkilerinizde çok fazla hassas olduğunuzda ani ilişkiler oluşabilir.

Sevgili Akrep,

Bugün tartışmalara açık olacaksınız. Çevrenizdeki kadınların bazı tersdavranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Siz bir kadınsanız, bu tutumlar siziçekememelerinden kaynaklanabilir. Ancak siz bir erkekseniz ilginizi çekmekiçin bu tür bir davranışta bulunacaklarını bilmelisiniz. Ama size oldukçayakın bir dostunuzu ile konuşmanız sorunu biraz halledecektir.

Sevgili Yay

Evliyseniz, biraz temkinli olmanız gerekiyor. Biraz sabır ve acelecilikten uzak tutumlar size yardımcı olacaktır. Egoistlikten uzak kalmanız daha iyi iletişim kurmanızı sağlayabilir, öte yandan amaca giden yolları aramanız ve bazı sürprizler hazırlamanız yararınıza olur. Sağlık açısından da temkinli olmanız gerekiyor. Umulmadık ve ani gelişebilecek rahatsızlıklara karşı açıkolacaksınız.

Sevgili Oğlak,

Genelde aşırı bir aktivite gösteriyorsunuz. Biraz daha rahat olup çalışmalıve hareketliliğinizi kısmalısınız. Bazı başarıların keyfine vermekisteyeceksiniz. Bu da sizi biraz tembelleştirebilir. Genel olarak dışuyarılara açıksınız bu yüzden de bütün tesirlere karşı alıcı rolüüstleniyorsunuz. Bu ruhsal yapınız size medyumluk yeteneklerinin ortayaçıkmasında yardımcı olacaktır.

Sevgili Kova,

Komşuluk ilişkileriniz bu dönemde daha da düzenli ve rahat olacaktır. Pazarlama veya alım satım işleri ile uğraşıyorsanız küçük girişimleriniz başarılı olacaktır. çekinmeden yatırımda bulunabilirsiniz. Gerçekçilik hissiniz ve zihinsel uyanıklığınız oldukça yüksek olacaktır. Bununla birlikte sorumluluk hissinizin de artması mümkün. Yanlız bunu fazla ciddiye alarak ek sorumluluklar yüklenmemelisiniz.

Sevgili Balık,

Ay hala burcunuzda. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınızaduygularınızdan fazla şans tanırsanız kazanan taraf olabilirsiniz. Birarkadaşınızın bilerek yada bilmeyerek, bir işinizi engellemesi mümkündür.Zihin gücünüz, diğer insanlarla olan iletişiminiz sizi herkesin gözündebüyütecek ve siz gerçek kimliğinize bürüneceksiniz. Eğer sanatsaluğraşlarınız varsa yaratıcılığınız yüksek boyutlarda olacak.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.