21 Aralık 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

21 Aralık 2013 Cumartesi Günlük Burçlar21 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 21 Aralık 2013 Cumartesi
Sevgili Balık, bugün bir çok nedenden dolayı çok güçlü ve reflektif bir gün. Kış gündönümü günle sonunda daha uzamaya başlayacağından, ışığa dönme zamanını işaret ediyor. Güneş sizin sosyal kuşağınıza doğru hareket edecek ve Venüs haritanızda aynı bölümde gerileyecek. Eski dostlar bundan sonraki birkaç ay içinde geri gelebilirler.

Kova 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün tüm dikkat dağıtan yabancıları terk edip, kendi merkezin için zaman ayırma zamanı sevgili Kova. Kış gündönümü sizin yoğun hayatınıza biraz sessiz, rekleftif enerjiyi tekrar getirmek için mükemmel bir zaman. Ayrıca güzellik gezegeni yavaşlıyor ve gerileyerek sizi de aynını yapmaya davet ediyor.

Oğlak 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün siz Oğlaklar için büyük bir dönüm noktasını işaret ediyor. Güneş yıldızlarınıza giriyor, Kış gündönümü geliyor ve Venüs sizin takımyıldızınızda geriliyor. Bu üçlü oyun büyük ve sizi kök ruhunuzla bağlantılı tutmaya hedefli. Bunu hissetmiyor musun yoksa canım? İşte “O” sensin, baş harfin!

Yay 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün evrende büyük kaymalar yer alıyor, Yay. Kış gündönümü sizi iç ışığınıza bağlanmaya ve Kuzey yarımküredeki yılın en karanlık gününde aklıselim olmaya davet ediyor. İlaveten Venüs para kuşağınızda gerileyecek. Bundan sonraki üç ayda iş kazanma ve harcamaya geldiğinde merkezde olmayı hedefleyin.

Akrep 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün, karşınıza çıkması mümkün olan işlerde bilgi ve tecrübenizin eksik olduğunu düşünerek geri çekilmeniz olasıdır. Bunu yaptığınız takdirde hata etmiş olursunuz. Yetenek ve becerilerinize güvenin. Yoksa büyük bir fırsatı kaçırmış olabilirsiniz. Hangi cinsiyetten olursanız olun iş alanındaki gayretlerinizin karşılığını görebilirsiniz. Eksikliğinden kokrtuğunuz vasıfların aslında sizde, en azından o işe yetecek kadar olduğunu göreceksiniz. Siz bir erkekseniz sizden yaklaşım bekleyen bir kadını uzun zamandan beri ihmal ediyor olabilirsiniz. Bunun için kendinize çeşitli bahaneler buluyorsunuz fakat asıl neden cesaretsizliğiniz. Derhal harekete geçmediğiniz takdirde o sizden ümit kesecek.

Terazi 21 Aralık 2013 Cumartesi
Sevgili Terazi, bugün kendinize gelmeniz için çok güçlü bir gün. Kontrolör gezegeniniz burcunuzun tabanında Kış gündönümü (yılın en karanlık ve en kısa günü) ile aynı günde ters yöne doğru hareket ediyor. Sizin için en sürekli değer ne, bunu düşünüp tartmak için çağrılıyorsunuz. Venüs Mart başına kadar ters yönde kalacak.

Başak 21 Aralık 2013 Cumartesi
Sevgili Başak, bugün biraz yavaşlama, duraklama ve hayatınızı ne ışıklandırıyor düşünme günü. Bugün, Kış Gündönümü, Kuzey yarımküredeki en karanlık gün. Artı Mart ayına kadar Venüs aşk kuşağınızda gerilemede. Bugün yaratıcılığınızı nerede ve nasıl yönetiyorsunuz derince düşünme zamanı.

Aslan 21 Aralık 2013 Cumartesi
Sevgili Aslan, evren bugün sizden içinize dönmenizi istiyor. Bu sadece Kuzey yarım küredeki en karanlık değil (Kış Gün dönümü) ama aynı zamanda bugün ve Mart ayı arasında aşk gezegeni geriliyor. Hayat, aşk, değerleriniz ve işiniz ile ilgili ölçüp tartacak çok fazla şey var.

Yengeç 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün siz Yengeçler için iki sebepten dolayı çok önemli bir dönüm noktasına işaret ediyor. Birincisi Kış Gündönümü Kuzey yarımkürede en karanlık ve en kısa günü getirmekte. İkinci olarak Venüs sizin ilişki kuşağınızda gerileyecek. Bugün biraz durma ve aşkın hayatınıza ne getirdiğini tartma günüdür.

İkizler 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün Kış Gün dönümü yani son on iki ayınızı yeniyıla hazırlanmak için düşünüp taşınma zamanı. Bununla beraber (şimdi ve Mart ayı arasında) Venüs (aşk ve güzellik gezegeni) sizin seksüellik ve transformasyon kuşağınızda gerilemede. Eski sevgililerinizi ve sırların tekrar su yüzüne çıkmasını bekleyin.

Boğa 21 Aralık 2013 Cumartesi
Bugün sadece güçlü Kış Gün dönümü (Kuzey yarıkürede yılın en kısa günü) değil aynı zamanda da sizin kontrolör gezegeninizin gerilemede olduğu bir gün. Venüs şimdi size son zamanlardaki aşk hayatınızı gözden geçirtecek. Bir zamanlar delicesine aşık olduğunuz eski sevgililerinizi ve hatta o sevdiğiniz şehirleri tekrar ziyaret etmek isteme güdünüze sakın şaşırmayın.

Koç 21 Aralık 2013 Cumartesi
Sevgili Koç, bugün çok fazla olan biten şeyler var evet ayak uydurmak zor olabilir. Kış Gün dönümü geldi ve Venüs’ün ters yöne doğru hareket ediyor olması aşk hayatınızı yavaşlatıyor. Biraz duraklamak, düşünüp taşınmak ve hayatınızda gerçekten neye çok değer veriyorsunuz ciddi olarak değerlendirmek için önemli bir gün. 2014’e hazırlanmak için kendinizle yüzleşin.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.