21 Ağustos 2019 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 14.09.2020 14:56

Günlük Burç Yorumları

21 Ağustos 2019 Çarşamba BAŞAK Günlük Burç Yorumu

Çocuklarınızla ilgili somut kararlar alabilir bunları planlayabilirsiniz. Riskli işler ve kararlar için uygun bir zamanda bulunmuyorsunuz. Ayaklarınızın yere basması gereken bir gündesiniz. Akşam saatleri dostlarla bir araya gelmek, dertlerini dinlemek ve onlara akılcı çözümler sunma görevi de size kalabilir.

21 Ağustos 2019 Çarşamba TERAZİ Günlük Burç Yorumu

Toprak, arsa, gayrimenkul gibi konularla ilgilenmek için çok uygun bir gününüzdesiniz. Bu konularda yatırım yapmak için düşünebilirsiniz. Ayrıca ailenize bir ziyaret gerçekleştirip ihtiyaçlarını sorgulayabilirsiniz. Evinizde yarım kalan işlerinizi tamamlamak, tamir edilecekler listesini oluşturup sorunları halletmek içinde uygundur.

21 Ağustos 2019 Çarşamba ASLAN Günlük Burç Yorumu

İş ortamınızla ilgili yeni fikirler üretebilirsiniz. Yönetici iseniz belki de bu konuda risk almak isteyeceksiniz. Yeni sorumluluklarınızı işler hale getirmek için tasarlamanız öncelikli olmalıdır. Bugün diyete, spora başlamak, yaşam kalitenizi yükseltecek programlara yazılmak, profesyonel destek almak için harika bir gün.

21 Ağustos 2019 Çarşamba İKİZLER Günlük Burç Yorumu

Ortağınız veya partnerinizle ilgili tıkanıklıkları gidermek, borçlar ve kredilerle ilgili önlemler almak için beyin fırtınası yapmak bugün sizin meseleleriniz olmalıdır. Etkiler bu konulara eğilmenize işaret eder. Maddi konularda olası sorunları çözebileceğiniz kaynaklara bugün çok daha rahat ulaşabileceksiniz.

21 Ağustos 2019 Çarşamba YENGEÇ Günlük Burç Yorumu

İlişkiniz yahut ortaklığınızla ilgili somut kararlar almak için düşüncelerinizi yoğunlaştırabilirsiniz. Bu kararlar duygusallıktan ziyade somut ve maddi kararlar olabilir. Bugün partnerinize veya varsa ortağınıza karşı soğuk ve katı bir tutum içinde olmamaya özen gösterin, kalbinizi açın onlara.

21 Ağustos 2019 Çarşamba KOÇ Günlük Burç Yorumu

Bugün kariyerinizle ilgili sağlam kararlar almak ve girişimler yapmak için çok uygun bir zamandasınız. Yönetici bir tavır takınıp bu konudaki kaderinize yön verebilirsiniz. İş konularını halletmek, iş görüşmelerine gitmek için uygun olduğu kadar önemli iş toplantılarınızı bugüne almanız size avantaj sağlayacaktır.

21 Ağustos 2019 Çarşamba BOĞA Günlük Burç Yorumu

Majör bir eğitime başlangıç vermek, yurt dışı bağlantılı kaynaklarla ilgili imkanları değerlendirmek ve tamamiyle mesleki gelişime bu konular aracılığı ile ağırlık vermek için uygun bir gününüzdesiniz. Bugün bol bol kitap okuyabilir, araştırmalar yapabilir, zihninizde ki sorulara cevaplar bulabilirsiniz.

21 Ağustos 2019 Çarşamba AKREP Günlük Burç Yorumu

Kısa mesafeli yürüyüşler yapabilir, bedeninize önem verebilirsiniz. Pazarlama, medya, tanıtım ve eğitim konularında yeni ve köklü kararlar alabilir, planlar yapabilirsiniz. Ya da bir seyahat planlayabilir, biletlerinizi alabilir, rezervasyon işlerinizi halledebilirsiniz. Akşam saatleri varsa kardeşlerinizle karşılıklı fayda sağlayacak sohbetler içine girebilirsiniz.

21 Ağustos 2019 Çarşamba YAY Günlük Burç Yorumu

Bütçenizi kontrol edebilir, geleceğe dönül somut ve ayağı yere basan maddi konularla ilgili planlamalar yapmak için uygun bir gündesiniz. Hesapları toplayıp düzen oluşturmalısınız. Maddi konularda akılcı ve mantıklı kararlar almak, hesap kitap işlerine yoğunlaşmak, parasal meseleleri halletmek içinde uygun bir zaman.

21 Ağustos 2019 Çarşamba OĞLAK Günlük Burç Yorumu

Duygusal meselelerinizi halletmek için uygun bir zaman değildir. Hayatınızda işle ilgili konulara önem vermeli ve gününüzü bu konulara ayırarak ilerlemelisiniz. Yeni stratejiler belirleyebilirsiniz. Sağlık olarak özellikle dişlerinize dikkat etmeli, sindirimi zorlayacak gıdalardan uzak durmalısınız.

21 Ağustos 2019 Çarşamba BALIK Günlük Burç Yorumu

Arkadaş çevreniz ve dahil olduğunuz klüplerle ilgili iş bağlantıları yapmak için çok uygun bir gündesiniz. Etki çevrenizi geliştirerek gününüzü değerlendirebilirsiniz. Yeni kontaklar kurmak için harika bir gün olduğu kadar, dostlarınızdan alacağınız destekler sayesinde gününüz çok daha keyifli geçecektir.

21 Ağustos 2019 Çarşamba KOVA Günlük Burç Yorumu

Eklem problemleri, egzamalar veya romatizmalar azabilir. Hayatınızın size daha soğuk ve acımasız davrandığı hissine kapılmanız olasıdır. Bugün içe kapanabilir, kendinizle başbaşa kalmak isteyebilir, kalabalıklardan kaçabilirsiniz. Uykuya dalma sorunları nüks edebilir, ruhunuzu huzursuz edecek düşüncelere çok çabuk kapılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir