2013 Balık Burcu Yorumu

Balık Burcu Yorumu 2013

Biraz geç oldu ama sizler istediniz bizde yayınlayalım istedik arkadaşlar. Kusura bakmazsınız artık diyelim ve balık için 2013 neler getirecek farklı bir bakış açısı ile sizlerle paylaşalım arkadaşlar.

balik-burcu-2013Balıklar bu yıl bol kazanç ve ev alım satımı konusunda çok şanslı. 2013’ün haziran ayında bekâr Balıklar için yeni bir aşk söz konusu, evliler için de mutlu ve huzurlu bir dönem başlayacak

BU yıl eğitim, seyahat, hukuk, ticaret alanlarınızda sınanmaya ve test edilmeye açık olacaksınız sevgili Balıklar. Yaptıklarınızın meyvelerini toplamaya başlayabilirsiniz. Seyahatleriniz veya yolculuklarınız sorumluluk verici ve öğretici olabilir. Yüksek eğitim, din, metafizik, felsefe ve hukuk gerektiren konulara ilginiz artacak. 26 Haziran’a kadar ev ve aile konularında inanılmaz şanslarınız olacak. Emlak alım satımından kazanç sağlayabilir, istediğiniz bir ev varsa onu alarak hayallerinize kavuşabilirsiniz. 26 Haziran ve sonrası, aşk, eğlence, yaratıcılık, sanat ve çocuklar konusunda inanılmaz şanslar yakalayacaksınız. Çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız harika bir yıl. Yine bu dönem içerisinde tanışacağınız bir insanla büyük bir aşk yaşayabilir, beraberliğinizi evliliğe taşıyabilirsiniz.

İnsanlarla interaktif iletişiminiz değişmeye başlıyor. Siz kendinizi bilseniz bile başkalarının sizi bilmesi ve anlaması kolay olmayabilir. Belirsizlikler, kararsızlıklar hayatınızda etkili olabilir. İnsanlar sadece görüntüdeki imajınıza uygun davranabilirler, bu da gerçek ihtiyaçlarınızı göz ardı ettikleri anlamına gelebilir. Olumlu etkilerine bakarsak, yaratıcı ve sanatsal yönleriniz ağırlık kazanmaya başlıyor olacak. Paraya bakış açınız değişiyor, ani kazançlar yakalayabilir ama aynı zamanda ani para çıktıları yaşayabilirsiniz. Para tutma ve paraya sahip olma konusunda esnek davranırsanız, değişimlerden çok olumlu şekilde etkileneceksiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı