2011 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları

Reklamlar

2011 Kasım Ayı Koç Burcu Yorumları 2011Koç Burcu Kasım Ayı 2011 burç yorumları tabiki koç burcunda doğan kişilerin ilgisini ve dikkatini çekecek okumak isteyeceklerdir.

İşte sizlere Koç burcu kasım ayı yorumu

Koçlar kasım ayına oğlak burcunda dolaşan ay etkisiyle başlıyorsunuz… Kasım ayının ilk haftasında ortamlarınız ve iş hayatınızda Aklınızdan geçen her şeyi söylemeyin İçinizde saklı tuttuğunuz enerjiyi, çalışma ortamlarınıza kanal ize ederek stresinizi atmanız mümkün. Eğer geçen ay aklınızdan geçen her fikri dile getirmemeyi başardıysanız, bu ayda aynısı yapabilirsiniz umarım.

12 Kasım itibariyle İlişkilerimizde tutkulu, kıskanç ve baskıyla hareket etmeye meyilli olabiliriz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca parasal durumumuza ve ilişkilerinize dikkat edin. Venüs girdiği eve güzellikler ve olumlu ilişkiler getirir… Ama akrep burcunda rahat bir pozisyonda olmadığından, kredi, borç, nafaka, miras, banka ödemeleri, alanlarınızda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Yine bu dönem kredi almak isteyenler, şartları iyice gözden geçirmeliler.

Yıldızlar çok ciddi ve uzun süreli yasal soruna işaret etmemekle beraber, kısa süreli de olsa sorun yaşanabilir ve maddi bedeli ağır olabilir. Evliliğinde sorun yaşayan Koçlar, dönemi, iyi gözleyin Birçoğumuzun, nedenli, nedensiz sıkıntıları olacak sorunlarınızla onlara sahip çıkarak ilgilenin.
Bir şeyler eskisi gibi olmayabilir ve Kasım ayının ikinci yarısında, bunları durdukları yerlerde görebilmek için çevrenizi iyi gözleyin.…

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.