20 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Şubat Çarşamba Günlük Burç Yorumları 20 Şubat 2013 Çarşamba Burç Yorumları


20 Şubat 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 20 Şubat 2013 günlük burç yorumları ve 20 Şubat 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 20 Şubat Burç Yorumları

OĞLAK BURCU: (22 ARALIK- 20 OCAK)

Başkalarının işlerini yükleneceğiniz bir gün olabilir. Yine de sabırlı olmakta fayda var. Geçmişe dair anılarınızın canlanacağı, duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Öyle de olsa sosyal çevreniz buna müsaade etmeyebilir. Arkadaşlarınızla hoş bir plan hazırlığında olabilirsiniz.Sakın arkadaşlarınızın planına itiraz etmeyin.Geçmişte boğulmayın.Bugünün keyfini çıkarın.

TERAZİ BURCU: (24 EYLÜL-23 EKİM)

Uzun zamandır beklediğiniz bir haber alabilirsiniz. Ya da uzun vadede planladığınız bir durum bugün sonuç verebilir.Öyle de olsa bugün yapacaklarınızı göz ardı etmeyin. Değişik kişilerle tanışabilirsiniz. Yurt dışı yolculuk planı yapabilirsiniz.Yine de fazla açılmayın maddi durumunuzu sarsabilir.

YAY BURCU: (23 KASIM- 21 ARALIK)

İnsanların dikkatini çekeceğiniz bir gün olabilir. Özellikle duygusal ilişkilere yönelik çok ilgi göreceğiniz bir gün olabilir. Para konusunda aştığınız problemler sizi çok rahatlatacak. İş hayatınızda biraz daha önem vermelisiniz.Ailenize ilişkin konular gündeminizi meşgul edilebilir.Ailenize biraz daha fazla zaman ayırmayı düşünebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU: (22 HAZİRAN-22 TEMMUZ)

Bugün içinize kapanık olmayı tercih edebilirsiniz. Fakat bu sizi fazlasıyla yorabilir. Kendinizle baş başa kalacağınız bir gün değil. Biraz alışveriş yapmanız kafanızı dağıtmakta yardımcı olacaktır. Geçmişi düşünmeyi bugün erteleyip, sosyal hayatınıza ağırlık vermeniz sizin yararınıza olacaktır.

AKREP BURCU: (24 EKİM-22 KASIM)

Uzun zamandır gösterdiğiniz çabaların meyvelerini bu gün alabilirsiniz. İş hayatınız ve amaçlarınız sizin için daha önemli olmaya başlıyor.Evlilik, aşk ve iş ortaklığı konusunda daha dikkatli adımlar atmaya dikkat edin. Geçmişi unutup, sağlam adımlar atmaya karar verdiğiniz bir gün olacak.

ASLAN BURCU:(23 TEMMUZ-23 AĞUSTOS)

Para konusunda sıkıntı çekeceğiniz bir gün olabilir. Sosyal hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak. İş yerinizde sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sağlığınız daha olumlu bir seyir izleyebilir. Arkadaşlarınızdan ummadığınız haberler alabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler olabilir.

BALIK BURCU:(20 ŞUBAT- 20 MART)

Aşka karşı direncinizin kırıldığı bir gün olabilir. Bu gün duygusallığınız hat safhada olacak. Yoğun çalışmalarınızı bugün erteleyip, hayatın tadını çıkarmayı düşüneceksiniz. Cesur adımlar atacağınız bu gün size aşk hayatınızda güzel gelişmeler sağlayabilir.Bunu kullanmak sizin elinizde!

BAŞAK BURCU:(24 AĞUSTOS-23 EYLÜL)

Kazandığınız deneyimleri iş hayatınızda kullandığınızda önünüze güzel fırsatlar çıkabilir.Ailenizde hoş bir gün geçirebilir, onlardan güzel haberler alabilirsiniz. Para bugün sizin için çalışacak.Yine de kenara para atmaya devam edin!

BOĞA BURCU: (21 NİSAN-20 MAYIS)

Bütçenizi aşan giderleriniz olabilir, aman dikkat! Malum , para kolay kazanılmıyor.Bireysel çalışmalardan sıyrılıp, grup çalışmalarına yönelebilirsiniz. Sosyal ortamınızı renklendirmek, iş hayatınızı da olumlu etkileyecektir.

İKİZLER BURCU: (21 MAYIS- 21 HAZİRAN)

Şanslı ve iyi bir gün olabilir. Her konuda dört ayağınızın üzerine düşebilirsiniz. Yine de çok uçmayın! Maddi konulardaki zorluklar sizi bekliyor olabilir. Aşk hayatınıza ara verseniz bile bugün duygularınız coşabilir.

KOÇ BURCU: (21 MART-20 NİSAN)

Sizin için mücadeleci bir gün olabilir. Ama bu mücadelenizle insanların dikkatini çekeceksiniz. Psikolojik sıkıntılarınızla rahatlıkla başa çıkabilecek, sizin için çok rahat bir gün olacak. Kendi kararlarınızı kendiniz verecek ve bunun rahatlığını yaşayacaksınız. Ne zamandır almayı beklediğiniz kararları, bugün gerçekleştirebilirsiniz.

KOVA BURCU: (21 OCAK-19 ŞUBAT)

Kendi isteklerinize odaklanacağınız bir gün olabilir. İçinden çıkamadığınız problemleri kendi isteklerinizle çözmeye karar verebilirsiniz. Bu durum size pahalıya patlayabilir. Duygusal hayatınızla ilgili stres atabileceğiniz bir gün olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.