20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

20 Mart Çarşamba Günlük Burç Yorumları 20 Mart 2013 Çarşamba Burç Yorumları


20 Mart 2013 Çarşamba Günlük Burçlar – 20 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 20 Mart 2013 Çarşamba günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 20 Mart Burç Yorumları

Sevgili Akrep,
Çektiğiniz sıkıntılar gününüzü şekillendirirken bir bakmışsınız hayatınız şekillenmiş. İçinde bulunduğunuz sıkıntılara saplanıp kalmaktan kurtulmalısınız zira sağlığınızdan önemli değil. Zor bir süreç geçiriyor olmanız hep böyle olacağı anlamına gelmez. Güzel günler çok yakında.

Sevgili Yay,
Sevdiğiniz kişiyle aranızda tartışmalar çıkabilir. Ondan beklentilerinizin yüksek olması karşınızdaki insanın canını sıkıyor olabilir. Bu sorunları aşmak adına hoşgörülü olmaya çalışmalısız. aile çevrenizle ilişkilerinizde iyileşme görünüyor.

Sevgili Oğlak,
Hangimiz biraz daha büyümüş olmaktan şikayetçi değiliz ki aslında diye düşünerek mantıklı davranmaya çalışsanız da bugün içinizde biraz eskiye özlem söz konusu. Duygularınız o kadar yoğun ki gerek sevgi gerek aşk, sevgi, nefret empati yapmayı beceremiyorsunuz. Biraz sakin olsanız aslında sorunları kolaylıkla halledebilecek bir yapıdasınız.

Sevgili Kova,
Bugüne pozitif bir enerjiyle başlamanız boşuna değil. Başka olumlu gelişmelerde peşinden gelecektir. Kendinize güvenmeniz gerektiği konusunda sağlıklı gelişmeler kaydediyorsunuz. Birkaç gündür güven duygusu üzerinde yoğunlaşmanız aslında geçmişinizden korkmanızdan olabilir

Sevgili Balık,
Gelecekle ilgili almış olduğunuz kararları bir bir uygulacaksınız dönemler yakın görünüyor. Biraz daha sakin ve sabırlı olmanız sürecin sizin için rahat olmasını sağlayacak. Sevgilinizle aranızda ki bağ çok güçlü bazen Karşınızda ki insan sizi anlamakta güçlük çekse de aranızda ki sevgi bağıyla herşeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Sevgili Koç
Bugünlerde duygu yoğunluğunuzla hareket etmeniz , sizi hem sezgisel hemde felsefi açıdan oldukça güçlendiriyor. Sadece bu kadar ayrıntıcı olmanız bazı konularda sizi olumsuz etkileyebilir. Aşk tanımlamalarınız ilişkiden ilişkiye farklılıklar sergiliyor. İş hayatındaki rutinliğin ortadan kalkabileceği bir gündesiniz.

Sevgili Boğa
Bir süredir negatif tavırlar içinde olmanız yakın çevrenizdeki insanları oldukça olumsuz etkiliyor ve kendi başınıza buyruk davrandığınızı düşünüyor olabilirler. Bu dönemde özgürlüğünüze ne kadar önem verdiğinizi insanlara göstermek istiyor olabilirsiniz ama derin bağlarınızın olduğu insanlara karşı daha kontrollü davranmalısınz.

Sevgili İkizler
Bu dönem istek ve arzularınız konusunda çok özgür davranıyor ve hareketlerinizde sınırsız davranıyorsunuz. Bu dönemin tadını çıkarmalısınız ama bazı toplumsal kuralları boşa saymamalısınız. Maddi acıdan da biraz fazla açılmış olduğunuzu farkedebilrisiniz.

Sevgili Yengeç
İlişkinizde kızgınlık yaratan sorunlar birbirinize daha tutku ile sarılmanızı sağlayabilir.bu sürecin içerisindeyken ağır ve geri dönülmez cümleler kullanmamaya dikkat etmelisiniz. İşinizdeki yetkinliğiniz ve sabırlı davranışlarınız engellerinizi ortadan kaldırıyor.

Sevgili Aslan
Kariyer ve iş hayatı ile ilgili hayatında attığınız bazı adimların hem olumlu hem olumsuz yansımalarının yansıyabileceği bir gün. Yoğunluktan dolayı dalgınlıgınıza gelecek bazı konularda iş çevrenizdeki üstlerinizle problem yaşayabilirsiniz. Dikkatinizi toplamaya çalışın

Sevgili Başak
Kişisel anlamda hedeflerine bağlı bir insan olarak kendinizi fazlı yargılıyorsunuz. Küçük düşüşlerin olabileceği günlerde kendinizi bu kadar hırpalamayınız. Tek yapmanız gereken hedeflere olan baglılığınızdan kopmamak mücadelenize devam etmek olmalı. Özel hayatınız da ki insana olan duygularınız gün geçtikçe giderek artıyor.

Sevgili Terazi
İş hayatınızla ilgili zorlu bir gün geçirmeniz olası görünüyor ve bununla birlikte sakladığınız meselelerinizi dikkatle incelemeniz gereken bir gündesiniz. Olası durumlara karşı hazırlıklı olmalısınız zira hiç bir şey saklı kalmayacak. Bunun için dikkatli olmalısınız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı