20 Kasım 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 03.09.2020 15:15

20 Kasım 2018 Salı Günlük Burç Yorumları

20 Kasım 2018 Salı ASLAN Burcu Yorumu
Sosyal ilişkilerinizde hareketli günlerinizden birini yaşıyorsunuz. Eğer sevdiğiniz kişilere ulaşamıyorsanız, ortak dostlarınızı aracı olarak kullanabilirsiniz. Bugün cinsel konularda enerjinizin yüksek oluşu, sizin bir takım arayışlar içine girmenize neden olabilir. Yaşantınızın düzenini gelişigüzel duygularla bozmamalısınız.

20 Kasım 2018 Salı BAŞAK Burcu Yorumu
Ay burcunuzda ilerliyor ve kuruntulu yönlerinizi açığa çıkarıyor. İçinizden geçirdiğiniz her türlü olayı, istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Oysa gerçekçi olmanız gerekiyor ve içsel takıntılarınız yüzünden gereksiz bir karmaşa yaşıyorsunuz. Özellikle kendinizi çok güçlü ifade ettiğiniz bu gün temkinli olmaya çalışmalısınız.

günlük burç yorumları 20 kasım 201820 Kasım 2018 Salı TERAZİ Burcu Yorumu
Maddi konularda karşı tarafın düşüncelerini süzgeçten geçirmeden karar vermek istemiyorsunuz. Aile arasında bazı mal problemleri gündeme gelecektir. Bilinçaltınızda istemeden şekillendirdiğiniz olaylar yüzünden, gününüzün temposunu bozmamaya çalışın. Bugün, sezgilerinizle mantığınız arasında bocalayabilirsiniz.

20 Kasım 2018 Salı AKREP Burcu Yorumu
Çevrenize karşı oldukça kapalı ve ketum bir tavır içindesiniz. Bazı olayları tekrar tekrar irdeliyorsunuz. Siz her kişiyi farklı bir şekilde yargılıyorsunuz. Bugün sezgilerinizin sizi yönlendirmesine izin vereceksiniz. Unutmayın ki güç sizde ve enerjinizle herkesi istediğiniz gibi yönlendireceksiniz.

20 Kasım 2018 Salı YAY Burcu Yorumu
Hedeflerinize yaklaşırken çevrenize ters düşmek istemediğiniz için, hep zor olanı seçiyorsunuz. Enerjiniz çok güçlü ve olumlu kullanmanın yollarını araştırmalısınız. Manevi duygularınızın yoğun olması ve iyilik yapmayı çok sevdiğiniz için çevrenizin sizi anlaması mümkün değil. Varisle ilgili sorunlarınız olabilir.

20 Kasım 2018 Salı OĞLAK Burcu Yorumu
Güçlü hedefleri olan bir kişi olmanıza rağmen, en küçük bir aksilikte hemen dikkatiniz dağılıyor. Bugün, güçlü bilinçaltınızı yaşama geçirmek için başlattığınız savaştan galip çıkmak isteyebilirsiniz. Enerjinizi arkadaş çevrenizde daha belirgin bir şekilde ortaya koyuyorsunuz. Savunduğunuz konulardan taviz vermekten hoşlanmıyorsunuz.

20 Kasım 2018 Salı KOVA Burcu Yorumu
Hayallerinizin altında yatan gerçek nedenlerle baş etmesini öğreniyorsunuz. İlişkinizin sınırlarını ayarlamak sizin elinizde. Ortaklıklar konusunda çekimser kalmayı yeğleyeceksiniz. Bugün birlikte olduğunuz kişilerle, konuşacağınız konuları özenle seçmeli ve kalp kırmamaya dikkat etmelisiniz. Dengelerinizi korumakta zorlanabilirsiniz.

20 Kasım 2018 Salı BALIK Burcu Yorumu
Jüpiter’den aldığınız destekle enerjinizin yükseldiğini göreceksiniz. İş yaşamınızda çevre iletişiminiz mükemmel. Özellikle disiplinli yapınızı ortaya çıkaran çalışmalar sergiliyorsunuz. Bugün, duygusal konularda baskıcı davranmaktan vazgeçmelisiniz. Güçlü duygular içindesiniz ve partnerinizi yönlendirme konusunda etkili olacaksınız.

20 Kasım 2018 Salı KOÇ Burcu Yorumu
Birlikte çalıştığınız kişilerden çok fazla sorumluluk istemeniz bazen hata olabiliyor. Bugün işinizi titizlikle yapmak istiyor ve her konuda gereken özeni gösteriyorsunuz. Duygularınızda açık davranmak için uygun bir gün değil. Ay’ın bulunduğu konum, sizi kuşkucu ve araştırmacı yapabilir.

20 Kasım 2018 Salı BOĞA Burcu Yorumu
Aşk yaşantınızda gereksiz sorgulamalardan kaçınmalısınız. Partnerinize karşı sorumluluk duygunuzun yoğun olmasından kaynaklanan bir göreviniz olduğunu unutmamalısınız. Bugün, kendinizi ispat etmek için değişik düşüncelerle ortaya atılabilir hatta bu konuda aşırıya kaçabilirsiniz. Bağırsak problemleriniz olabilir.

20 Kasım 2018 Salı İKİZLER Burcu Yorumu
Gücünüzün bölünmesinden hoşlanmıyorsunuz. Bugün ilişkilerinize farklı bir noktadan bakmak isteyeceksiniz. Dördüncü evinizdeki ay ailevi konularınızla ilgili sorunları gündeme getiriyor. Aile bireyleri ile yapacağınız bazı konuşmalarda farklı konuları tartışabilirsiniz. Onlar için odak noktası olan konuları görmezlikten gelmemelisiniz.

20 Kasım 2018 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu
Yakın ilişkilerinizde kuşkucu yönleriniz yüzünden, sorunlar yaşıyorsunuz. Sizi tatmin etmek kolay değil ve her olayın arkasında farklı şeyler aramanız, yüzünden sevdiklerinizin tepkileriniz alıyorsunuz. Kişiliğinizi ifade edecek ilişkileri tercih etmenizde en büyük etken güven duygusuna ihtiyacınız olmanızdan kaynaklanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir