20 Kasım 2015 Cuma Günlük Burç Yorumları

20 Kasım 2015 Cuma Günlük Burçlar

Yengeç 22 Haziran – 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda ani ve beklenmedik değişimler yaşanabilir, heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilirsiniz. Çalışma ortamınızda risk alabilir, iş arkadaşlarınızın desteğini görebilirsiniz. Fakat işbirliği içinde olduğunuz kişilerle zorlu çatışmalar yaşayabilirsiniz. Üstünüzde baskı hissedebilir, güç savaşlarına girebilirsiniz. Sabırsızlık ve hızın getirdiği kazalara dikkat.

Aslan 24 Temmuz – 23 Ağustos

Bugün aşk ilişkilerinde ve risk içeren girişimlerde cesur ve tutkulu olabilirsiniz. Görüşlerinizi fanatik bir tavırla savunabilir, ani kararlar alarak harekete geçebilirsiniz. Mahkeme, medya, yüksek eğitim ya da uzun yolculuklarla ilgili beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fakat gündelik işlerinizden veya çalışma ortamınızdan kaynaklanan çatışmalar ve kazalar yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos – 23 Eylül

Finansal konularda risk içeren girişimlerde bulunabilir, heves ve cesaretle yatırımlar yapabilirsiniz. Ani kararlarla harekete geçebilirsiniz fakat kazalara ve çatışmalara karşı dikkatli olmalısınız. Sevdiklerinizin baskısını üstünüzde hissedebilir, öfkenize hakim olmakta zorlanabilirsiniz. Hırslarınızı kontrol altına almalı, sonunu düşünmeden adım atmamalı, aşırılıklardan kaçınmalısınız.

Terazi 24 Eylül – 22 Ekim

Bugün ilişkilerde oldukça hareketli zaman geçirebilirsiniz. Şartların size bağlı olmaması, üstünüzde baskıya yol açabilir. Önceden planlanmış ama tıkanmış anlaşmalar bir anda çözüme kavuşabilir. Heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, yoğun iletişim trafiği içine girebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde çatışmalar yaşayabilir, bir anlık öfkeyle hareket edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim – 22 Kasım

Bugün kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Ekonomik konularda cesaret ve hevesle girişimlerde bulunabilir, hatta kontrolsüz risk alabilirsiniz. Çalışma ortamınızda ani gelişen fırsatlar karşısında beklenmedik kararlar alabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda öfke ve hırstan kaynaklanan çatışmalar yaşayabilir, karşınızdakileri ikna etmeye çalışabilirsiniz.

Yay 23 Kasım – 22 Aralık

Yaşamınızı ve ilişkilerinizi ilgilendiren konularda ani girişimlerde bulunabilir, romantik ilişkilerde cesaret ve hevesle hareket edebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Fakat ekonomik konularla kontrolsüz gelişmeler olabilir. Harcamalarınızda ve aldığınız risklerde kayıplara uğrayabilir, çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık – 20 Ocak

Bugün gelişen olaylar karşısında kontrol sağlayamayabilirsiniz. Elinizde olmayan kadersel gelişmelerden dolayı risk alabilir, gizli destekçileriniz sayesinde girişimlerde bulunabilirsiniz. Aşırı hırs ve cesaretle attığınız adımlarda çatışmalar yaşayabilir, karşınıza çıkan fırsatlar sizi heveslendirerek kayıplara yol açabilir. Aile içi ilişkilerde dikkatli olmalı öfkenize yenilmemelisiniz.

Kova 21 Ocak – 19 Şubat

Ani gelişen olaylar seyahatlere çıkmanızı, eğitimlere başlamanızı gerektirebilir. Geleceğe dair hedefleriniz için cesaret ve hevesle adımlar atabilir hatta gereğinden fazla risk üstlenebilirsiniz. Yolculuklarda kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Yakın çevre ilişkilerinizde ve iletişiminizde çatışmalar yaşayabilir, öfkenizi kontrol edemeyerek beklenmedik kararlar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat – 20 Mart

Bugün iş ve sosyal hayatınızda değişikliklere yol açacak girişimlerde bulunabilir, risk alarak cesaret gösterebilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili ani gelişmeler yaşanabilir, beklenmedik kararlar alarak harekete geçebilirsiniz. Maddi konularda hırslı davranarak sosyal gruplarla ve arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabilirsiniz. Kazalara ve aksiliklere karşı dikkatli olmalısınız.

Koç 21 Mart – 20 Ni­san

Burcunuzda hareket etmekte Ay’ ın getirdiği enerjiyi hissedebilirsiniz. Bugün girişimlerde bulunmak, harekete geçmek ve kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Fakat ani alınan kararların ve sabırsızlığın yarattığı gerilimi yaşayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda hırslarınızdan kaynaklanan çatışmalar veya kazalara açıksınız. Güçlü kişiler biraz da zorla sizi ikna etmeye çalışabilir.

Boğa 21 Nisan – 21 Mayıs

Oldukça hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Fakat olayların kontrolünüzde olmaması ve kadersel gelişmesi sizi zorlayabilir. Finansal konularla ilgili risk almak isteyebilir, girişimlerde bulunabilirsiniz. Mahkemelerde, yüksek eğitimde özellikle uzun yolculuklarda aksilikler yaşanabilir, kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Güç savaşları içine girebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs – 21 Haziran

Bugün yaşanan hareketlilik başınızı döndürebilir. Heves ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, içinde bulunduğunuz grup ve derneklerde liderlik mücadelesi verebilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizde ani değişiklikler yapabilir, arkadaşlarınızla bir anda gelişen organizasyonlar yapabilirsiniz. Fakat finansal konularda hırslı davranmanız çatışmalara yol açabilir, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published.