20 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Kasım 2013 Çarşamba Günlük Burçlar20 Kasım Günlük Burç Yorumları

Balık 20 Kasım 2013 Çarşamba
Zaten çok duygusalsınız sevgili Balıklar ama bugün hayatta kalabilmek için yanınızda koca bir kutu mendil taşımanız gereken günlerden biri. Herkes, her şey gözyaşlarına boğulmanıza neden olabilir. En sevdiğiniz ve sizi en çok destekleyen dostlarınızla vakit geçirmeye özen gösterin.

Kova 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün duygularınızı işten ayırmanız neredeyse imkansız sevgili Kovalar. Duygularınızın yolunuzu kesmesi ya da denkleme katmanızı gerektirecek kadar yoğunlaşması çok ender rastlanan bir durum. En önemsiz konularda bile çok duygusallaşmanız sizi şaşırtabilir. Bugün kendiniz gibi değilsiniz canlarım.

Oğlak 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Ay zıt burcunuzun yıldızlarında sevgili Oğlaklar. İlişki kuşağınız aydınlanıyor. Duygusal enerjinizi sevdiklerinize ve sevgilinize yöneltin. Onlara zaman ayırmalı ve sevginizi göstermelisiniz. İşler biraz beklesin.

Yay 20 Kasım 2013 Çarşamba
Şu anda Ay herkesi biraz huysuz ve tepkisel bir ruh haline sokabilir, o nedenle sakin davranmalısınız sevgili Yaylar. Etrafınızdaki şikayet ve sızlanmalarla dolu, patlamaya müsait atmosfere kapılarak sürüklenip gitmeyin. Peşinde koşacağınız daha büyük ve moral verici hedefleriniz var.

Akrep 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugünkü süper hassas yıldızlar, tutkulu ve incelikli doğanızla mükemmel bir uyum içinde. Kendinizi tam formunuzda hissedeceksiniz sevgili Akrepler. Yanlış karar vereceğinizden duyduğunuz korkuları bir tarafa bırakabilirsiniz. Şu anda sıkı bir bağ kurduğunuz sezgilerinize yüzde yüz güvenebilirsiniz.

Terazi 20 Kasım 2013 Çarşamba
Kariyer konusunda önemli kararlar almak için sezgilerinize güvenmeniz açısından mükemmel bir gün. Nihayet ilerlediğinizi hissediyorsunuz, yaratıcılık ve iş konusunda aklınızla kalbiniz uyumlu bir akış yakalamış durumda. Güzellikle, büyüyle ve muhteşem bir zamanlamayla bağlantıdasınız. İnsan başka ne ister?

Başak 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Ay, hassas ve duygusal Yengeç burcunda, bu da herkesin, özellikle de arkadaşlarınızın biraz duygusallaşmasına neden olabilir. İnsanlar birdenbire aksileşir ya da dırdır etmeye başlarlarsa, bunu kişisel almayın. Herkesin rastgele huysuzluk krizleri geçirdiği günlerden birindeyiz.

Aslan 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün kendinizi alışılmadık derecede hassas hissedebilir ve kalabalıklar içinde bulunmak istemeyebilirsiniz. Dinlenme ihtiyacınıza cevap verin ve kaçıp saklanın. Kendinizi doyurmak için ne gerekiyorsa yapın sevgili Aslanlar. Spot ışıkları altında çok başarılı olmanız, her gün o ışıkların altına çıkmak için kendinizi zorlamanızı gerektirmez.

Yengeç 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün Ay burcunuzun hassas yıldızlarına giriyor ve sizi sezgilerinizle temasa geçiriyor. Bu bağ o kadar kuvvetli ki, ilk izlenimlerinize yüzde yüz güvenmelisiniz. Sezgilerinizin doğru olduğunu bildiği şeyleri sorgulamayın. Hislerinizle tam olarak bağlantıdasınız sevgili Yengeçler.

İkizler 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün zihninizi sakinleştirip duygularınızla temasa geçmeye davet ediliyorsunuz sevgili İkizler. Duygusal diyarlar en sevdiğiniz yerler değildir ama bir değişiklik yaparak meseleyi kafanızda çözmeye çalışmak yerine duygularınıza kulak vermeniz sizin için inanılmaz derecede doyurucu olabilir. Sorunları mantık yoluyla çözme eğiliminizi bir tarafa bırakın.

Boğa 20 Kasım 2013 Çarşamba
Bugün, kiminle ve ne konuda konuştuğunuza bağlı olarak iletişim hem inanılmaz derecede ilham verici, hem de biraz duygusal olabilir. Şu andaki yıldızların etkisi, ailenizle ve akrabalarınızla olan sohbetlerinizi muazzam derecede doyurucu bir hale getiriyor. Konuşmayı ertelediğiniz birisi varsa, şimdi tam zamanı.

Koç 20 Kasım 2013 Çarşamba
Hem kendi duygularınıza, hem de sevdiklerinizin, özellikle de yakın aile üyelerinizin duygularına yakından bakın. İncelikli duygularla ya da sezgisel tepkiler aracılığıyla gönderilen, kulak vermeniz gereken önemli mesajlar söz konusu. Yavaşlamanız ve “hareket modundan” çıkmanız gerekiyor sevgili Koçlar.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.