20 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burç Yorumları

20 Haziran Perşembe Günlük Burç Yorumları 20 Haziran 2013 Perşembe Burç Yorumları


20 Haziran 2013 Perşembe Günlük Burçlar – 20 Haziran 2013 günlük burç yorumları ve 20 Haziran 2013 Perşembe günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 20 Haziran Burç Yorumları

Balık 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay ve Satürn, kardeş bir su grubu burcunda bir araya geliyorlar. Derin bağlantılar ve havadan sudan konuşmaların ötesine geçmenizi sağlayan felsefi sohbetler aramanıza şaşmamak lazım. Psikoloji, metafizik ve cinsellik gibi derin temaların keşfedileceği bir gündeyiz. Aslında, tutku duyduğunuz her şey hakkında konuşmak isteyeceksiniz.

Kova 20 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Satürn kariyer kuşağınızda güçlerini birleştirerek tutkularınızla ve en derin bağlılıklarınızla bağlantı kurmanıza yardımcı oluyorlar. Dünyada yaratmakta olduğunuz şeylere kendinizi tam anlamıyla adadıysanız, kararlılığınız kanatlanıp uçmanızı sağlayacak. İşin sırrı, tüm bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu sevdiğiniz şeye akıtmakta.

Oğlak 20 Haziran 2013 Perşembe
Sevgili Oğlaklar, bugün sosyal kuşağınızda epey hoş bir ikili oluşturan Ay’la Satürn’ün gücü yanınızda. Etrafınızdaki dostlarınız ve iş arkadaşlarınızın yanınızda olmasıın bir amacı olduu kesin. Bugün araştırıcı sorular sorarak bu bağlantıların gizemini ve gücünü açığa çıkarbilirsiniz.

Yay 20 Haziran 2013 Perşembe
Ay ve Satürn, uyku ve geri çekilme kuşağınızda bir araya geliyor, bu da rüyalarınızla ruhsal zamanlarınızı gerçekten üretken bir şekilde kullanmanıza olanak tanıyor. Hayal gücünüzümn sınırlarını zorlamanıza bile gerek kalmadan en tutkulu kaynaklarınızla bağlantı kurabilirsiniz, sevgili Yaylar. Ne müthiş!

Akrep 20 Haziran 2013 Perşembe
Ay, burcunuzun yıldızlarında Satürn’le buluşuyor. Bugün Akrep ruhunuzun zirvesindesiniz ve hayatın tutkularını, yoğunluğunu, muhteşem karanlığını kucaklıyorsunuz canlarım. Bayıldığınız şeylerin derinliklerine dalarak en gizli hazineleri açığa çıkarmayı biliyorsunuz. Satürn etkisi dikkatinizin dağılmamasını ve kendinizi tam anlamıyla adamanızı sağlıyor.

Terazi 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay, duygularınızın derinlerine inmenizi ve tutkularınızla yeniden temasa geçmenizi söylüyor, sevgili Teraziler. Size mantıksız gelse de bugün uç duyguları yaşamak kendinizi daha odaklanmış hissetmenizi sağlayabilir. Yalnızca gerçekten ölüm kalım meselesi gibi görünen meselelere odaklanın ki ufak tefek meselelerde kendinizi kaybetmeyin.

Başak 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün Ay, derin ve içe işleyici iletişimi vurguluyor. Havadan sudan konuşmalarla ve yüzeysel açıklamalarla tatmin olmayacaksınız. Doğruca işin özüne inen bir zihniniz var ve bugün diğerlerinin de sizinle orada buluşmasını bekliyorsunuz. Sohbette yolun sapmasına tahammülünüz yok.

Aslan 20 Haziran 2013 Perşembe
Yıldız haritanızın tabanını aydınlatan Ay, sizi kendi derinliklerinize dalmaya çağırıyor. Dikkat dağıtıcı unsurlar ve dış kaynaklardan onay almak konusunda enerji harcamamaya çalışın. Bugün böyle şeylere ihtiyacınız yok, sevgili Aslanlar. Kendinizin en iyi dinleyicisi ve hayranısınız, o nedenle harekete geçin.

Yengeç 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün su grubundaki Ay etkisi, romantizm kuşağınıza derinlik ve zevk getiriyor. Aşk evinizdeki Akrep Ay’ı sayesinde, sevgilinizle tatlı ve samimi bir bağ kurma potansiyeli hoş bir yoğunlukta. Ruhsal bağlılığın bu ender bulunan ve güzel anlarının gücünü küçümsemeyin. Bu sayede hayatınız değişebilir.

İkizler 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün yoğunluk çalışma, sorumluluk ve gündelik işlere adanmışlık konularına yönelik. En iyi sonuçları elde etmek için, gelişmenize ve dönüşmenize yardımcı olacak faaliyetleri seçin. Kendinizi üretken hissetmiyorsanız, anlık bir depresyona kapılmanız işten bile değil, sevgili İkizler. O nedenle bugün kendinizi meşgul etmeniz ve sürekli hareket halinde olmanız çok önemli.

Boğa 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün zıt burcunuzda olan Ay, enerji düzeylerinizde stres yaratıyor. Dengeyi yeniden sağlamanın en iyi yolu ilişkilerinize daha fazla ilgi göstermek sevgili Boğalar. Sevdiklerinizle samimi bağlar kurmaya odaklanırsanız, enerjinizin en üst seviyeye ne kadar çabuk döndüğüne şaşıracaksınız.

Koç 20 Haziran 2013 Perşembe
Bugün derinlere dalmaya davet ediliyorsunuz sevgili Koçlar. Bütün dalgalanmaların ve gündelik hayatın iniş çıkışlarının sizi deniz gibi sarmasına izin verin. Yüzeysel korkulara aldanmayın. Kendi özünüze inebilirseniz, genel manzara içinde bunların hiç önemli olmadığını fark edeceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.