20 Ekim 2013 Pazar Günlük Burç Yorumları

20 Ekim 2013 Pazar Günlük Burçlar20 Ekim Günlük Burç Yorumları

Balık 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay ve Satürn çekişme halinde, bu da iletişim konularında soruna yol açabilir. Zıtlaşma enerjisi dolayısıyla herkes kendisine bir taraf seçip haklılığını hararetle savunmak istiyor. Sakin olun.

Kova 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün dünyanıza aksi bir enerji hakim sevgili Kovalar, yalnız da değilsiniz. Herkes inatçı, özellikle aileniz olmak üzere kimse uzlaşmaya yanaşmıyor. Üstelik bu defa siz de arabuluculuk yapmaya ve mantığın sesini duyurmaya pek gönüllü değilsiniz. En iyisi her şeyden uzaklaşıp soğuk savaşın bitmesini beklemek.

Oğlak 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay ve Satürn anlaşamıyor, bu da romantik ilişkilerinizde veya arkadaşlıklarınızda huzursuz bir gerginlik yaratıyor. çatışmalardan kaçınmak için elinizden geleni yapın. İnsanların kutuplaşmayı çok kolay ve çekici buldukları için her şeye itiraz ettikleri günlerden birindeyiz.

Yay 20 Ekim 2013 Pazar
Şu andaki gezegen etkisi dolayısıyla bugün iş konuları alışılmadık derecede stresli ve durgun olabilir. Ancak etrafınızdaki hiç kimseye, hiçbir şeye takılmadan elinizdeki işlere gömülesiniz, bu süreci üretken ve tatmin edici bir şekilde geçirebilirsiniz sevgili Yaylar. Bakış açınıza bağlı.

Akrep 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün Ay’la Satürn zıtlaştığı için en yakın ilişkilerinizde gerginlik yaşamaya hazır olun. İnsanlar gerçekte olduklarından daha soğuk ve inatçı görünebilirler. Siz de inatçılık edebilirsiniz ama bunu yapmak zorunda değilsiniz sevgili Akrepler. Açık ve anlayışlı olun.

Terazi 20 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü Ay etkisi, artık dünyanızda herhangi bir kıymeti kalmamış şeylerden kurtulmanız için mükemmel. Bazı şeylere güvenlik, alışkanlık ya da tanıdıklık hissi dolayısıyla mı sarılıyorsunuz sevgili Teraziler? Şu anda bu soruları kendinize sormalısınız. Vazgeçmek zor olmamalı, üstelik bu sayede yeni güzelliklere yer açabilirsiniz.

Başak 20 Ekim 2013 Pazar
Bugünkü Ay-Satürn zıtlaşması hevesinizi biraz kırabilir ama değerleriniz konusunda gerçekçi davranmanız için mükemmel. Boşa kürek çekiyorsanız ya da yalnızca çalışmış olmak için çalışıyorsanız, bu etki sayesinde zihniniz yeniden gerçekten önemli konulara odaklanacak.

Aslan 20 Ekim 2013 Pazar
Yıldız haritanızın en üst kısmındaki Ay, bütün arzularınızı açığa çıkarıyor. Ay’la zıtlaşan Satürn’ün etkisi hedeflerinizi belirlemek ve profesyonel önceliklerinizi açıklığa kavuşturmak için mükemmel. Liste yapın, stratejiler hazırlayın ve planlarınıza harfiyen uyun sevgili Aslanlar.

Yengeç 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün yakın arkadaşlarınızla iyi vakit geçirmenizin önemi ön planda. Bir yığın arkadaşınızın özel alanınıza doluşmasını istemeyebilirsiniz ama en sevdiğiniz bir ya da iki dostunuzun sohbeti çok keyif verici olabilir. Çevrenizi güzelliklerle doldurun ve yavaş bir ritim tutturun.

İkizler 20 Ekim 2013 Pazar
Müthiş sağduyulu Boğa Ay’ı sizin zevkinize göre biraz durgun olabilir ama ayaklarınızı yere bastırıp temel işlerle ilgilenmenizi sağlayacağı kesin. Bu yavaş ritmi kullanarak kendinize çeki düzen verin ve vücudunuzla ilgilenin. İçinizi karartmaya gerek yok canlarım.

Boğa 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün yeniden yıldızlarınıza giren Ay, yumuşak titreşimlerinizi artırarak gerçekten istediğiniz şeyler için sabırlı davranmanızı kolaylaştırıyor. Satürn’ün Ay’la zıtlaşması dolayısıyla cesaretiniz biraz kırılabilir, hatta melankoliye kapılabilirsiniz ama bunu iyi bir şekilde kullanmaya çalışın. Kısa sürede geçecek.

Koç 20 Ekim 2013 Pazar
Bugün mali konularla ilgili aklınızı başınıza getirecek uyarılara hazır olun sevgili Koçlar. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmadan yaşıyorsanız, parasal öncelikler konusunda dizginleri ele almanın vakti geldi. Faturalar ödendikten sonra biraz pervasız şımarıklıklara dönebilirsiniz ama önce zorunlu harcamaları halledin canlarım.

Leave a Reply

Your email address will not be published.