20 Aralık 2013 Cuma Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

20 Aralık 2013 Cuma Günlük Burçlar20 Aralık Günlük Burç Yorumları

Balık 20 Aralık 2013 Cuma
Bugün işte kısmen yaratıcı ve dürtücü bir enerji var öyle ki bu enerji sizin normalde çok eksantrik veya çılgın (delice) olarak göreceğiniz bir şeyi denemeniz için dürtüp duruyor. Rasyonel beyninizi bir tarafa koyun ve aptal görünme şansını alın. Evet Balık, çünkü eğer bunu yaparsan belki de tamamen eşsiz ve dahiyane bir şeyi keşfedeceksin!

Kova 20 Aralık 2013 Cuma
Sevgili Kova, Ay bugün sizin modern kontrolör gezegeniniz Uranüs’e elektriksel bir yöneliş yaparak, ilişki kuşağınıza giriyor. Neden kendinizi ateşli hissettiğinize şaşmamalı. Aşk departmanında biraz çılgın ve cesur bir şeyler yapmanın eşiğinde olabilirsiniz. Bir şeyleri sallayabilirsiniz; sadece onları parçalamayın.(yıkmayın/ alaşağı etmeyin)

Oğlak 20 Aralık 2013 Cuma
Ay ve Uranüs sizi normal sınırlarınızdan uzağa itmek üzere kışkırtıyor. Rahat kuşaktan ayrıl ve korkularını unut çünkü sen ne kadar çok risk almak istersen ödülde o kadar büyük olacaktır. Sadece tüm kalbin ve ruhunla ona hedeflen.

Yay 20 Aralık 2013 Cuma
Sevgili Yay, aşk ve serüven elele giderlerken sen de öncelikli olarak statükoyu sallamak üzere kendini tamamen zorlanmış hissediyorsun. Yaratıcılığın sınırları zorluyor ve bugün bolca radikal çıkışlara ihtiyacın olacak. Bu yüzden geri durma! Açığa vurucu esinlenme için olan tüm potansiyalinden faydalan.

Akrep 20 Aralık 2013 Cuma
Bugün Ay ve Uranüs burcunuzun en üstünde ciddi bir parıltı yaratmak için ahenkle tango yaparken, sizin kariyer kuşağınız da yaratıcılık (dahilik) parıltıları alıyor. Her türlü devrimci fikirlerin Tanrı’dan bir hediye olduğuna güven ve bunları sakın bir deli gibi veya çok saçma görüp hemencecik uzaklaştırma. Önce bir dene!

Terazi 20 Aralık 2013 Cuma
Sevgili Terazi, bugün arkadaşlar ve uzun dönem hedefler öncelik listende en üstte yer alıyor. Bağlanmak, flört etmek, yaratmak ve kendini çekinmeden ifade etmek için çağrıldığını hissediyorsun. Ay’ın cesur ve cüretkar yönünün elektriksel etkisinin tamamen eşsiz ve normal dışı bir şey yapman için sana ilham vermesine izin ver. Genel protokollerini sürgüne gönder!

Başak 20 Aralık 2013 Cuma
Ay ve Uranüs, elektriksel bir yaratıcılık fırtınası ve dahi fikirler yaratıyor. Sevgili Başaklar, bugün tek yapman gereken bilincine doğru akan sezgi flaşlarına bağlanmak. Bu, kulak vermen için tüm telaşlardan sakınmak ve sinirlenme eğilimlerini sabitlemen anlamına geliyor.

Aslan 20 Aralık 2013 Cuma
Sevgili Aslan, bugün Ay yıldızlarının içine doğru hareket ediyor. Kalk ve gülümse! Ayrıca siz Aslanları cesaretlendirecek ve insanları normalden daha çok şok edecek yeteneğinizi tahrik edecek Uranüs’e doğru eğlenceli ve enerjik (elektrikli) bir yöneliş de var. Birilerini hazırlıksız yakalamaya bayılırsınız!

Yengeç 20 Aralık 2013 Cuma
Ay, yıldızlarınızdan ayrılıyor ve bugün sizden kalbinizde ve değerlerinizde topraklanmanızı istiyor. Yengeç, paranı ve zamanını nerede harcamaktasın buna bir bak. Bu senin gerçek önceliklerinin ne olduğunu ortaya çıkartacak. Eğer buna katılmıyorsan, önceliklerini değiştir. Bunu denemek için harika bir gün!

İkizler 20 Aralık 2013 Cuma
Zihninizdeki özenli taraf şu anda yanıyor. Ay, mental kuşağınıza girdi ve siz Uranüs’ten ilham verici bir ışıklandırma alacaksınız. Tümüyle radikal ve provokatif görünseler bile ilk düşüncelerinize güvenin. Siz İkizler, insanların şalterlerine basmaya bayılırsınız. İşte bu tam bir fırsatı!

Boğa 20 Aralık 2013 Cuma
Ay, yaratıcı içgüdülerinizi ateşlendirmek için haritanızın tam tabanına doğru hareketleniyor. İçinizdeki aktör / sanatçıya izin vermek isteyecek; daha dramatikleşip vahşileşirken kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz! (İçinizdeki o sanatçı ruhuna izin vermek isteyeceksiniz, durmayın, daha da dramatikleşin, vahşileşin, çok daha iyi hissedeceksiniz!). Ay, Uranüs ile uyum içinde çalışırken, şok sürprizlerle dolu olan gezegen size her şeyi sallamak üzere cesaretlendiriyor!

Koç 20 Aralık 2013 Cuma
Enerjiniz bugün aşırı duygusallık ve nostaljiklikten cüretkar ve romantikliğe doğru belirgin olarak kayıyor. Ay, sevgi ve yaratıcılık kuşağınızı güçlendirerek, sizin kardeş ateş burcunuz içine giriyor. Yıldızlarınızdaki Uranüs’ün çılgın ateşine doğru olan o tatlı yönelişler, risk almak ve cesur bir adım atmak için muhteşem bir fırsat yaratıyor!

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.