20 Ağustos 2019 Salı Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 04.09.2020 23:23

Günlük Burç Yorumları

20 Ağustos 2019 Salı ASLAN Burcu Yorumu:

Maddi konularda kendinizi zorlamadan başarı kazanmak istiyorsunuz. Küçük aksilikler canınızın sıkılmasına neden olurken, olayların sizi kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Geniş yelpazesi olan işlerden hoşlanıyorsunuz. Kendinizi ifade tarzınız herkesten çok farklı ve çevrenizi bu konuda ilginç bir şekilde şaşırtabilirsiniz.

20 Ağustos 2019 Salı BAŞAK Burcu Yorumu:

Önce düşünüyor sonra planlıyor ve sıkı bir denetimden sonra yaşama geçiriyorsunuz. Bu kadar yoğun bir ayrıntı bazılarının canını sıksa da bazen size büyük bir zevk veriyor. Bugün, aklınıza gelen ilginç fikirler için gereken alt yapılar konusunda kafanızı yorabilirsiniz. Çevrenizin sorularına da, sonuç almadan yanıt vermek istemiyorsunuz.

20 Ağustos 2019 Salı İKİZLER Burcu Yorumu:

Kendinizi ön plana çıkaracak çalışmalar içinde olsanız bile, yakın çevrenizin yardımı olmadan bazı engelleri aşmanız mümkün değil. Paylaşımcı yapınızın suistimal edilmesi canınızı sıkabilir. İsteklerinizin karşılıklı alış veriş içinde gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Partnerinizin yersiz suçlamalarına da maruz kalmamış olursunuz.

20 Ağustos 2019 Salı YENGEÇ Burcu Yorumu:

İnatçı bir yapı sergiliyor ve sonuçlarına katlanmak zorunda kalıyorsunuz. Bugün, diretme konusunda yine kimse elinize su dökemez. Başarılarınızın başkaları tarafından takdir görmesinden çok, sizin tatmin olmanız önemli. Yapacağınız önemli işler konusunda hiç kimsenin fikrini almak istememenizin yanlış olduğunu sonradan anlayacaksınız.

20 Ağustos 2019 Salı KOÇ Burcu Yorumu:

Duygularınızı denetleme ihtiyacı içinde olacaksınız. Kafa yorduğunuz konulardaki düşüncelerinizi gizlerken, öğleden sonraki saatlerde, üstlerinizle birlikte çalışmalar içinde olabilirsiniz. Yakınlarınızın beklentileri nedeniyle gündeme gelecek konular sizi zorlayabilir. Kişiselliğinizi fazla ortaya koymadan isteklerinizi yapabileceksiniz.

20 Ağustos 2019 Salı BOĞA Burcu Yorumu:

Bugün, duygularınızı saklama ihtiyacı içindesiniz. Düşündüklerinizi karşı tarafa aktarma konusunda temkinli davranmanız iş çevresinde yanlış anlaşılabilir. Yakın çevrenizle maddi ilişkiler içinde olacaksınız. Kalıcı değerler peşinde olmanızı başkalarına ispat etmek zorunda değilsiniz. Güven duygunuzu bulunduğunuz ortama aktarabiliyorsunuz.

20 Ağustos 2019 Salı TERAZİ Burcu Yorumu:

Düşüncelerinizde aşırıya kaçmadan; çevrenizi idare edebildiğiniz dengeli yapınıza nazar değdi. Bugünlerde aklınıza gelen her türlü konuya, karşıt düşünce üretiyor ve ulu orta konuşabiliyorsunuz. Muhalif yapınızı destekleyen dostlarınızla bir araya gelerek, onların da düşüncelerini almak isteyebilirsiniz. Partnerinizin de hedefi olabilirsiniz dikkatli olun.

20 Ağustos 2019 Salı AKREP Burcu Yorumu:

Yönetici gezegeniniz Mars, çevre ilişkilerinizde size destek vermek isterken bazı hatalarınız karşısında da uyarmayı ihmal etmiyor. İş birliği yapacağınız kişilerin sosyal statüsünü göz önüne alarak çalışmalarınızı ona göre yönlendirmelisiniz. Bazı arkadaşlarınızın sizin için yapacakları şeyler yetersiz kalabilir. Onlar da bunun ezikliğini yaşayabilirler.

20 Ağustos 2019 Salı YAY Burcu Yorumu:

İşlerinizle ilgili akıllıca kararlar vermek istiyor ve düşündüğünüz her şeyin üzerine korkusuzca gidiyorsunuz. Bugün, düşüncelerinizi üstlerinize kabul ettirme konusunda gizlice savaşmalı ve fikirlerinizi ortaya atmamalısınız. Partnerinizin sizinle ilgili düşüncelerine sürekli karşı gelmeniz, kişiliğinizi bir başka parçası. Sakin olmayı denemelisiniz.

20 Ağustos 2019 Salı OĞLAK Burcu Yorumu:

Geçmişten en fazla ders alanlardan biri olarak olaylara kolay yaklaşmıyor, her şeyi sıkı bir denetimden geçiriyorsunuz. Bugün arkadaşlarınıza nasihat vermek zorunda kalabilirsiniz. Onların işine müdahale etmek istememenize rağmen, yanlış davranışları canınızı sıkıyor. Sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Bırakın başkaları da hata yaparak yaşamı öğrensinler.

20 Ağustos 2019 Salı KOVA Burcu Yorumu:

Çevrenizde size karşıt düşünce içinde olanlar var ve onlarla savaşmak istemiyorsunuz. Siz radikal davranışlar içindesiniz ve birçok olay sayenizde atıl vaziyette kalmaktan kurtuluyor. Bazı teşekkürler yargılama tarzında olduğu zaman da canınız sıkılıyor ve çevrenize küsüyorsunuz. Bugün, partnerinizle karşılıklı olarak içinize kapanmak isteyebilirsiniz.

20 Ağustos 2019 Salı BALIK Burcu Yorumu:

Karşı cinsle ani başlayan ilişkiler belli bir zaman sonra gerçek anlamda değer taşıyacaktır. Siz duygularınızı karşı tarafa hissettirme konusunda aceleci tavırlar sergilemekle hata yapabilirsiniz. Onu beğendiğinizi, kendisinin fark etmesini bekleyin. Bugün, bilinçaltınız oldukça yoğun. Bu nedenle sezgilerinizi doğru kullanmalı, sınırlarınızı aşmamalısınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir