20 Ağustos 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Son Güncelleme: 09.09.2020 22:44

20 Ağustos 2018 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

günlük burç yorumları 20 ağustos 2018Balık Burcu Günlük Yorumu(19 Şubat – 20 Mart)

İşiniz söz konusu olduğunda bireysel hırslardan ziyade yapıcı ve uyum gösteren tavırlar çok daha fazla takdir getirecek size. Gereksiz alınganlıkları ve şahsi meselelerinizi bir kenara bırakın. Sivri hareketler dikkat çekecek.

Yay Burcu Günlük Yorumu( 22 Kasım – 21 Aralık)

Motivasyonunuzun yüksek olduğu ve pozitif bakış açısı sayesinde etrafınızda da olumlu etki yaratacağınız nitelikte bir gün olacak. Yapıcı ve canlı ruh haliniz insanların üzerinde etki yapacak. İlham kaynağı olacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu(22 Aralık – 19 Ocak)

Sakin ve huzurlu ortamlar sizi ister istemez kendine çekecek bugün. Yanında huzur bulduğunuz insanlarla bir arada olmak istiyorsunuz. Olayları kontrol altında tutmak zor bugün. Zorluklarla mücadele için pek elverişli değil.

Kova Burcu Günlük Yorumu(20 Ocak – 18 Şubat)

Bugün dostluklarınıza özen göstermek, belki de ihmal ettiğiniz bazı arkadaşlarınıza zaman ayırmak, yeni bir sosyal çevrenin içine girip, karşılıklı fayda sağlayacağınız yeni dostluklar kurmak açısından elverişli bir gün olacak.

Boğa Burcu Günlük Yorumu(20 Nisan – 20 Mayıs)

Bugün birilerinden isteyeceğiniz bir destek söz konusu olursa kaynağı uzaklarda aramayın. Belki de aklınıza hiç gelmeyen bir kaynak en yakınınızda ve gözünüzün önünde duruyordur. Maddi ihtiyaçlar da destek bulacak bugün.

İkizler Burcu Günlük Yorumu(21 Mayıs – 21 Haziran)

Bugün işbirliği sağlayıp ortak hareket edebilmek kazanç getirecek. Bunun olabilmesi için uyumlu ve yapıcı bir yaklaşım tarzının söz konusu olması gerekiyor. Hiç tahmin etmediğiniz birinden bu tarz bir teklif gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu(22 Haziran – 22 Temmuz)

Bugün işinizi kolaylaştıran ve hız kazandırıp, sizi rahatlatacak olan kişilerden hizmet alın. İşleri yokuşa süren kişilerle vakit kaybetmeyin. Bu tarz konularda hızlıca verilen kararlar ve başlangıçlar söz konusu olabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu(23 Temmuz – 22 Ağustos)

Günü eğlenceli bir hale getirmek hiç zor olmayacak bugün. Her ne yaparsanız yapın, coşkunuzu açığa çıkarın. Özel hayatınız için de renkli bir gün olacak. Aşk ve sevginin ifadesi sizi sevindirecek karşılıklar bulacak.

Başak Burcu Günlük Yorumu(23 Ağustos – 22 Eylül)

Bugün eviniz ile ilgili yapılacak değişiklikler için heves ve motivasyonunuz yüksek olacak. Dekoratif değişiklikler, ihtiyacınız olan bir ev eşyası satın alma gibi konularda şansınız yaver gidecek. Evdeki ilişkiler de keyifli.

Terazi Burcu Günlük Yorumu(23 Eylül – 22 Ekim)

Bugün girdiğiniz ortamlarda muhabbeti ile size iyi gelecek keyfinizi yerine getirecek insanlar olacak. Yeni şeyler öğrenmek ve yakın çevrenizdeki insanlarla hoş vakit geçirmek için, seyahatler için elverişli bir gün olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu(23 Ekim – 21 Kasım)

Bugün harcamalara dikkat etmekte fayda var. Bir şey satın alınacağında işlevsel olmasından ziyade gözünüze hoş görünmesi ya da canınızın istemesi gibi mantıklı olmayan kriterler daha ön plana çıkacak. Ani kararlar vermeyin

Koç Burcu Günlük Yorumu(21 Mart – 19 Nisan)

Günün geneli size tatlı sürprizler getirecek. Hayatın daha önce tatmadığınız keyifli taraflarını keşfetmenizi kolaylaştıracak fırsatlara kapatmayın kendinizi. Yaşamınızı güzelleştirecek yeni şeyler öğrenme şansınız olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir