2 Temmuz 2012 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Temmuz Pazartesi Günlük Burç Yorumları 2 Temmuz 2012 Pazartesi Burç Yorumları

2 Temmuz 2012 Pazartesi Günlük Burçlar – 2 Temmuz 2012 günlük burç yorumları ve 2 Temmuz 2012 Pazartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Temmuz 2012 Koç Burcu Yorumu
Verdiğiniz bir sözün arkasında durmakta güçlük çekiyorsunuz. Koşulların birden elverişsiz hale gelmesi sizi zor durumda bıraktı. Bu durum bir kırgınlığın hedefi olmanıza yol açacak. Siz de kendinizi pek haklı göremeyeceksiniz. Üç arkadaşınızın yaşadıkları ortak sorun sizi üzdüğü gibi düşündürüyor da. Bu sorunun sizi de içine almasından çekiniyor bunu istemiyorsunuz.

2 Temmuz 2012 Boğa Burcu Yorumu
Yaşadığınız zorluklar nedeniyle çevrenizdekileri yanlış anlama eğilimine girmişsiniz. İnatçı yapınızdan dolayı hatalarınızı kabul edeceğe de pek benzemiyorsunuz. İsteyen kalır isteyen gider yaklaşımından çıkmazsanız yakında kendinizi yalnız bulabilirsiniz. Seyahat planlarınızı gün içinde bir arkadaşınıza açabilir heyecanınızı paylaşabilirsiniz.

2 Temmuz 2012 İkizler Burcu Yorumu
Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir. Bir yakınınızla yaşadığınız sorun artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın.

2 Temmuz 2012 Yengeç Burcu Yorumu
Değişime açık biri olduğunuz kadar sürekli kendinizi tekrarlayan yanlarınız da var. Bu akşam bir toplulukla yemekte olacak ve unutamayacağınız saatler geçireceksiniz. Son günlerde içinizde taşıdığınız size anlamsız gelen sıkıntının birçok nedeni var. Aldırmadığınız bir iki ufak sorunun yanında sürekli ertelediğiniz bir temel sorunu bir arada yükleniyorsunuz.

2 Temmuz 2012 Aslan Burcu Yorumu
İçinize kapanacağınız bir gündesiniz. Her şeye karşı genel bir isteksizlik duyabilirsiniz ve içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir.Bazı planlarınıza ilişkin sorunlar çıkacaktır bunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak bugün çözemeye bilirsiniz. Olumsuzlukları içinizde biriktirmiş olmanız bugün duygusal bir patlama yapmanızla sonuçlanabilir. İç dünyanızda çeşitli iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bilinçaltınızda ve duygularınızda bazı değişimler yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde düşüncelerinizde de bazı değişimler mümkündür.

2 Temmuz 2012 Başak Burcu Yorumu
İçsel gelişmelerin ağırlık kazanacağı bir gündesiniz. Çok büyük olmasa da bazı problemlerle karşılaşacaksınız. Düşünce ve planlarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Yaşamınızla ilgili bazı değişiklikler yapmayı düşünebilirsiniz. Gizli bazı iletişimleriniz ve planlarınız olabilir. Kuşkucu yaklaşımlarınızın dozajını iyi ayarlamaya çalışmalısınız.Üzerinde çalıştığınız işleri sonuçlandırmayı ve istediğiniz neticelere ulaşmayı isteyeceksiniz. Küçük bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve girişimde bulunmaya uygun bir gün olmayacaktır.

2 Temmuz 2012 Terazi Burcu Yorumu
Canlı ve hareketli bir gün sizi bekliyor. Teraziler yaratıcılıklarının meyvesini toplamaya başlayabilirler. Hayat yüzünüze gülmeye başlayacak ve siz zekanızı değerlendirmek fırsatını bulacaksınız. Yalnız bir takım ailevi sorunlar sizi üzecek. Bunların da üstesinden iyi niyet ve sukünet ile geleceksiniz. Sizi eleştiren kimi yakınlarınızı tatlı dilinizle ikna edeceksiniz.

2 Temmuz 2012 Akrep Burcu Yorumu
Duygusal olarak oldukça olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşunuza gidecek bazı ortamlara girebilir ve birlikte olmaktan zevk alacağınız kişilerle zaman geçirebilirsiniz. Duygularınız her zamankinden daha canlı olacaktır ve bugün yaptığınız her şeyden zevk almayı bileceksiniz. Küçük bir kararsızlık yada çelişki yaşama ihtimaliniz olacaktır ve zihninizi belli konulara yoğunlaştırmakta zorlanabilirsiniz. Güzel bir teklif yada davet alma şansınız var karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmeye çalışın.

2 Temmuz 2012 Yay Burcu Yorumu
Anıların sizin için fazlaca değer taşımadığı yönündeki suçlamalar dönüp bakmaya ve ciddiye alınmaya değer gibi görünüyor. Gelecekle ilgili planlarınız arasından biri yakında bir umut olarak ilk ışıklarını verebilir. Yakında gönlünüzü ısıtacak bazı haberleriniz var. Dikkatli adımlar atmalı bütün dikkatinizi toplayıp ikili ilişkiler içine öyle girmelisiniz

2 Temmuz 2012 Oğlak Burcu Yorumu
Son zamanlarda sizi doğrudan ilgilendirmeyen üzüntülere karşı bağışıklı gibisiniz. Bencil biri olmadığınız bilenler bir süredir böyle bir savunma geliştirdiğiniz düşüncesindeler. Çok sağlam bağlarla sürdürdüğünüz ilişkileri her şeyin dışında tutuyorsunuz. Bu ilişkiler epeydir sürdürdüğünüz içe dönüklüğünüzden kesinlikle etkilenmiyor.

2 Temmuz 2012 Kova Burcu Yorumu
Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Sadece tek bir hedefe konsantre olmanız sizin için oldukça önemli olacaktır. Önceliklerinizi belirleyin ve tek bir konu üzerinde yoğunlaşın. Yeni bağlantılar yeni düşünceler ve istekler sizin için rahatlatıcı olacaktır.

2 Temmuz 2012 Balık Burcu Yorumu
Duygusal olarak yaşadığınız gerginlikleri ikili ilişkilerinize yansıtabileceğiniz bir gündesiniz. Sağlıklı kararlar almakta zorlanabilir ve konuları yavaş düşünebilirsiniz. Sadece tek bir hedefe konsantre olmanız sizin için oldukça önemli olacaktır. Önceliklerinizi belirleyin ve tek bir konu üzerinde yoğunlaşın. Yeni bağlantılar yeni düşünceler ve istekler sizin için rahatlatıcı olacaktır.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.