2 Mart 2013 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Reklamlar

2 Mart Cumartesi Günlük Burç Yorumları 2 Mart 2013 Cumartesi Burç Yorumları


2 Mart 2013 Cumartesi Günlük Burçlar – 2 Mart 2013 günlük burç yorumları ve 2 Mart 2013 Cumartesi günü için tüm burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

Buyurun 2 Mart Burç Yorumları

ASLAN-
Duygusal olarak çok yoğun bir gün geçirebilirsiniz ve durumu kontrol altına almalısınız. bekletilerinizin giderek artması iş hayatında bazı yeni hedefleri ortaya çıkarmış olabillir. Alacağınız birtakım yeni bilgiler zaman zaman düşündüğünüz iş değişikliğini bugünlerde gündeminizden düşürecek. Yakın çevrenizle bazı planlar yapacaksınız.

BAŞAK-
Kişisel alanda yeni planlarınız göze çarpıyor fakat, tam olarak kararlılık gösteremeyebilirsiniz. Bazı güvensizlikler sizi tedbirli olmaya itiyor. Ancak parasal alanda daha aktif ve hırslı olabilirsiniz. Çalışma kapasitenizi zorlamanız geren koşullar sizin lehinize çalışabilir.

TERAZİ-
Maddi sıkıntılarınız yüzünden her şeyden sıkılmış olmanız çok normal. Hayatınızda değişiklik yapmak size iyi gelecektir. En azından var olan sorunlarınızı biraz unutturmaya yardımcı olabilir. arkadaşlarınızla partnerinizle veya aile dostlarınızla zaman geçirmek sizi rahatlatacaktır.

AKREP-
Sevgilinizin topluluk içindeki çekingenliklerini sevimli de bulabilirsiniz. Bunu bir sorun olarak değerlendirmekten kurtulamıyorsanız, bu sorununuzu onunla tartışma yoluna gitmelisiniz Bugünlerde çok da gerekli olmayan düşüncelerle dolusunuz. Yaşamınızda daha gerekli olan konulara yönelmelisiniz.

YAY-
Görmeniz gereken bazı ayrıntılar sonrasında duygusal acıdan cok mantıklı olmayan bir yolda ilerlediginizi ve yolunuzu değiştirmeniz gerektiğini farkedebilirsiniz. Maddi acıdan ise bir gelişme rahatlatabilir sizi. Birkaç gündür güven duygusu üzerinde yoğunlaşmanız aslında geçmişinizde yaşadığınız olayların etkisinden kaynaklanıyor olabilir

OĞLAK-
Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız. Kafanızı rahatlayabileceğiniz ve eğlenebileceginiz konulara www.nazlim.net odaklayarak biraz kafa dağatmalısınız. Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Sakin olun ve öncelik sırasına göre hareket edin.

KOVA-
Duygusal yaşamınızda ise çok hoş gelişmeler yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz kişiyle birlikte güzel planlar yapabilir ve gelecek adına önemli konuşmalar yapabilrisiniz. Bugün işlerinizi rahatlıkla yoluna koyabileceksiniz. Kişisel işlerinize vakit ayırmak konusunda daha dikkatli olmalısınız.

BALIK-
Bazı konularda fazla düşüncelisiniz ve bu düşünce süreci irdeleme ve karmaşayı aynı süreçte yaşamanıza neden oluyor. Duygusal anlamda hassas olduğunuz bu dönemde yeni ortamlara girerek kendinize ve insanlara bakış acınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. bu döngü hem iş hayatında hem de duygusal hayatta önemli gelişmeleri ortaya çıkartacak.

KOÇ-
Duygusal olduğunuz kadar gerçekçisiniz de. İlişkinizde duygular kadar da gerçeklerin egemenliği var. Günü, ilişkinizi tüm olumluluğu ile gözden geçirerek değerlendirebilirsiniz. Sosyal ortamda gireceğiniz bazı ortamlarda oldukça eğlenebilir ve arkadaş ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

BOĞA-
Sorumluluk hissettiğiniz konular ile ilgileneceksiniz. Özellikle üzerinizde baskı duygusu uyandıran konular sabah saatlerinde gündeme gelebilir. Gün içerisinde art arda görüşmeler yapabilir bu görüşmelerden istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Maddi acıdan ise Sürpriz bir harcama planlarınızı alt üst edebilir.

İKİZLER-
Hayatınızdaki bazı durumları yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Şu aralar sizin sosyalliğe, insanlarla bir arada olmaya ihtiyacınız var. Fazla duygusal davranarak sevdiğiniz insani yoruyorsunuz. Onun daha pratik bir insan olduğunu, olaylara sizden farklı bir tutumla yaklaştığını anlamalısınız.

YENGEÇ-
Duygusal açıdan dengeli ve güçlüsünüz. Bugün önemli olan bazı şeyleri görmek için ilk adımları atacaksınız. Karşınızdaki insanla aranızdaki uyumu korumaya çalışın. İş hayatında ilginç bir teklifle karşılaşabilir ve sorumluklarınız artarken yükselebileceğiniz bir döngüye girebiilrsiniz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.