2 Kasım 2011 çarşamba Yengeç Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Yengeç Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Yengeç Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Yengeç burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 kasım Yengeç burcu günlük burç yorumu
Bugün olayları dışarıdan izlemek ve özellikle geçmiş olaylarla ilgilenmek hoşunuza gidecek. Dostlarınızla, sevdiğiniz kimselerle her zamankinden daha fazla birlikte olacak, onlarla güzel vakitler geçireceksiniz. Fikir alışverişleri sayesinde dostluklarınız pekişecek. Sizin yargı ve görüşlerinizden faydalanacaklar. Yaratıcılık gerektiren konularla yakından ilgilisiniz. Olumlu eleştirileriniz, yakın çevrenizden takdir görmenizi sağlayacak. lş hayatınızda ise aceleci olmamalısınız. Telaşlı bir yapı, sahip oldugunuz enerjiyi yönlendirmede hatalar yapmanıza neden olacaktır. Fakat savaşmak ve çaba göstermek istemiyorsunuz.

AŞK: Yeni tanışacağınız biri ileduygusal yakınlaşmanızçevrenizden negatif enerjitoplamanıza neden olacak. Eskigünlerinizi düşünmeden deyapamıyorsunuz.PARA: Olumsuz olaylar yaşasanızda bir takım aksaklıklardan sonra sizin lehinizegelişecek. Bunun için kendinizi üzmedenhayatınızı doğal olarak gündemde tutmalısınız.SAĞLIK: Çok kitap okuyor veya çok yazıyazıyorsunuz. Bu yüzden gözleriniz yorgun.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.