2 Kasım 2011 çarşamba Yay Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Yay Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Yay Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Yay Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Yay burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Yay burcu günlük burç yorumu
Bugün maddi açıdan zor bir gün sizi bekliyor olabilir. Düşüncelerinizi sorunların üzerine yoğunlaştırırsanız, bunun o kadar da içinden çıkılamayacak kadar önemli bir şey olmadığını fark edersiniz. Özellikle bugün yeni planlar geliştirmek için oldukça uygun bir gündesiniz. Hareketlerinizde kararlı bir şekilde hedefe doğru ilerleyebilirsiniz. Bu da sizin moralinizi yükseltecek ve kendinizi daha da iyi hissedeceksiniz. Eğer yalnız bir kadınsanız bugün ummadığınız bir yerde beyaz atlı bir prens karşınıza çıkabilir. Gözlerinizi dört açın ve yakaladığınız bu fırsatı iyi değerlendirin. Eğer evliyseniz bugün eşinize karşı olan sevginizde daha da artış gözlenebilir.

AŞK: Bilginiz olmadığı konulardageri adım atarak dinlemeyi tercihetmeniz partnerinizin dikkatiniçekiyor. Bugün sizi hiç olmadığıkadar mutlu edecek. Beklediğinizkararları almaya başladı.PARA: İşlerinize çok düşkün olupbugün yarım kalan işlerinizi ev ortamına dahitaşıyabilirsiniz. Bu konudan keyif alıyorsunuz.SAĞLIK: Kemik yapınızda biraz zayıflık veyasorunlar oluşabilir. İskelet yapınızı bir doktoragöstererek kemik ölçümü yaptırmalısınız.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.