2 Kasım 2011 çarşamba Oğlak Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Oğlak Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Oğlak Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Oğlak burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Oğlak burcu günlük burç yorumu
Bugün yakın çevrenizdeki arkadaşlarınız ve dostlarınızla ilgili bir değerlendirme yapma fırsatı bulacak ve onların sizin için ne kadar önem taşıdığını bir kez daha kavrayacaksınız. Parasal konulara yönelik çalışmalarınızı hızlandırmak istiyor olabilirsiniz. Ancak, meydana gelebilecek bazı terslikleri çok fazla büyütebilir ve gereksiz endişelere kapılabilirsiniz. Kendinizi güçlü ve enerjik hissedeceksiniz. Olaylara mantıklı yaklaşıp, duygularınızı kontrol altına almayı başarabilirsiniz. Eğer birlikte çıktığınız ama şu an aranızın bozuk olduğu bir sevgiliniz varsa, yeniden bir değerlendirme yapabilirsiniz. Aranızın açılmasına neden olan sorunların aslında çok da önemli olmadığını fark edeceksiniz.

AŞK: Sevgilinizin bugün yoğunolmasından dolayı ona sitemedebilir ve kavganın fitiliniateşleyebilirsiniz. Sizi aradığındazaten yorgun olduğunu bildirecek.PARA: Tüm olumsuzluklar üstüste geliyor diye yakınabilirsiniz.Oysa iş arkadaşlarınız sizi seviyor. Onları taktiretmeniz gerektiği yerde sitem edebilirsiniz.SAĞLIK: Sorunlu geçen günün ardından akşamsaatleri ani baş ağrıları ile karşılaşabilirsiniz. Dahapozitif şeyler düşünmeye çalışın.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.