2 Kasım 2011 çarşamba Kova Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Kova Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Kova Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Kova Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Kova burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım Kova burcu günlük Burç yorumu
Hem zihinsel açıdan hem de duygusal olarak kendinizi gerilim içinde hissettiğiniz bir gündesiniz. Çevrenizdeki insanlardan ve sevdiklerinizden çok fazla beklenti içine girebilir ve onları yanlış anlayabilirsiniz. Aniden ortaya çıkabilecek olayları çok fazla büyütmeyin ve gereksiz tartışmalara girmekten kaçının. Enerjinizi doğru yönde harcayın ve geriliminizi başkalarına yansıtmamaya özen gösterin. Parayla karşı olan tutumuzu yeniden gözden geçirin. Maddi konularda ani dalgalanmalar ve değişiklikler olası görülürken, yapacağınız ani harcamalar ileride pişman olmanıza yol açabilir. Yeni kişisel gelir kaynakları yaratma gayreti içinde olmalısınız.

AŞK: Kendinizi karşı cinse zorlakabullendirme eğilimindeolduğunuzu belli etmemelisiniz.Yoksa kıymetinizi bilmeyecek.Onu kazanmak istiyorsanız,ondan uzak durarak çok dahadikkat çekici hale gelebilirsiniz.PARA: Yönetimi seven yapınızla istediğiniziyaptırarak bunun tadını çıkarıyorsunuz. Ancak birsüre sonra kırgınlıklar başlayabilir.SAĞLIK: Bugün spor yapmaya zaman ayırmanızsizleri moral olarak destekleyecek.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.