2 Kasım 2011 Çarşamba Koç Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Koç Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Koç Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Koç Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 kasım Koç burcu Günlük burç yorumu
Bugün duygusal hayatınızda oldukça çalkantılı ve inişli çıkışlı bir gün geçirebilirsiniz. Çevreniz tarafından beğenildiğinizi hissedecek , bu da sizi oldukça memnun edecek. Gün içinde karşı cinsten birileriyle karşılaşıp onunla bir yakınlaşma hissedebilirsiniz. Sosyal ve kültürel hayatınızda başarılı bir tablo çizeceksiniz. Lükse olan aşırı düşkünlüğünüz hiç de aklınızda olmayan maddi kayıplara neden olabilir. Eğer içgüdülerinize ve şansınıza fazla güvenirseniz yanılabilirsiniz. Aklınızda birçok değişik düşünce olabilir ancak, bunu karşınızdakilere aktarmakta zorluk çekebilirsiniz. Mantıklı davranmak için gayret gösterin. Kendinizi çok fazla yormayın.

AŞK: Bazı denemeleriniz yanılmaile sonuçlanabilir. Aşkkonusunda ki kuşkularınızıköreltmek istiyor ama bir türlüyapamıyorsunuz. Bu kadar kuşkuile birlikteliğiniz zorlanabilir.PARA: Düşüncesizce savurganlıkyapıyor, sonra gelir kapısı arıyorsunuz. Bütçenizdezorlanmalar olacak. Tedbirli davranın.SAĞLIK: Birdenbire sinirleniyor sonrasakinleşiyorsunuz. Aklınıza olmayacak şeyleritakıp beyninizi lüzumsuz yere yoruyorsunuz.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.