2 Kasım 2011 Çarşamba İkizler Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 İkizler Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 İkizler Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Burç Yorumları – 1 Kasım Salı günü için bütün burçlara ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 Kasım ikizler burcu Günlük burç yorumu
Bugün her zamankinden daha fazla açık fikirli, düşüncelerinin farkında olan bir yapı içine gireceksiniz. Genel olarak ilk yargılarınız doğru ve kesin olacaktır. Fakat ayrıntılarla fazlaca ilgilenmeniz zaman kaybına neden olacaktır. Kimsenin aklına gelmeyen, orijinal ve kendine özgü değişik fikirler üreteceksiniz. Fakat tam bir işe başlamışken, diğer bir işe atılmanız. işlerinizdeki sürekliligi kaybettirecektir. Daha planlı olmaya çalışın. Duygusal ilişkilerinizde gergin ortamlar olusabilir. Eşinizle olan ilişkileriniz o kadar sağlıklı değil.Bu süre içinde özellikle aşk konusunda hiçbir yenilik yapmamanız iyi olur.

AŞK: Geçtiğimiz günlerdeki kötüolaylar yine dönüp dolaşıp sizibulabilir. Hemen pes etmenizdoğru olmaz. Partnerinizleyüzleşip konuşmayıdenemelisiniz. Sizi anlayışlakarşılayacağından şüphe etmeyin.PARA: En başarılı kişinin siz olmasını istiyor buyüzden çok çalışıyorsunuz. Mali sorunlarınızyüzünden bu kadar çalışmanız doğal değil.SAĞLIK: Bugün sağlığınıza dikkat etmemenizdenkaynaklanan cinsel sorunlarınız olabilir.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.