2 Kasım 2011 çarşamba Boğa Burcu Yorumu

Reklamlar

2 Kasım 2011 Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları – 2 Kasım 2011 Boğa Burcu Yorumu – 2 Kasım çarşamba Boğa Burcu Yorumları – 2 Kasım çarşamba günü için Boğa burcuna ait günlük borç yorumlarını okuyun.

2 kasım Boğa Burcu günlük burç yorumu
Bugün maddi konuları ilgilendiren girişimlerinizde dikkatli olmanızda yarar var. Parasal konularda risk alma isteğiniz ağır basabilir ama bugün ölçülü hareket etmezseniz, yüklü bir miktar kayba uğrayabilirsiniz. Ayrıca talih oyunlarına karşı eğilimliyseniz, masalardan uzak durmanızda fayda var, çünkü hiç de şanslı bir gününüzde değilsiniz. Pozitif düşünmeniz ve içinizdeki duyguları doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz. Eğer aceleci ve sinirli bir davranış biçimi sergilerseniz, baskıcı tutumlarınızla yakınlarınızı zorlayabilirsiniz. Daha sakin ve çok katı olduğunuz konularda esnek davranarak ilişkilerinizdeki dengeyi korumalısınız.

AŞK: Alçakgönüllü olmayıdenemelisiniz. Her alanda olduğugibi ben istersem olur laflarıkarşı cinsi kırıyor ve tepkitopluyorsunuz.PARA: İş konusunda tuttuğunuzukoparmak çok güzel hareket.Böylece maddi imkanlarınız daha geniş bir alanayayılıyor. Rahatlamanız için böyle olması gerek.SAĞLIK: Evinizde bazı yardımcılar olmasınarağmen her şeyi tek başınıza yapma eğiliminizartıyor. Bedensel gücünüzü koruyun.

Reklamlar

Leave a Reply

Your email address will not be published.